آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

SQL Server Integration Services (SSIS) Deployment Utility

دوره های مرتبط با این مقاله

SQL Server Integration Services (SSIS) Deployment Utility

ابزار استقرار (deployment utility ) می تواند برای ایجاد یک نصب کننده ی SSIS package استفاده شود. این ابزار یک ویژگی داخلی در پروژه ی Integration Services می باشد. در این بخش مراحل فعالسازی ابزار استقرار و ایجاد گسترش را مرور خواهیم کرد.


توضیحات

برای آغاز کار BIDS، SQL Server Business Intelligence Development Studio را ازگروه برنامه ی Microsoft SQL Server انتخاب کنید. روی سطح منو File, Open, Project / Solution را کلیک کنید تا دیالوگ Open project نمایش داده شود. مانند تصویر زیر وارد موقعیت solution شده و روی open کلیک کنید.


آموزش SSIS

وارد پروژه ی Tutorial-Sample-1 در Solution Explorer شوید، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید:


آموزش SSIS

روی Tutorial-Sample-1 راست کلیک کرده و از منوی پیش رو Properties را انتخاب کنید. در لیست Configuration Properties روی گزینه ی Deployment Utility کلیک کنید و صفحه را مانند تصویر زیر پر کنید:


آموزش SSIS

دقت داشته باشید که پراپرتی CreateDeploymentUtility بر روی True تنظیم شده است و پیش فرض False می باشد. DeploymentOutputPath موقعیتی را تعیین می کند که فایل های گسترش در آن نوشته خواهند شد. پیش فرض در بالا نشان داده شده و با فولدر پروژه در ارتباط می باشد. روی Ok کلیک کنید تا تنظیمات را ذخیره کنید.
روی پروژه ی Tutorial-Sample-1 در Solution Explorer راست کلیک کرده و از منوی پیش رو Build را انتخاب کنید، که پروژه را خواهد ساخت و ابزار استقرار را درخواست خواهد کرد. اگر همه ی پکیج های SSIS در یک وضعیت معتبر باشند، در پایین و سمت چپ پنجره پیغام Build Succeeded را دریافت خواهید کرد. وارد فولدر bin\Deployment در زیر فولدر پروژه شوید تا فایل های گسترش را مشاهده کنید، که فایل های زیر را خواهید دید:


آموزش SSIS

فایل های بالا deployment را نشان می دهند، شما می توانید آنها را کپی کرده و سپس روی فایل Tutorial-Sample-1.SSISDeploymentManifest دابل کلیک کنید تا deployment اجرا شود.


  • 2102
  •    664
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .