آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتابخانه

کاربر محترم برای جستجوی کتاب توصیه میشود ابتدا زبان سپس موضوع کتاب را انتخاب نمایید
نام کتاب
زبان
موضوع
مرتب سازی

عنوان کتاب: کتاب آموزش جامع C#


توضیح مختصر: آموزش آنلاين اين كتاب در 520 صفحه تهیه شده ، به دلیل زبان بسیار ساده و داشتن عکس های مناسب از هر مرحله ای که ممکن است برای کاربر گنگ به نظر برسد و داشتن سورس کدهای مناسب در میان سایر کتاب های فارسی زبان محبوب تر است .

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی با c#


توضیح مختصر: این کتاب آموزشc# بدون اینکه کاربر را درگیر پیچیدگی های زبان c# بکند با توضیح های ساده و مختصر و مثال های کاربردی در محیط ویژوال یادگیری زبان برنامه نویسی c# را برای کاربران تسهیل و آنها را در برنامه نویسی مسلط می کند.

عنوان کتاب: کتاب راهنمای جامع C#


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# یک دید کلی از زبان برنامه نویسی c# به شما ارائه می دهد و بسیار مناسب برای کاربرانی است که در ابتدای راه یادگیری زبان c# هستند یا بر سر دوراهی انتخاب این زبان می باشند .

عنوان کتاب: کتاب مقدمه اي بر C#


توضیح مختصر: کتاب آموزش c# حاضر، در طی سلسله مقالاتی شما را با زبان برنامه نویسی سی شارپ بیشتر آشنا می کند .آموزش تقریبا از صفر شروع می شود و هدف آن سادگی هر چه بیشتر است .

عنوان کتاب: کتاب آموزش Socket Programming به کمک C#


توضیح مختصر: این کتاب آموزش C# به شرح چگونگي طراحي و پياده سازي يك نرم افزار ساده به كمك تكنيك هاي برنامه نويسي سوكت در زبان برنامه نویسی سی شارپ پرداخته است.

عنوان کتاب: کتاب برنامه نویسی موازی با سی شارپ C#


توضیح مختصر: این کتاب آموزش سی شارپ C# شما را با آخرین تکنولوژی ها و متدهای ارائه شده از سوی مایکروسافت جهت برنامه نویسی موازی در #C آشنا خواهد کرد. البته شما باید قبلاً به زبان c# مسلط شده باشید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Microsoft visual C# 2013 step by step


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# برای مبتدیان زبان برنامه نویسی c# تهیه شده است و به دلیل مرحله به مرحله بودن آموزش ها و داشتن تمرینات ،یادگیری را برای علاقه مندان راحت تر کرده است .

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ C# in Depth


توضیح مختصر: کتاب آموزش سی شارپ C# in Depth، ویرایش سوم، کاملا ویراست شده تا تمامی ویژگی های جدید زبان 5 C# از جمله ریزه کاری و پیچیدگی های خاص نوشتن کدهای قابل نگهداشت ناهمزمان (Asynch) را لحاظ کند.

عنوان کتاب: کتاب آموزش برنامه نویسی با Visual C# 2012 - ویرایش پنجم


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# توسط خبره ترین اساتید عرصه برنامه نویسی نظیر Paul Deitel گردآوری شده و به عنوان مرجع ،کتاب آموزش c# حاضر تمامی جنبه های زبان برنامه نویسی C# 2012 را به صورت عملی و در قالب صدها برنامه ی کاربردی به تفصیل تشریح می کند

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ A Programmer's Guide to C# 5.0


توضیح مختصر: مهم نیست که با زبان C# یا هر زبان برنامه نویسی دیگری کار کرده باشید. این کتاب آموزش c# امکانات C# را در قالب فصل های آموزشی به صورت صریح به همراه کاربرد و نحوه ی عملکرد هریک تشریح می کند.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Microsoft Visual C# 2012 Step by Step


توضیح مختصر: شما در این دوره از آموزش c# با کتابی آشنا شده اید که با ارائه ی مثال های کاربردی امکانات اصلی زبان C# و نحوه ی ساخت برنامه و کامپوننت های کارامد برای اپلیکیشن های تحت ویندوز را آموزش می دهد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Async in C# 5.0


توضیح مختصر: اگر در حال توسعه ی برنامه ی کاربردی هستید که نیاز به برنامه نویسی ناهمزمان (Async) دارد، می توانید برای آموختن و نحوه ی کار با آن به این کتاب آموزش c# مراجعه نمایید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ #Mobile Development with C


توضیح مختصر: با مطالعه این کتاب آموزش c# شما می توانید با استفاده از #C و به کمک MonoTouch و مونو برای اندروید، برنامه های کاربردی دلخواه خود را برای IOS ، Android و Windows Phone طراحی و پیاده سازی نمایید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Introducing Regular Expressions


توضیح مختصر: اگر شما تازه با مفهوم regular expression (عبارات با قاعده) در دنیای برنامه نویسی آشنا شده اید، تمامی اصول و مفاهیم پایه ای را به صورت گام به گام در قالب مثال های کاربردی فراوان در کتاب آموزش سی شارپ حاضر خواهید آموخت.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ C# 5.0 in a Nutshell, 5th Edition


توضیح مختصر: این کتاب آموزش c# که پیرامون مفاهیم و موارد کاربرد سازمان دهی و طراحی شده، یک ورژن بروز رسانی شده از زبان C# را آموزش می دهد که علاوه بر تشریح مفاهیم پایه ای، مباحثی را نیز در رابطه با همروندی، برنامه نویسی موازی و توابع ارائه می دهد

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Professional C# 5.0 and .NET 4.5.1


توضیح مختصر: . این کتاب آموزش c# راهنمای آموزشی مناسب و همیشه قابل اطمینان برای پیمایش در محیط برنامه نویسی در بستر اجرای (platform ) ویندوز می باشد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Professional C# 2012 and .NET 4.5


توضیح مختصر: کتاب آموزش c# حاضر ویژه ی آن دسته از برنامه نویسان مجربی تنظیم شده که مایلند دانش خود را بروز رسانی کرده و مهارت خود را در زمینه ی نوشتن اپلیکیشن های تحت ویندوز، تحت وب و metro app ها با C# و ویرایش 4.5 .NET افزایش دهند.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Expert C# 5.0


توضیح مختصر: کتاب آموزش c# پیشرو جزئیات و امکانات متعارف زبان سی شارپ را شرح داده و با بررسی دقیق المان های این زبان نحوه ی کارکرد هر یک را آشکار می سازد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Pro C# 5.0 and the .NET 4.5 Framework, 6th Edition


توضیح مختصر: نسخه ی نوین از کتاب آموزش c# حاضر کاملا ویرایش و به چاپ مجدد رسیده تا آخرین تغییرات در امکانات و مشخصات زبان C# و نیز بروز رسانی ها و پیشرفت های حاصل شده در چارچوب نرم افزاری .NET را لحاظ و در اختیار شما قرار دهد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش سی شارپ Start Here! Learn Microsoft Visual C# 2010


توضیح مختصر: اگر تجربه عملی در زمینه ی برنامه ی نویسی ندارید، جای هیچ نگرانی نیست ، می توانید با مطالعه ی این کتاب آموزش c# اولین قدم های خود را در توسعه ی اپلیکیشن بردارید.

1 2 3

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتاب های آموزش برنامه نویسی c# را به صورت رایگان و با فرمت pdf از سایت تحلیل داده دانلود کنید. با مطالعه کتاب آموزش C# به ساخت اپلیکیشن مسلط شوید

کتاب آموزش c#

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .