آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش شروع کار با Flash Viewer Stimulsoft

دوره های مرتبط با این مقاله

آموزش شروع کار با Flash Viewer Stimulsoft

می توانید برای مشاهده ویدئوهای آموزشی در مورد for the .NET Core Flash Viewer به این لینک مراجعه کنید. عضو Stimulsoft channel شوید تا ویدئوهای آموزشی جدید را دریافت کنید. می توانید در همان صفحه سوالات خود را مطرح کنید.

مثال های مرتبط با .NET Core HTML5 Viewer component را در GitHub ببینید. همه ی مثال ها پروژه های مستقلی هستند که به شکل یک solution برای Visual Studio جمع آوری شده اند.

Flash Viewer (StiNetCoreViewerFx) component برای نمایش گزارشات در مرورگر طراحی شده است. نصب ActiveX components، .NET Frameworkیا هرگونه افزونه ی سمت کلاینت لازم نیست. تنها مرورگری که flash را پشتیبانی کند کافی است.

با استفاده از Flash Viewer می توانید گزارشات را مشاهده کنید و روی هر سیستمی با هر سیستم عاملی که دارای مرورگر با پشتیبانی flash و دسترسی به اینترنت است، export و print بگیرید.

Flash Viewer از دو بخش clinet و server تشکیل شده. بخش سمت کلاینت درواقع یک wrapper گرافیکی برای viewer است که با تکنولوژی flash پیاده سازی شده است. هسته اصلی ساخت گزارش با .NET Core پیاده سازی شده و می توانید آن را روی سرورهایی با سیستم عامل های مختلف چون windows، Linux یا macOS اجرا کنید. بخش سرور شامل ماژول هایی برای دریافت Request ها، پردازش آن ها و ارسال دیتا به کلاینت است. این دو بخش در قالب یک کتابخانه و به عنوان یک .NET Core MVC component قابل استفاده است.

Flash Viewer از تم های مختلف، animated interface، bookmark، گزارشات تعاملی، ویرایش المان های گزارش در صفحه، حالت تمام صفحه، پنل جست و جو، و قابلیت های دیگر پشتیبانی می کند.

برای استفاده از Flash Viewer در یک پروژه مبتنی بر وب، لازم است یک NuGet package با نام Stimulsoft.Reports.Web.NetCore را نصب کرده باشید.


  • "Manage NuGet Packages ..." را برای پروژه باز کنید.
  • پکیج Stimulsoft.Reports.Web.NetCore را جست و جو کنید.
  • آن را در لیست نتایج انتخاب کنید، نسخه مورد نظرتان را مشخص کنید و Install را بزنید. هنگام Update کردن package، گزینه Update را بزنید.
  • 115
  •    0
  • تاریخ ارسال :   1398/07/11

دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .