آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتابخانه

کاربر محترم برای جستجوی کتاب توصیه میشود ابتدا زبان سپس موضوع کتاب را انتخاب نمایید
نام کتاب
زبان
موضوع
مرتب سازی

عنوان کتاب: کتاب آموزش جامع C#


توضیح مختصر: این آموزش c# که در 520 صفحه تهیه شده ، به دلیل زبان بسیار ساده و داشتن عکس های مناسب از هر مرحله ای که ممکن است برای کاربر گنگ به نظر برسد و داشتن سورس کدهای مناسب در میان سایر کتاب های فارسی زبان محبوب تر است .

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی با c#


توضیح مختصر: این کتاب آموزشc# بدون اینکه کاربر را درگیر پیچیدگی های زبان c# بکند با توضیح های ساده و مختصر و مثال های کاربردی در محیط ویژوال یادگیری زبان برنامه نویسی c# را برای کاربران تسهیل و آنها را در برنامه نویسی مسلط می کند.

عنوان کتاب: کتاب راهنمای جامع C#


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# یک دید کلی از زبان برنامه نویسی c# به شما ارائه می دهد و بسیار مناسب برای کاربرانی است که در ابتدای راه یادگیری زبان c# هستند یا بر سر دوراهی انتخاب این زبان می باشند .

عنوان کتاب: کتاب مقدمه اي بر C#


توضیح مختصر: کتاب آموزش c# حاضر، در طی سلسله مقالاتی شما را با زبان برنامه نویسی سی شارپ بیشتر آشنا می کند .آموزش تقریبا از صفر شروع می شود و هدف آن سادگی هر چه بیشتر است .

عنوان کتاب: کتاب آموزش Socket Programming به کمک C#


توضیح مختصر: این کتاب آموزش C# به شرح چگونگي طراحي و پياده سازي يك نرم افزار ساده به كمك تكنيك هاي برنامه نويسي سوكت در زبان برنامه نویسی سی شارپ پرداخته است.

عنوان کتاب: کتاب برنامه نویسی موازی با سی شارپ C#


توضیح مختصر: این کتاب آموزش سی شارپ C# شما را با آخرین تکنولوژی ها و متدهای ارائه شده از سوی مایکروسافت جهت برنامه نویسی موازی در #C آشنا خواهد کرد. البته شما باید قبلاً به زبان c# مسلط شده باشید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Microsoft visual C# 2013 step by step


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# برای مبتدیان زبان برنامه نویسی c# تهیه شده است و به دلیل مرحله به مرحله بودن آموزش ها و داشتن تمرینات ،یادگیری را برای علاقه مندان راحت تر کرده است .

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ C# in Depth


توضیح مختصر: کتاب آموزش سی شارپ C# in Depth، ویرایش سوم، کاملا ویراست شده تا تمامی ویژگی های جدید زبان 5 C# از جمله ریزه کاری و پیچیدگی های خاص نوشتن کدهای قابل نگهداشت ناهمزمان (Asynch) را لحاظ کند.

عنوان کتاب: کتاب آموزش برنامه نویسی با Visual C# 2012 - ویرایش پنجم


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# توسط خبره ترین اساتید عرصه برنامه نویسی نظیر Paul Deitel گردآوری شده و به عنوان مرجع ،کتاب آموزش c# حاضر تمامی جنبه های زبان برنامه نویسی C# 2012 را به صورت عملی و در قالب صدها برنامه ی کاربردی به تفصیل تشریح می کند

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ A Programmer's Guide to C# 5.0


توضیح مختصر: مهم نیست که با زبان C# یا هر زبان برنامه نویسی دیگری کار کرده باشید. این کتاب آموزش c# امکانات C# را در قالب فصل های آموزشی به صورت صریح به همراه کاربرد و نحوه ی عملکرد هریک تشریح می کند.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Microsoft Visual C# 2012 Step by Step


توضیح مختصر: شما در این دوره از آموزش c# با کتابی آشنا شده اید که با ارائه ی مثال های کاربردی امکانات اصلی زبان C# و نحوه ی ساخت برنامه و کامپوننت های کارامد برای اپلیکیشن های تحت ویندوز را آموزش می دهد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Async in C# 5.0


توضیح مختصر: اگر در حال توسعه ی برنامه ی کاربردی هستید که نیاز به برنامه نویسی ناهمزمان (Async) دارد، می توانید برای آموختن و نحوه ی کار با آن به این کتاب آموزش c# مراجعه نمایید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ #Mobile Development with C


توضیح مختصر: با مطالعه این کتاب آموزش c# شما می توانید با استفاده از #C و به کمک MonoTouch و مونو برای اندروید، برنامه های کاربردی دلخواه خود را برای IOS ، Android و Windows Phone طراحی و پیاده سازی نمایید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Introducing Regular Expressions


توضیح مختصر: اگر شما تازه با مفهوم regular expression (عبارات با قاعده) در دنیای برنامه نویسی آشنا شده اید، تمامی اصول و مفاهیم پایه ای را به صورت گام به گام در قالب مثال های کاربردی فراوان در کتاب آموزش سی شارپ حاضر خواهید آموخت.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ C# 5.0 in a Nutshell, 5th Edition


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# که پیرامون مفاهیم و موارد کاربرد سازمان دهی و طراحی شده، یک ورژن بروز رسانی شده از زبان C# را آموزش می دهد که علاوه بر تشریح مفاهیم پایه ای، مباحثی را نیز در رابطه با همروندی، برنامه نویسی موازی و توابع ارائه می دهد

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Professional C# 5.0 and .NET 4.5.1


توضیح مختصر: . این کتاب آموزش c# راهنمای آموزشی مناسب و همیشه قابل اطمینان برای پیمایش در محیط برنامه نویسی در بستر اجرای (platform ) ویندوز می باشد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Professional C# 2012 and .NET 4.5


توضیح مختصر: کتاب آموزش c# حاضر ویژه ی آن دسته از برنامه نویسان مجربی تنظیم شده که مایلند دانش خود را بروز رسانی کرده و مهارت خود را در زمینه ی نوشتن اپلیکیشن های تحت ویندوز، تحت وب و metro app ها با C# و ویرایش 4.5 .NET افزایش دهند.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Expert C# 5.0


توضیح مختصر: کتاب آموزش c# پیشرو جزئیات و امکانات متعارف زبان سی شارپ را شرح داده و با بررسی دقیق المان های این زبان نحوه ی کارکرد هر یک را آشکار می سازد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Pro C# 5.0 and the .NET 4.5 Framework, 6th Edition


توضیح مختصر: نسخه ی نوین از کتاب آموزش c# حاضر کاملا ویرایش و به چاپ مجدد رسیده تا آخرین تغییرات در امکانات و مشخصات زبان C# و نیز بروز رسانی ها و پیشرفت های حاصل شده در چارچوب نرم افزاری .NET را لحاظ و در اختیار شما قرار دهد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Start Here! Learn Microsoft Visual C# 2010


توضیح مختصر: اگر تجربه عملی در زمینه ی برنامه ی نویسی ندارید، جای هیچ نگرانی نیست ، می توانید با مطالعه ی این کتاب آموزش c# اولین قدم های خود را در توسعه ی اپلیکیشن بردارید.

1 2 3

کتاب های آموزش برنامه نویسی c# را به صورت رایگان و با فرمت pdf از سایت تحلیل داده دانلود کنید. با مطالعه کتاب آموزش C# به ساخت اپلیکیشن مسلط شوید

کتاب آموزش c#

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .