آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش سی شارپ

پیشنیاز : منطق و مقدمات برنامه نویسی
تاریخ شروع طول دوره ساعت برگزاری نام استاد هزینه (تومان) وضعیت
1400/04/29 40 ساعت سه شنبه ها ساعت 16:30 تا 20:30(حضوری و آنلاین) مهندس رفوآ 1,800,000 درحال برگزاری
1400/07/18 40 ساعت یکشنبه ها ساعت 16:30 تا 20:30(حضوری و آنلاین) مهندس رفوآ 2,000,000 درحال برگزاری
1400/09/23 40 ساعت سه شنبه ها ساعت 16:30 تا 20:30 (حضوری و آنلاین) مهندس رفوآ 2,000,000 ثبت نام

توجه: از دانشجویان عزیز تقاضا میگردد جهت قطعی کردن ثبت نام با آموزشگاه تماس بگیرند.

آموزش سی شارپ

 • چه کسانی مخاطب برنامه نویسی سی شارپ هستند؟
 • بازار کار #C در ایران و خارج از ایران چگونه است ؟
 • آیا #C هنوز کاربرد دارد؟

این سوالات اکثر کسانی هست که می خواهند وارد دنیای برنامه نویسی #C شوند.

با دیدن این ویدئو از مهندس رفوآ مدرس دورهای حرفه ای Net. آموزشگاه تحلیل داده , به جواب تمام سوالات فوق می رسید.


عنوان فیلم:

چرا باید زبان برنامه نویسی Csharp را یاد بگیریم؟

همه چیز در مورد سی شارپ

درباره دوره برنامه نویسی سی شارپ از زبان مدرس دوره

معرفی دوره آموزش #C

قبل از ثبت نام این فیلم را ببینید

من افشین رفوآ، مدرس دوره‌های Microsoft با بیش از 21 سال تجربه در زمینه برنامه نویسی هستم هدف از این دوره تدریس زبان #C منطبق بر استانداردهای بین المللی روز دنیاست و همچنین آماده سازی دانشجویان جهت کار حرفه ای و تخصصی در شرکتهای داخل و خارج از کشور می باشد.


در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.


من برحسب تجربه 21 ساله در تدریس و کار در محیط های عملیاتی، بهترین تعلیم به دانشجویان را روش "پروژه در حین آموزش" می دانم لذا در این دوره آموزش ها تئوری نیستند ضمنا دوره آموزش سی شارپ مناسب جهت ورود به بازار کار برنامه نویسی Backend می باشد.آیا یادگیری سی شارپ در سال 2021 ضروری است؟


پاسخ کوتاه ما این است... قطعا بله! زیرا شرکت های بزرگ از زبان سی شارپ استفاده میکنند. اما در ادامه برای اینکه ضرورت تمرکز بر یادگیری دوره آموزش سی شارپ را متوجه شوید باید با Net. آشنا شوید.یادگیری سی شارپ

دات نت فریم ورک (Net Framework.) چیست؟

به زبان ساده، سی شارپ یک زبان برنامه نویسی است، در حالی که NET. فریم ورکی است که زبان سی شارپ بر روی آن ساخته می شود. مایکروسافت NET(Network Enabled Technology). را ایجاد کرد و برنامه نویسان NET. از زبان هایی مانند csharp استفاده می کنند.


framework در واقع مجموعه ای از کتابخانه ها و ابزار هایی است که به ما در ساخت یک برنامه و یا اپلیکیشن به وسیله ی یک زبان برنامه نویسی کمک می کند و زبان مورد استفاده در NET5. زبان #C است.لزوم یادگیری دوره آموزش سی شارپ و آنچه باید درباره NET 5 .بدانید

اگر اخبار تکنولوژی را در سال 2020 دنبال کرده باشید، احتمالا متوجه شده اید که Microsoft در نوامبر سال 2020 کنفرانسی برگزار کرده و NET5.0. را معرفی کرد NET5.0. نسخه ای بازنویسی و به روز رسانی شده از فریم ورک های NET 4.5. و NETCore. می باشد.


NET5. متن باز (Open sourse ) بوده و می توان به صورت رایگان از این فریمورکها و ابزارهایش استفاده کرد همچنین برای اولین بار در نسخه 5.0 ,این framework به شکل کاملا cross-platform (بر تمامی platform ها قابل اجرا می باشد) ارائه شده است.اهمیت یادگیری دوره آموزش سی شارپ در برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی موبایل یکی از جذاب ترین قسمت های توسعه نرم افزاراست. در سال های اخیر با موج عظیمی از فرصت های شغلی و اپلیکیشن های cross-platform موبایل روبرو شده ایم، زیرا شرکت ها مایل هستند که اپلیکیشن های موبایل و یا وب سایت های آنها بر دستگاه های مختلف اجرا شود.کراس پلتفرم Cross-Platform چیست؟

کراس پلتفرم تکنولوژی خاصی است که برنامه نویسان را قادر می سازد تا همگی تحت یک زبان برنامه نویسی خاص و مشترک بتوانند یک بار اپلیکیشن خود را طراحی کنند و آن را در پلتفرم های مختلف مورد استفاده قرار دهند.


کراس پلتفرم Cross-Platform چیست؟

ممکن است فکر کنید بازار ساخت اپلیکیشن های موبایل رو به کاهش است، اما این تصور صحیح نیست زیرا شرکت های بزرگ که سابقا تنها در صفحات وب فعالیت میکردند، حالا امکانات خود را به شکل اپلیکیشن های موبایل ارائه میکنند. این قضیه باعث اهمیت بیشتر اپلیکیشن های cross-platform میشود زیرا مثلا با برنامه نویسی به زبان swift تنها میتوانید برای دستگاه های اپل و با استفاده برنامه نویسی android،تنها برای دستگاه های اندروید اپلیکیشن بسازید. اما نوشتن اپلیکیشن های جداگانه برای دستگاه های مختلف فرآیند بسیار زمان بری است و شرکت ها مایلند که یک کد واحد را بر دستگاه های مختلف اجرا کنند. به سه طریق میتوان این مشکل را برطرف کرد: React Native، dart و یا flutter که متعلق به شرکت گوگل هستند و یا استفاده از Xamarin که توسط شرکت Microsoft ارائه شده است.


Xamarin به ما امکان ساخت user interface (رابط کاربری) هایی را میدهد که در platform های مختلف، مانند ios و اندروید، اجرا شده و همچنین به ما اجازه میدهد کد خود را بین پلتفرم های مخلتف به اشتراک بگذاریم. با استفاده از Xamarin میتوانید اپلیکیشن هایی بسازید که نه تنها بر گوشی های مختلف بلکه، با کمک NET5.0. ، بر desktop نیز اجرا خواهند شد.


زامارین، به علت ساخت خلاقانه و امکاناتی که Microsoft به آن افزوده و همچنان در حال گسترش است، در برنامه نویسی cross-platform نقش به سزایی دارد و به علت open source بودن آن، کاربران از سراسر جهان نیز میتوانند امکانات جدیدی به آن بیفزایند.


پس اگر به برنامه نویسی حوزه موبایل علاقه مندید، Xamarin و #C را در گزینه های خود قرار دهید.چرا برای طراحی برنامه های وب به آموزش سی شارپ نیاز است و اهمیت یادگیری ASP.Net در سال 2021 را بدانید

اگر به ساخت اپلیکیشن های وب علاقه دارید، سوال مهمی که باید از خودتان بپرسید این است که یک برنامه وب برای اجرا بر چه دستگاهی باید ساخته شود ؟


NET5.0. به شما اجازه میدهد اپلیکیشن خود را بر دستگاه مورد علاقه خود اجرا کنید. دقت کنید که در گذشته این امکان وجود نداشت و باید اپلیکیشن های خود را اختصاصا برای یک پلتفرم خاص ، مثلا windows و یا Linux، ایجاد میکردید. اما حالا میتوانید کد خود را با استفاده از میزبان های مناسب، بر هر پلتفرمی اجرا کنید.


ابتدا به بررسی اپلیکیشن های وب میپردازیم، زیرا ساخت اپلیکیشن های وب بیشترین فرصت های شغلی را در بازار کار دارد. به این منظور Microsoft، ASP.NET را به شما معرفی میکند که دارای زیر شاخه ها و امکانات فراوانی ، مانند mvc ، spas با استفاده react و angular و web assembly با استفاده از Blazor ، است.

asp.net

در ادامه آموزش دوره های سی شارپ تحلیل داده با نقش ASP.NET بیشترآشنا شوید.

شرکت های بزرگ نیاز به ساخت اپلیکیشن های تجاری دارند و از آنجا که همواره به ساخت چندین پروژه مشغول هستند، زبان برنامه نویسی سی شارپ را انتخاب می کنند زیرا #C بسیاری از لوازم ساخت اپلکیشن را به شکل پیش ساخته در framework های خود قرار داده و ساخت اپلیکیشن های سریع، امن و با مقیاس پذیری بالا را برای ما ممکن می کند.


به همین دلیل کمپانی‌های زیادی برای ساخت اپلیکیشن‌های خود از زبان #C استفاده‌ می کنند و Microsoft نیزدر حال گسترش امکانات این تکنولوژی می باشد.


اگر مایلید از این فرصت های شغلی در حال رشد استفاده کنید، باید در سال 2021 به یادگیری #C و ASP.NET بپردازید.با یادگیری زبان سی شارپ و فریم‌ ورک Blazor برنامه های تحت وب خلق کنید


Blazor نیز یکی دیگر از بخش های فوق العاده در برنامه نویسی وب و web assembly است. Blazor دارای ابزار های تکامل یافته ایست که با استفاده از آنها میتوانید هرچیزی بسازید. Microsoft نیز Blazor را مقدم بر ابزار های دیگری مانند mvc و razer page های قرار داده است و به همین علت Blazor آینده برنامه نویسی وب است. فرصت های شغلی Blazor در سال 2021 قطعا بیشتر از فرصت های شغلی آن در سال 2020 خواهد بود. اگر فقط میخواهید به یادگیری یک چیز بپردازید، همچنان بهترین گزینه ASP.NET و #C، اما اگر برنامه نویس مسلطی هستید توصیه میشود که یادگیری Blazor را آغاز کنید زیرا بهترین گزینه ی موجود برای web assembly است و به علت کامپایل در سطح بایت، امکان ساخت چیز هایی را برای شما فراهم میکند که سابقا با استفاده از javascript و سایت های mvc ممکن نبود.چرا برای طراحی برنامه های دسکتاپ به آموزش سی شارپ نیاز است

در زمان بررسی قابلیت های زبان #C هرگز نمیتوان برنامه نویسی desktop را فراموش کرد. زیرا که هدف اصلی ساخت اپلیکیشن های desktop درواقع ساخت اپلیکیشن های windows است که توسط شرکت Microsoft ارائه شده و، با اینکه زبان های دیگری نیز برای این کار موجودند، درواقع برنامه نویسی سی شارپ بهترین گزینه برای ساخت اپلیکیشن windows است.


با استفاده از NET5.0. و در آینده بسیار نزدیک NET6.0. و Xamarin میتوان اپلیکیشن های ساخته شده برای windows desktop را در سیستم عامل مکینتاش نیز اجرا کرد. با استفاده از ابزار هایی مانند electron میتوان برنامه های #C را در لینوکس نیز اجرا کنید، که البته رسما توسط Microsoft پشتیبانی نمیشود.علاقه مندان به طراحی بازی

یکی دیگر از مزایای #C ساخت بازی های کامپیوتری است. پس اگر میخواهید برنامه نویس بازی های کامپیوتری باشید تنها توصیه ما برای شما این است که یک بازی با استفاده از #C و unity بسازیدمزایای دیگر یادگیری دوره های آموزش سی شارپ

دقت کنید که مزایای یادگیری دوره های #C به این مباحث ختم نشده و csharp برای تمامی اهداف برنامه نویسی مفید است. مثلا با استفاده ازasp.net و web api میتوانید وب سایت های microservice میکروسرویس و یا service-based ساخته و بر میزبان دلخواه خود اجرا کنید.


قابلیت های دیگر برنامه نویسی #C شامل سیستم های embedded ( نهفته )، machine learning (یادگیری ماشین و iot (internet of things) است که تماما توسط #C و Microsoft پشتیبانی میشود.


همچنین Microsoft دارای یکی از قوی ترین پلتفرم های ابری در جهان است که Azure نام داشته و امکانات وسیعی مانند سرویس های شناختی را در اختیار شما قرار میدهد و میتوانید از سرویس هایی مانند شناخت صدا، تبدیل صدا به متن، یادگیری ماشین با استفاده از ml.net و ابزار هایی که دیتابیس های مورد استفاده این اپلیکیشن ها را کنترل میکنند، استفاده کنید.


به طور خلاصه زبان سی شارپ تمامی نیاز های شما به عنوان یک برنامه نویس را پشتیبانی می کند. پس اگر به تازگی به دنیای برنامه نوسی وارد شده اید، میتوانید از دوره آموزش سی شارپ شروع کنید.زبان سی شارپ چیست

در ژانویه 1999، Andres Hejlsberg که از مهندسین فعال در شرکت مایکروسافت بود، تیمی تشکیل داد تا بتواند زبان سی شارپ را بعنوان مکملی برای فریمورک .NET توسعه دهد. در ابتدا، سی شارپ تحت عنوان C-Like Object Oriented Language (COOL) توسعه داده شد؛ اما برای جلوگیری از ایجاد حواشی تجاری ممکن، نام آن تغییر داده و در ژانویه 2000 تحت عنوان زبان سی شارپ(زبان #C) معرفی شد. فریمورک .NET این زبان، باعث ارتقا تکنولوژی های تحت وب مختلفی شد.


سی شارپ یک زبان برنامه نویسی ساده، به روز و شی گراست که انعطاف پذیری و ویژگی های آن این امکان را فراهم می کند تا نرم افزاری بسازیم که نه تنها در زمان حال، بلکه در سال های پیش رو نیز کاربردی و قابل استفاده باشد.


از جمله ویژگی های زبان برنامه نویسی سی شارپ می توان به موارد زیر اشاره کرد :


1.زبان سی شارپ، زبانی مدرن و آسان است.
2.زبان #C متن باز و سریع است.
3.زبان برنامه نویسی سی شارپ Cross platform است.
4.سی شارپ ، زبانی امن است.
5.زبان سی شارپ ، همه کاره است. 6.زبان برنامه نویسی سی شارپ ، زبانی در حال تحول و رشد است.چرا سی شارپ

دلایل بسیاری برای محبوبیت زبان سی شارپ وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :


1.آسان بودن یادگیری برنامه نویسی سی شارپ :
سی شارپ زبانی سطح بالاست و به دیگر زبان های برنامه نویسی همچون C, C++ و جاوا نزدیک است؛ بنابراین یادگیری آن آسان است.2.استفاده گسترده از زبان سی شارپ برای توسعه برنامه های دسکتاپ و تحت وب :
زبان #C بصورت گسترده برای تولید برنامه های دسکتاپ و تحت وب مورد استفاده قرار می گیرد؛ و برای تولید برنامه های مایکروسافت، بعنوان اولین گزینه انتخابی در نظر گرفته می شود.3.گسترده بودن جامعه مهندسین بکار گیرنده برنامه نویسی سی شارپ :
هر چه جامعه مهندسین بکار گیرنده گسترده تر باشد، به همان ترتیب نیز برای ابزارها و نرم افزارهای نوظهور که بصورت پیوسته ارتقا داده می شوند، بهتر است.4.استفاده از زبان سی شارپ برای تولید بازی :
برنامه نویسی سی شارپ بصورت گسترده برای تولید بازی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سی شارپ زیرمجموعه ای از مایکروسافت است و بنابراین مخاطبین بسیار زیادی دارد. برخی ویژگی های زبان سی شارپ ، همچون جمع آوری داده های ناخواسته بصورت خودکار، واسط ها، شی گرایی و ...، آن را تبدیل به زبانی مرسوم برای تولید بازی می کند.5.زبان #C دارای برنامه های تحت وب یکپارچه ای است.6.زبان برنامه نویسی سی شارپ دارای کتابخانه بزرگی است که می تواند عملکرد سطح بالاتری نسبت به دیگر زبان ها همچون جاوا و C++ ارائه دهد.مزایا زبان سی شارپ

1.برنامه نویسی سی شارپ در زمینه مدیریت سیستم بسیار کارآمد است. تمامی داده های ناخواسته در این زبان بصورت خودکار جمع آوری می شوند.


2.بدلیل پشتیبانی بسیار قوی حافظه که در زبان سی شارپ وجود دارد، مشکلی برای کمبود حافظه در این زبان وجود ندارد.


3.هزینه حفظ و نگهداری و همینطور امنیت در زبان برنامه نویسی سی شارپ نسبت به دیگر زبان ها بالاتر است.


4.کدهای زبان سی شارپ در یک زبان سطح متوسط که زبانی استاندارد و مستقل از معماری و سیستم عملگر مورد نظر است، کامپایل می شوند.

دقت کنید که مزایای یادگیری C# به این مباحث ختم نشده و C# برای تمامی اهداف برنامه نویسی مفید است. مثلا با استفاده ازasp.net و web api میتوانید وب سایت های microservice و یا service-based ساخته و بر میزبان دلخواه خود اجرا کنید. یکی دیگر از مزایای C# ساخت بازی های کامپیوتری است. پس اگر میخواهید برنامه نویس بازی های کامپیوتری باشید تنها توصیه من برای شما این است که یک بازی با استفاده از C# و unity ساخته و آن را به شرکتی که میخواهید در آن مشغول به کار شوید نشان دهید.اهداف دوره آموزش سی شارپ


از آنجا که این دوره آغاز ورود دانشجویان به برنامه نویسی حرفه ای محصولات Microsoft می باشد یادگیری خوب و دقیق این دوره می تواند پایه آغازین ورود به دنیای حرفه ای برنامه نویسی باشد.

 • آموزش مفاهیم اصلی برنامه نویسی #C و زوایای آموزشی عملی زبان #C .
 • کارکردن با توابع زبان #C و ارسال متغیرها و فراخوانی Call By Reference و فراخوانی Call By value و تفاوت مدل حافظه ای این دو روش فراخوانی نیز از اهداف این دوره از آموزش C#می باشد.
 • مفاهیم شی گرایی ساخت کلاس در #C،آموزش Encapsulation در #C، Scope variable ها در #C و همچنین انواع Access Modifier های Public و Private و Protected در زبان #C از اصلی ترین مفاهیم این دوره آموزش C# هستند.
 • بررسی مفاهیم حافظه ای در مبحث شی گرا شامل آموزش Heap در #C, آموزش Stack و آموزش Value Type ها در #C وآموزش Reference Type ها در زبان #Cنیز از مفاهیم این دوره آموزش C# هستند.
 • مفاهیم مهم شی گرا نظیر وراثت ، وراثت چند مرحله ای استفاده از Constructor در Inheritance ، استفاده از Constructor والد در کلاس فرزند در زبان #C نیز از مفاهیم دوره آموزش C# هستند.
 • استفاده از مفاهیم Boxing در زبان #C و Unboxing و آموزش Cast نمودن Object ها به کلاس والد در زبان #C، اعمال پردازش و بازگرداندن Parent Object به Child Object در برنامه نویسی #Cنیز از مفاهیم این دوره از آموزش C# هستند.
 • مفاهیم Generic و توابع Generic و پردازشگرهای Generic نیز از مفاهیم این دوره از آموزش C# هستند.
 • مفاهیم interface ها و کاربرد آنها در شی گرایی و ارث بری نیز از مفاهیم این دوره ازآموزش C# هستند
 • آموزش کارکردن با دیتابیس SQL Server آموزش ساخت ساخت جداول در SQL Server،آموزش مفاهیم رابطه بین جداول ، آموزش Primary Key ، آموزش Foreign Key ، نیز از مباحث این دوره از آموزش C# می باشد.
 • آموزش دستورات SQL شامل Insert و Delete و Update و همچنین WHERE و GROUP BYو Like و ORDER BY نمودن داده ها نیز از مفاهیم این دوره از آموزش C# می باشد.


آموزش نصب نسخه های مختلف نرم افزار ویژوال استودیو (Visual Studio)

برای دسترسی به آموزش نصب نسخه های مختلف برنامه Visual Studio بر روی لینک های زیر کلیک کنید :


1. آموزش نصب نرم افزار ویژوال استودیو 2013


2. آموزش نصب نرم افزار ویژوال استودیو 2015


3. آموزش نصب برنامه Visual Studio 2017سرفصل های دوره آموزش #C


1. معرفی دوره آموزش C#

 • تاریخچه C#
 • انواع زبان های برنامه نویسی
 • انواع نرم افزار های قابل توسعه توسط C#
 • آموزش مفسر ها و کامپایلر ها
 • آموزش نحوه اجرای برنامه های C#
 • آموزش برنامه نویسی ‏Object Oriented Programming
 • اصو ل نامگذاری در C# (‏Naming‏)‏


2. آموزش برنامه نویسی در C#

 • اولین برنامه درC#
 • آموزش برنامه نویسی ویندوز
 • آموزش اصول قالب بندی و نمایش متن
 • آموزش Comment ها در زبان C#
 • آموزش استفاده از visual studio 2017
 • انواع داده اولیه در سی شارپ
 • آموزش مفاهیم حافظه
 • حافظه Stack و Heap
 • تصمیم گیری و عملگر های رابطه ای
 • آموزش عملگر های منطقی در C#
 • آموزش عملگر های تخصیص دهنده در اين دوره از آموزش #C
 • آموزش عملگر های افزاینده و کاهنده
 • آموزش ساختار های کنترلی در این دوره از آموزش #C
 • آموزش ساختار های شرطی if & if else
 • آموزش عبارت تکرار ‏while
 • آموزش عبارت تکرار ‏Do-while
 • آموزش عبارت تکرار ‏for
 • آموزش عبارت تکرار Foreach
 • آموزش عبارت چند انتخابی ‏switch


3. کار با فرم ها در پروژه های ویندوزی

 • آشنایی با کنترل های ابتدایی نظیر :

Button, TextBox, Group Box, Picture Box, List Box, DataGridView و ...4. آموزش متد ها ‏در زبان C#

 • آموزش اعلان و فراخوانی متد ‏در C#
 • آموزش Optional parameter ها
 • آموزش متد ها و فیلد های ‏Static
 • قلمرو اعلان در C#
 • آشنایی با کلمات کلیدی ref و out
 • استفاده از آرایه به عنوان ورودی و خروجی متد
 • Call by value & Call by Refrence
 • Method Overloading
 • آموزش Generic Method
 • Static Method


5. آموزش آرایه ها ، رشته ها و فایل ها ‏ در C#

 • آموزش انواع اصلی و مرجع در C#
 • آموزش آرایه ها
 • آموزش عبارت ‏for‏پیشرفته
 • آموزش آرایه های چند بعدی در C#
 • آموزش رشته ها و کاراکترها در C#
 • آموزش متدهای کار با کاراکترها
 • مقایسه رشته ها در C#
 • آموزش متد های ‏String
 • آموزش اتصال و استخراج رشته ها در C#
 • آموزش کار با فایل های سیستم عامل در C#


6. آمـوزش بـرنامه نویسی شی گرا در سی شـارپ

 • تعریف برنامه نویسی شی گرا OOP
 • تعریف کلاس - Class
 • تعریف Property و Field
 • آموزش اعلان کلاس و نمونه سازی یک شی از کلاس در C#
 • آموزش مقدار دهی شی ها با سازنده ها (Constructor) در C#
 • آموزش مفاهیم کنترل دسترسی (internal ، Public , private , protected)
 • آموزش متد های سازنده کلاس در C#
 • تعریف Automatically Implemented Properties
 • تعریف Read - Only Properties
 • آموزش کپسوله سازی و متد های ‏set‏و ‏get
 • Namespace ها در سی شارپ
 • معرفی کلمه کلیدی this
 • آموزش کلاس های ‏Static
 • آموزش کلاس های ‏abstract
 • آموزش کلاس های sealed


7. آمـوزش وراثت در سی شـارپ

 • آمـوزش لزوم وراثت در برنامه نویسی
 • آمـوزش وراثت یک سطحی در سی شـارپ
 • آمـوزش وراثت دو سطحی در سی شـارپ
 • آمـوزش ارث بری توابع در سی شـارپ
 • آمـوزش استفاده از Base برای دسترسی به متدهـای Parent
 • آمـوزش وراثت در Constructor ها و فراخوانی Constructor والد با استفاده از Base
 • آمـوزش توالی شکل گیری Object ها در حافظه در زمان ساخته شدن Object فرزند
 • جمع بندی و ارائه چند مثال عملی


8. کنترل استثنا در این دوره از آموزش C#

 • آموزش انواع Exception در C#
 • بررسی Exception
 • آموزش Finally در C#
 • آموزش Using
 • آموزش Multi-catch در C#


9. آشنایی با کامپوننت های گرافیکی و ساخت رابط های کاربری در ویندوز در اين دوره از آموزش C#

در این بخش از دوره آموزشی به آموزش کلیدی مفاهیم دیتابیس می پردازیم:

 • SQL Server چیست؟
 • چگونه SQL Server را نصب کنم؟
 • ارائه و معرفی نسخه مناسب SQL Server برای نصب
 • آموزش محیط کلی کار کردن با SQL Server
 • آموزش مفاهیم اصلی بانک اطلاعاتی
 • جدول چیست؟
 • رابطه چیست؟
 • آموزش ایجاد جداول در SQL Server
 • آموزش انواع DataType ها در SQL Server علی الخصوص Data Typeهای متعلق به Varchar,Nchar,Char,Nvarchar,NvarChar(Max) و زمان مناسب استفاده از هر یک از آنها
 • آموزش مفهوم Identity در جداول SQL Server
 • آموزش ساخت Primary Key در SQL Server
 • چگونه Dataهای مرتبط با تاریخ را ذخیره سازی کنیم؟
 • آموزش ساخت diagram برای درک مفهوم عملکرد SQL Server
 • بررسی دستورات SQL
 • آموزش دستور Insert
 • آموزش دستور Update
 • آموزش دستور Delete
 • آموزش دستور Select همراه با where و And و Or و Like
 • آموزش دستورات Join برای اتصال چند جدول به همدیگر در محیط Query نویسی در SQL Server


10. آمـوزش مفهوم ORM

 • آمـوزش نگاشت (Mapping) بین کلاس و جدول
 • آمـوزش نگاشت (Mapping) رابطه 1 / n در Entity Framework
 • آمـوزش نگاشت (Mapping) رابطه n / m در Entity Framework
 • آمـوزش نگاشت (Mapping) برای Self Relation در Entity Framework


11. آمـوزش انواع روش هـای کار کردن با Entity Framework

 • بررسی DataBase First در Entity Framework
 • بررسی Code First در Entity Framework
 • بررسی Model First در Entity Framework


12. آمـوزش بازیابی داده از Entity Framework با استفاده از Query

 • آمـوزش ساخت Anonymous Object با استفاده از کوئری
 • آمـوزش دستور First or Default
 • آمـوزش دستور Single or Default
 • آمـوزش دستور Find
 • آمـوزش ترکیب شرط ها با استفاده از and در Entity Framework
 • آمـوزش ترکیب شرط ها با استفاده از or در Entity Framework
 • آمـوزش ثبت داده ها با استفاده از Entity Framework
 • آمـوزش حذف داده ها با استفاده از Entity Framework
 • آمـوزش بروز رسانی داده ها با استفاده از Entity Framework


13. آموزش LINQ

 • آموزش Query Expressions
 • آموزش Sub queries
 • آموزش LINQ to SQL
 • آموزش LINQ to Entity
 • آموزش Filtering
 • آموزش Projecting
 • آموزش Joining
 • آموزش Ordering
 • آموزش Grouping


14. کارگاه عملی

در این دوره آمـوزش سی شـارپ ، بخش زیادی از آمـوزش به اجرا یک سیستم عملی فروش رستوران اختصاص داده می شود. چنانچه تا این بخش از آمـوزش، عملکرد دانشجویان در تحویل تمرین هـای ارائه شده در کلاس، مناسب باشد، ابتدا معماری چهـار لایه Dwamish به آنها آمـوزش داده می شود و کلیه مراحل اجرا این پروژه عملی همراه با آمـوزش معماری لایه ای خواهد بود؛ در غیر این صورت، پروژه بصورت تک لایه (Flat) اجرا خواهد شد.
مروری بر بخش های مختلف پروژه :

 • آمـوزش بخش مدیریت رده بندی غذاهـا؛ برای مثال : غذا دریایی، FastFood، نوشیدنی و ...
 • آمـوزش ساخت مدیریت مشتریان شامل جستجو، ثبت مشتری جدید، ویرایش مشتری قدیم و حذف مشتریان در یک قالب User-Friendly
 • آمـوزش مدیریت غذاهـا؛ در این بخش علاوه بر جستجو، ثبت، ویرایش و حذف غذاها می توان برای آنها تصویر نیز ثبت کرد.

آموزش سی شارپ ، دوره آموزش سی شارپ ، آموزش برنامه نویسی c# ، دوره آموزش C#،فیلم آموزش سی شارپ

دانلود رایگان کتابهای آموزشی

فیلم های آموزشی مرتبط با این دوره

آموزش مباحث مقدماتی سی شارپ C#
آموزش کار با کلاس ها در C#
ترکیبات کلاس ها در سی شارپ
استاتیک در سی شارپ
کتابخانه ها در سی شارپ
فضاهای نامی یا Namespace در سی شارپ
آموزش اشکال زدایی Debugging در C#
آموزش مباحث پیشرفته در C#
آموزش کار با XML در C#
امکانات جدید در C# 3.0
آموزش کار با فایل ها در C#
کار با پایگاه داده (C# ADO.NET)
آموزش کدهای پروژه مربوط به C#
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال
کاربر میهمان1396/08/29

تشکر

من واسه ثبت نام در دوره آموزش c# مردد بودم ولی الان که شرکت کردم متوجه شدم آموزش هایی که تو اینترنت بود و یادگرفته بودم همون جلسه اول مرور شد و یه عالمه مطلب جدید و پروژه در طول دوره یاد گرفتم . خیلی ممنون

کاربر میهمان1396/08/14

سرفصل های ذوره آموزش c#

سلام سرفصل هایی که گفتین خیلی کامل و جامع هست آیا همگی توی همین دوره آموزش c# تدریس میشه؟؟

پاسخ مدیر

سلام بله تمام مواردی که در دوره آموزش c# ذکر شده در کلاس آموزش می بینید

کاربر میهمان1396/08/10

کلاس c#

چرا دوره آموزش c# رو آخر هفته برگزار نمی کنید که ما شاغل ها هم بتونیم ئر کلاس شرکت کنیم ؟؟

پاسخ مدیر

تعداد کلاس هایی که برای آخر هفته درخواست شده زیاد هست با این حال سعی میکنیم درخواست شما را در خصوص دوره آموزش c# بررسی کنیم

کاربر میهمان1396/08/08

تشکر

دوره c# خیلی خوب بود خوشحالم که شرکت کردم

علی رضا شهسواری1396/08/03

دوره آموزش c#

دوره آموزش c# خیلی دوره خوبی بود فقط یکمی تمرین هایی که استاد میگفتن سخت بود . هرچند یه تایمی رو برای رفع اشکال گذاشتن

شیرین نوری1396/08/01

دوره c#

ببخشید چون بین دوره ها کارگاه c# هم دیدم میخواستم بدونم توی این دوره آموزش c# فقط تئوری کار می کنین ؟؟

پاسخ مدیر

در دوره c# مدرس هم مطالب تئوری را برای شما آموزش میدهد هم برای درک بهتر تمرین ها و مثال های عملی در کلاس انجام می شود . کارگاه c# به مباحث پیشرفته تری می پردازد که پس از گذراندن دوره c# می توانید در این دوره شرکت کنید.

کاربر میهمان1396/07/22

ئوره آموزشی

دوره عالی بود

کاربر میهمان1396/07/04

آموزش C#

دوره آموزش خوب بود و استادش قوی بود. به نظر من بهتر است شما علاوه بر این دوره آموزش دوره آموزشی تحت عنوان آموزش C# پیشرفته هم قرار دهید که افرادی که دوست دارند ادامه دهند از دوره هاتون استفاده کنند

پاسخ مدیر

کاربر عزیز دوره های آموزش C# در سطوح مختلف در حال برگزاری است شما می توانید از طریق لینک قرار داده شده در منو وارد دوره مورد نظر شده و سوالات خود را از آن دوره عنوان کنید (برنامه نویسی تحت ویندوز > دوره جامع آموزش پیشرفته #C همراه با شی گرایی )

کاربر میهمان1396/07/04

آموزش C# آنلاین

دوره آموزشی که کاملا به صورت آنلاین آموزش C# دهند ندارید لطف کنید اطلاع بدید

پاسخ مدیر

سلام طی درخواست های متعدد در مورد دوره آموزش C# در حال فراهم نمودن دوره آموزش C# آنلاین هستیم در صورت برگزاری اطلاع خواهیم داد

کاربر میهمان1395/12/01

کلاس های #c

با عرض سلام وخسته نباشید من دوره ی مقدمات رو در یک اموزشگاه دیگه گذروندم امکانش هست که دوره ی برنامه نویسی رو ثبت نام کنم ... یا اینکه باید امتحان بدم

پاسخ مدیر

اگر مقدمات رو یاد گرفته باشید می تونید در این دوره ثبت نام کنید

لیلا سلیمان پور1395/03/29

مطالب آموشی

سلام، واقعا خسته نباشید به خاطر مطالب آموزشی قابل دانلودی که در سایت قرار میدید. متشکرم

کاربر میهمان1395/02/27

#c

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما یک انتقاد داشتم . متاسفانه دقت لازم برای برنامه ریزی در زمان شروع کلاسهای ترم تابستانه انجام نگرفته . خیلی از مخاطبین شما دانشجویان هستند .و زمان شروع کلاسهایتان دقیقا مصادف با امتحانات پایان ترم دانشجویان هست . بهتر نبود برای رعایت حال این دسته از مخاطبینتون کلاسهایتان از تیر ماه شروع می شد ؟

پاسخ مدیر

درود کاربر عزیز حتما نظر جنابعالی اعمال می گردد.

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .