آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتابخانه

+.کاربر محترم برای جستجوی کتاب توصیه میشود ابتدا زبان سپس موضوع کتاب را انتخاب نمایید
نام کتاب
زبان
موضوع
مرتب سازی

عنوان کتاب: دانلود کتاب فارسی آموزش اندروید


توضیح مختصر: Android یک سیستم عامل تحت موبایل و مبتنی بر هسته ی Linux است. پروژه ی توسعه و ارتقا اندروید AOSP یا پروژه ی کد باز اندروید نام دارد که شرکت Google آن را رهبری می کند. این کتاب فارسی زبان با توضیحاتی که راجع به سیستم عامل اندروید داده و آموزش جامع و کامل برنامه نویسی اندروید در محیط Android studio بهترین انتخاب برای شماست

عنوان کتاب: دانلود کتاب فارسی آموزش Python


توضیح مختصر: پایتون به انگلیسی Python یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا (high-level)، شی گرا (object-oriented) و مفسر (interpreter) است که توسط خودو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند پا به عرصه ی وجود گذاشت.فلسفه ایجاد آن تاکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و کارایی نسبتا بالای آن است.

عنوان کتاب: دانلود کتاب فارسی آموزش php


توضیح مختصر: این کتاب دارای 6 بخش است که مطالعه آن را به شما پیشنهاد می کنیم :بخش اول : آموزش مقدماتی PHP ،بخش دوم : آموزش مدیریت فرم (Form) در PHP ،بخش سوم : آموزش دستورات پیشرفته PHP ،بخش چهارم : آموزش پایگاه داده MySQL در PHP ،بخش پنجم: آموزش کاربرد XML در PHP،بخش ششم : آموزش کاربرد Ajax در php

عنوان کتاب: راهنمای جامع C#


توضیح مختصر: عنوان درست این صفحه (c# programing language ) میباشد. ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻗﯿﻮﺩ ﺗﮑﻨﯿﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﻋﻼﻣﺖ # صرف نظر شده است. سی شارپ (C#) زبانی شی گرا و سطح بالا (high level) از خانواده زبان های .NET FRAMWORK میباشد. زبان C# ﯾﮏ ﺯﺑﺎﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ ﭼﻨﺪ ﺍﻟﮕﻮﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻣﻨﻈﻢ ﺷﺪﻩ ﻣﺪﻝﻫﺎﯼ ﺗﺎﺑﻌﯽ، ﺍﻣﺮﯼ، ﻋﻤﻮﻣﯽ، ﺷﯽ ﮔﺮﺍ ﻭ ﺟﺰ ﮔﺮﺍ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ .

عنوان کتاب: آموزش گام به گام C#


توضیح مختصر: کتاب آموزش گام به گام C# به زبان فارسی کتابی مفید برای آغاز آموزش برنامه نویسی با C# است. این کتاب به علاقه مندتن آموزش برنامه نویسی پیشنهاد میگردد.

عنوان کتاب: کتاب آموزش گام به گام AngularJS به زبان فارسی


توضیح مختصر: کتاب آموزش گام به گام AngularJS به زبان فارسی

عنوان کتاب: آموزش اجرای اپلیکیشن های اندروید بر روی کامپیوتر


توضیح مختصر: برنامه نویسان به فکر افتادند که می توان بدون داشتن یک گجت اندرویدی بازی ها و برنامه های اندروید را بر روی سیستم عامل دیگری اجرا کرد . در سال 2010 گروهی از برنامه نویسان توانستند نرم افزاری با عنوان START BLUESTACKS را تولید کنند. به وسیله این نرم افزار کاربران می توانند نرم افزار ها و بازی های اندروید را بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا کنند.

عنوان کتاب: دانلود کتاب فارسی آموزش PHP از بیخ


توضیح مختصر: در این کتاب سعی شده است که مطالب به زبان و کدهای بسیار ساده آموزش داده شود و امید است که از آن بهره کافی را ببرند. PHP شاید عمومی ترین زبان اسکریپتی تحت وب باشد و استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود و یا با استفاده از PHP می توان صفحات ورودی ایجاد کرده. جزییات ورود اطلاعات از طریق فرم ها را بررسی نمایید. فروم، گالری تصاویر و بسیاری از چیزهای دیگر را ایجاد کنید.

عنوان کتاب: دانلود کتاب فارسی آموزش مقدماتی زبان PHP


توضیح مختصر: Php یکی از پر طرفدارترین زبان‌های پردازه‌نویسی Open Source است که بیشتر برای طراحی برنامه‌های سمت سرور در وب‌گاه‌های پویا مورد استفاده قرار می‌گیرد. Php در سال ۱۹۹۴ ایجاد شد. رسموس لردورف (Rasmus Lerdorf) ایجاد کننده اولیه آن بوده است ولی در طی زمان این زبان برنامه‌سازی، توسط سایر کارشناسان و برنامه‌نویسان تکمیل گردیده و به شکل کنونی آن درآمده‌است. پی‌اچ‌پی از زبان‌های پردازه‌نویسی تحت وب است.

عنوان کتاب: دانلود رایگان کتاب آموزش جامع Yii Framework


توضیح مختصر: Yii یک فریم ورک PHP با عملکرد بسیار بالاست که برای ایجاد سریع اپلیکیشن های وب به کار برده میشود.همچنین بیشترین قابلیت استفاده مجدد را در برنامه نویسی وب فراهم می کند و فرایند تولید نرم افزار را سرعت می بخشد.کلمه Yii که ییی خوانده می شود به معنای آسانی ، کاربردی و قابل گسترش است . Yii یک فریم ورک عمومی برنامه نویسی وب است و واقعا می تواند برای توسعه هر گونه اپلیکیشن وبی به کار برده شود.

عنوان کتاب: دانلود رایگان کتاب آموزش php به زبان ساده


توضیح مختصر: Php یک زبان open source می باشد که برای برنامه نویسی آن می توان حتی در notepad هم آن را پیاده سازی کرد و فقط برای اجرای آن باید از برنامه ی خاصی استفاده می کنید و برای ثبت مطالب هم می توانید از mysql استفاده کنید. ویرایشگر های زیادی برای php استفاده می شود که در اینجا ما از ++notepad استفاده می کنیم.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش زبان PHP


توضیح مختصر: در این کتاب قصد داریم ابتدا در چند جلسه، به شما برخی مفاهیم و توابع php را آموزش دهیم و سپس بخش های مختلف یک سایت را پیاده سازی کنیم و طبق سر فصل پیش رویم. برای مطالعه این کتاب لازم به ذکر است باید تا حدودی با مفاهیم اولیه php آشنا باشید و با آن کار کرده باشید.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش php به زبان ساده


توضیح مختصر: Php به عنوان یک زبان برنامه نویسی سمت سرور مشهور است و شاید عمومی ترین زبان اسکریپتی تحت وب باشد و استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود. با استفاده از php می توان صفحات ورودی ایجاد کرده، جزئیات ورود اطلاعات از طریق فرم ها را بررسی نمائید، فروم، گالری تصاویر و بسیاری از چیزهایی دیگر را ایجاد کنید.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش mvc در php


توضیح مختصر: MVC یک معماری کدنویسی پیشرفته می باشد و به شما کمک می کند ساختار برنامه تان را طوری بنویسید که از همه لحاظ قوی تر و با پیچیدگی کمتر و در نتیجه، قابل توسعه بیشتر باشد. در این مقاله MVC را طبق متد های php آموزش می دهیم. بدیهی است شما باید به این زبان برنامه نویسی مسلط باشید.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش ایجاد CMS با استفاده از زبان PHP


توضیح مختصر: فرض کنید شما می خواهید برای شبکه اینترنت یک شرکت، سایتی طراحی کنید. پس احتملا شما به یک CMS احتیاج خواهید داشت. برای سازمان های تجاری لازم است آنها یک CMS منطبق بر نیاز های خاص خود آن شرکت داشته باشند. در این کتاب قصد داریم چگونگی ساخت یک CMS با استفاده از php و mysql را شرح دهیم.

عنوان کتاب: راهنمای عملی مبانی برنامه نویسی به زبان جاوا


توضیح مختصر: چند سال از نوشتن و ترجمه این کتاب می گذرد و نمی توان آن را اثر جدید در زمینه برنامه نویسی جاوا دانست اما به علت اینکه بیشتر به نکات پایه و اساسی زبان پرداخته، هنوز هم به خوبی قابل استفاده است. به ویژه که به عنوان یک کتاب الکترونیکی رایگان در اختیار خوانندگان محترم قرار می گیرد.

عنوان کتاب: راهنمای شروع کار با جاوا


توضیح مختصر: اگر قصد شروع برنامه نویسی به زبان جاوا را دارید و هیچ تجربه ای در برنامه نویسی با زبان JAVA ندارید، این کتاب بهترین نقطه ی شروع برای شما می باشد. البته با خواندن این کتاب شما یک برنامه نویس حرفه ای جاوا نخواهید شد، ولی از آنجایی که سایر کتاب های آموزشی، بسیاری از مطالب پایه و ابتدایی در برنامه نویسی را در کتاب های مربوط به جاوا ذکر نمی کنند این کتاب راهنمای خوبی برای شما خواهد بود...

عنوان کتاب: راهنمای برنامه نویسی جاوا برای مهندسین نرم افزار


توضیح مختصر: به علت عدم وجود مراجع کامل فارسی، همچنین به علت گران تمام شدن سرور های آن و یا عدم وجود پروژه های Enterprise در ایران، بر آن شدیم تا منبع جامع فارسی را در مورد پیاده سازی این زبان و ساختارهای آن برای آشنایی دانشجویان مهندسی کامپیوتر ارائه دهیم.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش صفر تا صد PHP برای همه


توضیح مختصر: زبان برنامه نویسی php در طراحی سایت نسبت به دیگر زبانها برتری هایی دارد, گذشته از Open Source بودن آن، دلایل بسیاری برای انتخاب php برای ایجاد محتوای محاوره ای بر روی وب سایت ها، وجود دارد. ساختار و ترکیبی بسیار شبیه زبان c دارد. نوع داده ها و ساختارهای Structures php به آسانی آموخته و به کار گرفته می شوند.

عنوان کتاب: دانلود کتاب آموزش گرافیکی بیتی پویا در php


توضیح مختصر: گاهی اوقات نیاز می‌شود که شما متنی را به صورت عکس در صفحه وب خود به نمایش بگذارید. به طور مثال، به جای استفاده از ده دکمه که استایلی مشابه دارند، می‌توانید یک دکمه بدون متن ایجاد کنید و متن روی آن را در ده جای مختلف با استفاده از امکان GD در PHP درج کنید.

1 2 3
...
57 58 59

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .