روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

دوره آموزش طراحی سایت

در دوره طراحی وب سایت در آموزشگاه تحلیل داده ، آموزش حرفه ای طراحی سایت را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان میگذاریم. آموزش پروژه محور طراحی وب سایت همواره یکی از دوره های کلیدی و پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای راه اندازی وبسایت خود و یا ورود به بازار کار آماده کنیم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به طراحی وب سایت، دوره جامع آموزش طراحی سایت و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

مهندس رفوآ 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش جاوا

آن دسته از افرادی که می خواهند به زبان برنامه نویسی حرفه ای Java به عنوان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه ، تسلط یابند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند در محیطی عملی و کاربردی از صفر تا صد مراحل اجرای یک پروژه را در محیط Java به صورت پروژه ای تجربه کنند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند برنامه نویسی اندروید را به صورت حرفه ای بیاموزند و برای برنامه نویسی اندروید تسلط به زبان java ندارند نیز از مخاطبین این دوره هستند.

مهندس اسدی 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پایتون

در آموزش پایتون قصد داریم پایتون را از پایه آموزش دهیم و سعی می کنیم تمام مطالب لازم برای برنامه نویسی با پایتون را پوشش دهیم. چرا که برای انجام هر کاری با پایتون، نیازمند آشنایی با دانش مقدماتی و نحوه برنامه نویسی با پایتون هست. مخاطبان این آموزش نیاز به دانش قبلی از پایتون ندارند و سعی می شود تمام مطالب لازم در همین آموزش بیان شود. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود به راحتی با پایتون برنامه نویسی کنید و مسیر مورد علاقه خود را برای ادامه کار با پایتون انتخاب کنید.

مهندس مصطفایی 2,900,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت

در این دوره به صورت صد در صد عملی و کاربردی و در قالب پروژه های کوچک دانشجویان با نحوه تفکر جهت حل مسائل با زبانهای برنامه نویسی آشنا میشوند.در دوره آموزش الگوریتم وفلوچارت می آموزید که یک نرم افزار چگونه به حل مسائل دنیای واقعی می پردازد , به زبان ساده تر منطق زبان برنامه نویسی و قواعد آن آموزش داده میشود . در این دوره دانشجویان به تسلط کامل بر ترسیم Flowchart فلوچارت جهت پیاده سازی الگوریتمهای برنامه نویسی می پردازند

مهندس رفوآ 1,800,000 تومان 24 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش سی شارپ

در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.

مهندس رفوآ 2,800,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!
مشخصات مقاله
 • 31
 • 0.0
 • 254
 • 0
 • 0

8 سطح برنامه نویسی

۸ سطح برنامه نویسی


سطوح مشخص شده خیلی جدی و واقی نیست و افراد مختلف ممکن است در زندگی کاری خود با مسیر های متفاوتی مواجه شوند اما با خواندن این مطلب دید کلی از آینده کاری برنامه نویسان در طول سالها و حتی دهه های کاری شان و افرادی که به عنوان برنامه نویس مورد احترام بوده و الهام بخش بقیه افراد هستند، کسب خواهید کرد.


آلن تورینگ-برنامه نویس تاریخی

 1. برنامه نویس تاریخی

 2. این بالاترین سطح برنامه نویسی است، کد های نوشته شده توسط این افراد حتی پس از مرگ شان نیز تاثیر گذار بوده و این افراد بخشی از تاریخ هستند، حتی ممکن است از برندگان جایزه تورینگ باشند و یا مقالات تاریخی به چاپ رسانده باشند و یا به هر شکلی اصول برنامه نویسی را تحت تاثیر قرار داده و مسیر آن را برای همیشه تغییر داده باشند. برنامه نویسان دیگر همواره کار های آنها را مورد بررسی و مطالعه قرار میدهند و یک صفحه Wikipedia برای شناخت آنها کافی نیست، بلکه وب سایت های بی شماری به بررسی زندگی و کار این افراد پرداخته اند.
  برنامه نویسان اندکی در طول زندگی خود به این درجه از موفقیت خواهند رسید. Dijkstra، Knuth، Kay جزو این افراد هستند.


 3. برنامه نویس موفق

 4. برنامه نویسانی که از توانایی تکنیکی بالایی برخوردارند و توانسته اند کسب و کار، و حتی صنعتی، با استفاده از توانایی های برنامه نویسی خود بسازند. این افراد با استقلال تمام میتوانند زمینه های کاری مورد علاقه خود و را انتخاب کرده و این استقلال را برای کارمندان خود نیز ایجاد کنند.
  این سطح موفقیت بسیار مورد احترام بوده و الهام بخشی برای همه برنامه نویسان است. برای تبدیل شدن به برنامه نویسی موفق باید از توانایی های بازاریابی و تجاری بالایی برخوردار باشید.
  نمونه هایی از این افراد: Bill Gates، David Heinemeier Hansson، John Carmack


 5. برنامه نویس معروف

 6. این نیز سطح بسیار خوبی از برنامه نویسی است. اکثر افراد موجود در این سطح در شرکت های بزرگ و موفق، شرکتی کوچک تاثیر گذار و یا startup های مدرن مشغول به کار هستند. به هرحال این افراد در جمع برنامه نویسان، شناخته شده بوده و در زمینه کاری خود تاثیرات مثبتی ایجاد میکنند. اما لزوما توانایی های تجاری برنامه نویسان موفق را ندارند.


 7. برنامه نویس مشغول به کار

 8. این افراد، مهندسان نرم افزار موفقی بوده و مسیر کاری مناسبی دارن زیرا بازار کاری آنها بسیار وسیع است. این مهندسان مورد احترام همکاران خود بوده و میتوانند بر شرکت و یا مجموعه ای که در آن مشغول به کار هستند تاثیرات قابل توجهی بگذارند.


  برنامه نویس متوسط

  این افراد معمولا دانش کافی برای شناخت مشکلات برنامه نویسی خود دارند و حتی میدانند که ممکن است هرگز به برنامه نویس خوبی تبدیل نشوند.
  معولا استعداد نقش کوچکی در موفقیت بازی میکند. این افراد در صورت کسب توانایی های برقراری ارتباط و بازاریابی میتوانند افراد موفقی باشند.
  اگر شما یک برنامه نویس متوسط هستید اما میتوانید با استفاده از توانایی های برنامه نویسی خود کسب در آمد کنید، احتمالا برترین استعداد تان کد نویسی نیست.
  ارزش خود آگاهی را دست کم نگیرید زیرا از آنچه فکر میکنید کم یاب تر است. شجاع باشید و سعی کنید استعداد های خود را کشف کنید و سپس بی وقفه آنها را دنبال کنید.


 9. برنامه نویس آماتور

 10. این دسته از افراد به برنامه نویسی علاقه مندند و ممکن است به عنوان دانش آموز و یا کار آموز در پروژه های مختلف رایگان همکاری کرده یا اپلیکیشن و وب سایت های جالبی، در زمان های آزاد خود و به عنوان تفریح ، بسازند. ایده ها و کد های این افراد نشان دهنده علاقه و اشتیاق آنهاست.
  با دنبال کردن برنامه نویسی به شکل آماتور میتوانید تبدیل به یک برنامه نویس مشغول به کار شوید.


 11. برنامه نویس ناشناخته

 12. برنامه نویس معمولی، این افراد معمولا از کارمندان کمپانی های بزرگ هستند اما این شغل بخش مهمی از زندگی آنها محسوب نشده و تنها یک کار تکراری است، که البته اشکالی هم ندارد!


 13. برنامه نویس بد

 14. این افراد بدون هیچ آگاهی و یا قابلیتی در زمینه برنامه نویسی، نقش برنامه نویس را به عهده میگیرند. تجربه کار کردن با این افراد برای همکاران شان بسیار ناخوشایند است، مگر اینکه تمام مجموعه از برنامه نویسان بدی ساخته شده باشد که حتی متوجه سطح پایین توانایی ها و آگاهی خود و یکدیگر نیز نباشند.


1400/07/20 254 31
رمز عبور : tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
برای ارسال نظر لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.
برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.