آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

پس از یادگیری پایتون چه میتوان کرد؟

پس از یادگیری پایتون چه میتوان کرد؟


پس از یادگیری پایتون چه میتوان کرد؟

دوره آموزش پایتون

پایتون یکی از زبانهای بسیار محبوب است که درباره ی آن زیاد میشنویم. اما با وجود زبانهای دیگر برنامه نویسی، ممکن است در انتخاب مان دچار مشکل شویم. پس برای کمک به تصمیم گیری شما، ما چند مورد از محبوب ترین زمینه های کاری پایتون را به شما معرفی میکنیم.
دانشمند علم داده

پیش بینی میشود که علم داده، یکی از محبوب ترین مشاغل دهه پیش رو باشد. بازار کاری علم داده در سالهای آینده حدود ۵ برابر خواهد شد.


یک دانشمند علم داده، علوم کامپیوتر، آمار، ریاضیات و تعدادی اطلاعات مفید به دست آمده از داده ها را با هم ترکیب کرده و با این روش ، از داده های تقریبا گنگ و نا مفهوم، اطلاعات و دانش جدیدی استخراج میکند.


یک دانشمند علم داده تازه کار حدود ۱۰۰ هزار دلار در سال در سال در آمده داشته و در کمتر از ۵ سال این رقم حدود ۱.۵ تا ۲.۵ درصد افزایش پیدا میکند.
توسعه دهنده وب

توسعه وب یک شغل همواره زنده است. محبوبیت این شغل هرگز از بین نرفته و متقاضیان زیادی دارد. پس اگر مایلید شغلی با بازار کاری امن و همیشگی داشته باشید، به سراغ این حرفه بروید.


اما به خاطر دشته باشید که تنها با یادگیری پایتون نمیتوانید به توسعه دهنده وب تبدیل شوید، بلکه باید دانش کلی از HTML، CSS و JavaScript نیز داشته باشید.


پایتون کتابخانه های فراوانی مانند Flask، Django و ... ، دارد که به طراحی وب کمک میکند.


یک توسعه دهنده وب تازه کار، حدود ۶۵ هزار دلار در سال درآمد خواهد داشت و با کمی تجربه، این مقدار به ۱۰۰ هزار دلار در سال افزایش پیدا میکند.
مهندس یادگیری ماشین

یادگیری ماشین یکی از شاخه های هوش مصنوعی است و به بررسی، مطالعه و ساخت کامپیوتر هایی میپردازد که بدون نیاز به برنامه نویسی شدن، بتوانند یک علمکرد را یادبگیرند.


مهندسان یادگیری ماشین عموما با داده های عددی، داده های دسته ای، داده های زمانی و متن روبرو هستند. یک مدل یادگیری ماشین، داده ها را بررسی کرده، الگو های موجود در داده ها را کشف کرده و از آنها یاد میگیرد تا در آینده بتواند، با استفاده از این الگو ها، ورودی ها را پیش بینی کند.


یک مهندس یادگیری ماشین تازه کار حدود ۹۸ هزار دلار در سال درآمد خواهد داشت و با چند سال سابقه کار، این مقدار به حدود ۱۳۰ هزار دلار افزایش پیدا میکند.
مهندس تست خودکار

دهه ی آینده، دهه ی اتوماتیک سازی یادگیری ماشین و حتی کار های شخصی است و اتوماتیک سازی، آینده ی شغل های زبان پایتون خواهد بود.


مهندسان اتوماتیک سازی میتوانند ماشین های اتوماتیک را طراحی، برنامه نویسی، راه اندازی و تست کرده و در صنایعی مانند انرژی، ساخت، تولیدی و یا صنایع غذایی و رباتیک، مشغول به کار شوند.


اتوماتیک سازی، میزان صرف زمان و انرژی انسانی را در هر صنعتی کاهش میدهد.


حقوق متوسط مهندس اتوماتیک سازی حدود ۸۷ هزار دلار است و با اینکه نسبت به بقیه زمینه های کاری پایتون حقوق نسبتا پایینی دارد، موقعیت های freelancing فراوانی برای افراد در زمینه های مختلف موجود است.
آنالیزور داده

پایتون بهترین زبان برنامه نویسی برای آنالیز داده است. کتابخانه های موجود در زبان پایتون مانند، Pandas، Numpy، Scikit learn و... ، امکانات بسیار قدرتمندی برای تغییر و مدیریت داده، در اختیار ما قرار میدهد. البته لازم است که مهارت هایی مانند کار با Excel ، SQL، تفکر انتقادی، تایید داده و بیان مناسب نیز داشته باشید.


یک آنالیزو داده، داده های موجود در یک دیتابیس عظیم را جمع آوری و پردازش کرده و عملیات آماری را بر آنها پیاده سازی میکند. سپس با استفاده اطلاعات به دست آمده، پاسخ سوالات مختلفی را می یابد.


ک آنالیزور داده تازه کار درآمدی حدود ۴۰-۵۰ هزار دلار در سال خواهد داشت.
مربی

هر روزه به تعداد افرادی که در حال یادگیری پایتون هستند افزوده میشود و تعلیم این دانش آموزان جدید یک شغل بسیار جذاب است. برای آموزش پایتون نیازی نیست مهارت های در سطح عالی داشته باشید.
Freelancing

اگر علاقه به کار در کمپانی ها و گروه های مخلتف را ندارید و ترجیح میدهید به تنهایی و با استقلال کامل مشغول به کار شوید، میتوانید سراغ این گزینه بروید. freelancer های پایتون میتوانند تا ۲۰۰ هزار دلار در سال درآمد داشته باشند.


راه های مختفی برای آغاز freelancing موجود است. مثلا میتوانید برای وب سایت های مختلف مقاله بنویسید و یا پروژه های freelancing در وب سایت های مختلف استفاده کنید. این وب سایت ها دارای مشتریانی هستند که برای انجام پروژه خود به دنبال برنامه نویسان و متخصصان مختلف میگردند.

نام دوره
دوره آموزش Django
آموزش داده کاوی و یادگیری ماشین
دوره آموزش یاد گیری عمیق
  • 66
  •    12
  • تاریخ ارسال :   1400/08/03

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .