آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

چیست Code-First ؟

دوره های مرتبط با این مقاله

Code-First چیست ؟

Entity Framework ، Code-First را از Framework 4.1 معرفی می کند. Code-First بیشتر در Domain Design مفید است ، در Code-First ،شما می توانید روی Domain Design تمرکز کنید و کلاس ها را طبق نیازهای Domain تان ایجاد کنید ، نه اینکه ابتدا پایگاه داده تان را طراحی کنید و بعد کلاس هایتان را مطابق با پایگاه داده یتان طراحی کیند. APIهای Code-First براساس موجودیت کلاس ایجاد و پیکر بندی می شوند.
بنابراین همانند یک توسعه دهنده نرم افزار ،شما ابتدا به جای تمرکز بر طراحی پایگاه داده با نوشتن کلاس های سی شارپ یا کلاس های ویژوال بیسیک دات نت شروع کنید.سپس وقتی شما Application را اجرا می کنید، APIهای Code-First یک پایگاه داده جدید را ایجاد کرده و یا قبل از اجرای Application ،کلاس ها را با یک پایگاه داده موجود اجرا می کند.
بنابراین جریان کار به شکل زیر خواهد بود:
Write code-first application classes → Hit F5 to run the application → Code First API creates new database or map with existing database from application classes → Inserts default/test data into the database → Finally launches the application
کلاس های application ،Code-First را بنویسید--> برای اجرای برنامه F5 را فشار دهید -- > APIهای Code-First پایگاه داده جدید را ایجاد می کند یا کلاس ها را با یک پایگاه داده موجود اجرا می کند. -- > و در آخر برنامه را اجرا می کند.
مثال ساده Code-Frist درقسمت بعدی ببینید.


  • 61312
  •    6756
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانلود فیلم آموزشی دانلود فیلم آموزشی 2 دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
چیست Code-First ؟
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .