آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتابخانه

کاربر محترم برای جستجوی کتاب توصیه میشود ابتدا زبان سپس موضوع کتاب را انتخاب نمایید
نام کتاب
زبان
موضوع
مرتب سازی

عنوان کتاب: راهنمای جامع C#


توضیح مختصر: عنوان درست این صفحه (c# programing language ) میباشد. ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻗﯿﻮﺩ ﺗﮑﻨﯿﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﻋﻼﻣﺖ # صرف نظر شده است. سی شارپ (C#) زبانی شی گرا و سطح بالا (high level) از خانواده زبان های .NET FRAMWORK میباشد. زبان C# ﯾﮏ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ ﭼﻨﺪ ﺍﻟﮕﻮﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻣﻨﻈﻢ ﺷﺪﻩ ﻣﺪﻝﻫﺎﯼ ﺗﺎﺑﻌﯽ، ﺍﻣﺮﯼ، ﻋﻤﻮﻣﯽ، ﺷﯽ ﮔﺮﺍ ﻭ ﺟﺰ ﮔﺮﺍ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ .

عنوان کتاب: آموزش گام به گام C#


توضیح مختصر: کتاب آموزش گام به گام C# به زبان فارسی کتابی مفید برای آغاز آموزش برنامه نویسی با C# است. این کتاب به علاقه مندتن آموزش برنامه نویسی پیشنهاد میگردد.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی با c#


توضیح مختصر: C# یک زبان برنامه نویسی شی گرا یا Oriented بوده و در آن امکان استفاده از متغیرها یا تابع سراسری یا Globol وجود ندارد. در C#، همه چیز در کلاس ها (classes) قرار می گیرند، حتی ساده ترین انواع داده ای مثل int یا String که از کلاس System.object مشتق شده اند.

عنوان کتاب: مقدمه اي بر C#


توضیح مختصر: کتابی سودمند برای آغاز آموزش برنامه نویسی جهت استفاده علاقه مندان به یادگیری زبان C#

عنوان کتاب: Socket Programming به کمک C#


توضیح مختصر: Socket Programming به کمک سی شارپ

عنوان کتاب: برنامه نویسی موازی با #C


توضیح مختصر: کتابی سودمند برای علاقه مندان به آموزش برنامه نویسی موازی با #C و مدیریت هسته های پردازنده به کمک دستورات و تکنیک های کاربردی در برنامه نویسی C#

عنوان کتاب: دانلود کتاب Microsoft visual C# 2013 step by step


توضیح مختصر: کتاب آموزش قدم به قدم زبان برنامه نویسی سی شارپ ۲۰۱۳ برای علاقمندان برنامه نویسی با سی شارپ. آموزشهای این کتاب برای مبتدیان زبان برنامه نویسی سی شارپ تهیه شده است. و بهتر یادگیری بصورت مرحله به مرحله آموزش ها را درست کرده است.

عنوان کتاب: دانلود کتاب C# in Depth


توضیح مختصر: اگر شما تحت چارچوب نرم افزاری .NET برنامه نویسی می کنید، چه اپلیکیشن های پیچیده ی تجاری (enterprise) می نویسید یا صرفا می خواهید یک برنامه ی کاربردی ساده تولید کنید، به ناچار از زبان C# استفاده خواهید کرد.

عنوان کتاب: آموزش برنامه نویسی با Visual C# 2012 - ویرایش پنجم


توضیح مختصر: گردآوری شده توسط خبره ترین اساتید عرصه ی برنامه نویسی نظیر Paul Deitel و Harvey Deitel، کتاب حاضر (Visual C# 2012 How to Program, Fifth Edition) تمامی جنبه های زبان برنامه نویسی C# 2012 را به صورت عملی و در قالب صدها برنامه ی کاربردی به تفصیل تشریح می کند.How to Program (5th Edition) (How to Program (Deitel)): 9780133379334

عنوان کتاب: دانلود کتاب A Programmer's Guide to C# 5.0


توضیح مختصر: اثری که در دست دارید (Programmer's Guide to C# 5.0) یک کتاب آموزشی جامع برای آن دسته از توسعه دهندگان نرم افزار است که مایلند زبان C# را به معنای واقعی درک کنند. مهم نیست که با زبان C# یا هر زبان برنامه نویسی دیگری کار کرده باشید. این کتاب امکانات C# را در قالب فصل های آموزشی به صورت صریح به همراه کاربرد و نحوه ی عملکرد هریک تشریح می کند.

عنوان کتاب: دانلود کتاب Microsoft Visual C# 2012 Step by Step


توضیح مختصر: با مطالعه ی کتاب Microsoft Visual C# 2012 Step by Step نحوه ی ساخت اپلیکیشن های تحت ویندوز را به صورت گام به گام بیاموزید.

عنوان کتاب: برنامه نویسی ناهمزمان در C# 5


توضیح مختصر: آموزش C#
کتابی جامع در راستای یادگیری برنامه نویسی به صورت ناهمزمان

عنوان کتاب: #Mobile Development with C


توضیح مختصر: بله حقیقت دارد: می توانید با استفاده از MonoTouch و Mono، با زبان برنامه نویسی C# و چارچوب کاری .NET برنامه های کاربردی سازگار با محیط های IOS، Android و Windows Phone بنویسید

عنوان کتاب: دانلود کتاب Introducing Regular Expressions


توضیح مختصر: اگر شما تازه با مفهوم regular expression (عبارات با قاعده) در دنیای برنامه نویسی آشنا شده اید، این کتاب آموزشی بهترین نقطه برای شروع می باشد. بدین معنی که تمامی اصول و مفاهیم پایه ای را به صورت گام به گام در قالب مثال های کاربردی فراوان در کتاب حاضر خواهید آموخت. در همین حین نحوه ی تطبیق دادن، استخراج و تبدیل متن با تطبیق کلمات، کاراکترها و الگوهای جستجو را یاد خواهید گرفت.

عنوان کتاب: دانلود کتاب C# 5.0 in a Nutshell, 5th Edition


توضیح مختصر: هر زمان که سوالی درباره ی امکانات C#5.0 یا .NET CLR به ذهن شما خطور می کند، می توانید برای دریافت پاسخ دقیق و صریح به این راهنمای آموزشی پرفروش مراجعه نمایید. این کتاب که پیرامون مفاهیم و موارد کاربرد سازمان دهی و طراحی شده، یک ورژن بروز رسانی شده از زبان C# را آموزش می دهد

عنوان کتاب: دانلود کتاب Professional C# 5.0 and .NET 4.5.1


توضیح مختصر: مهم نیست که شما در زمینه ی برنامه نویسی C# کاملا خبره هستید یا تازه می خواهید از C/C++ به یادگیری زبان C# بپردازید، بروز ماندن در عرصه ی همیشه در حال تغییر برنامه نویسی برای کسب موفقیت الزامی است.

عنوان کتاب: دانلود کتاب Professional C# 2012 and .NET 4.5


توضیح مختصر: راهنمای آموزشی حاضر ویژه ی آن دسته از برنامه نویسان مجربی تنظیم شده که مایلند دانش خود را بروز رسانی کرده و مهارت خود را در زمینه ی نوشتن اپلیکیشن های تحت ویندوز، تحت وب و metro app ها با C# و ویرایش 4.5 .NET افزایش دهند.

عنوان کتاب: دانلود کتاب Expert C# 5.0


توضیح مختصر: Expert C# 5.0 یک کتاب برای فراگیری کامل زبان C# است. این کتاب بر این اصل نوشته شده که برای نوشتن برنامه های کارامد و قدرتمند لازم است درک کاملی از ناحیه ای که پیاده سازی زیرین در آن صورت گرفته و آنچه در پشت پرده اتفاق می افتد داشته باشید.

عنوان کتاب: دانلود کتاب Pro C# 5.0 and the .NET 4.5 Framework, 6th Edition


توضیح مختصر: نسخه ی نوین از کتاب Pro C# 5.0 and the .NET 4.5 Platform کاملا ویرایش و به چاپ مجدد رسیده تا آخرین تغییرات در امکانات و مشخصات زبان C# و نیز بروز رسانی ها و پیشرفت های حاصل شده در چارچوب نرم افزاری .NET را لحاظ و در اختیار شما قرار دهد.

عنوان کتاب: دانلود کتاب Start Here!™: Learn Microsoft® Visual C#® 2010


توضیح مختصر: اصول برنامه نویسی نوین با زبان Visual C# 2010 را آموخته و شروع به ساخت اولین برنامه های کاربردی تحت وب و تحت ویندوز خود نمایید.ح می دهد.

1 2 3

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .