آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

Report Builder Report Wizards

Report Builder 3.0 در واقع wizard هایی را ارائه می دهد که به شما اجازه می دند که خیلی سریع گزارش هایی را ایجاد کنید. دیدگاه wizard به شما در ایجاد مرحله به مرحله ی یک گزارش کمک می کند. وقتی که شما در حال ایجاد اولین گزارش ها هستید، بهره بردن از wizard ها نیز فکر خوبیست. همانطور که تجربه ی بیشتری در مورد Report Builder به دست می آورید، ممکن است انتخاب کنید که wizard ها عبور کرده و گزارشات خود را از scratch طراحی کنید که به شما اجازه می دهدتا گزارش هایی به روش خود ایجاد کنید و ورای آنچه wizard ها ارائه می دهند بروید.
این بخش حاوی موضوعات زیر می باشد:


  • Table or Matrix Wizard
  • Chart Wizard
  • Map Wizard

دو گزارش اولی که در این بخش ساختیم، از دیتاست مشترکی استفاده می کنند که در مبحث Datasets در بخش Getting Started ایجاد کردیم. لطفا برای جزئیات بیشتر این بخش را مطالعه کنید. گزارشی که با Map Wizard ایجاد کردیم، از دیتاست دداخلی برای ارائه ی مثالی از آن دیدگاه استفاده خواهد کرد.
یک نکته ی دیگر در مورد چگونگی ایجاد گزارش ها در این بخش – ما wizard ها را از صفحه ی Getting Started یا New Report یا Dataset آغاز می کنیم. این امر یک گزارش جدید ایجاد می کند و wizard را برای افزودن داده های جدید به گزارش راه اندازی می کند. Wizard ها از طریق تب Insert روی نوار با کلیک کردن glyph زیر wizard فعال می شوند. برای جزئیات بیشتر به مبحث Report Editor در بخش Getting Started مراجه کنید.


  • 2048
  •    896
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .