آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

نصب Report Builder 3.0

دوره های مرتبط با این مقاله

نصب Report Builder 3.0

Report Builder 3.0 درواقع برنامه ای است که با یک بار کلیک کردن به شما اجازه ی اجرا بدون نصب می دهد. وقتی که SQL Server Reporting Services (SSRS) 2008 R2 را نصب می کنید، باید سرویس های گزارش (Reporting Services) را پیکر بندی کنید تا یک سبک داخلی و یا سبک SharePoint Integrated را اجرا کنید. شما می توانید Report Builder را از برنامه ی وب Report Manager اجرا کنید (وقتی SSRS در حال اجرا در یک سبک داخلی می باشد) و یا از قسمت SharePoint آغاز کنید ( وقتی که SSRS به سبک SharePoint Integrated در حال اجراست.)

برای اینکه وابستگی را از Report Manager یا SharePoint روی حذف کنید، این قسمت مراحل نصب Report Builder 3.0 را مرور می کند. در این آموزش فرض بر این است که شما Report Builder 3.0 را نصب کرده اید.

Report Builder 3.0 برای دانلود روی سایت Microsoft SQL Server 2008 R2 Feature Pack در دسترس می باشد. Report Builder 3.0 برای دانلود نیاز به Microsoft .NET Framework 3.5 SP1دارد که این برنامه نیزبرای دانلود روی همین سایت در دسترس می باشد. برای نصب Report Builder 3.0 ، فایل ReportBuilder3.msi را دانلود کرده و آن را نصب کنید. وقتی که نصب Report Builder 3.0 را آغاز می کنید، اگر برنامه ی .NET Framework 3.5 SP1 را نصب نکرده باشید، پیغام زیر را مشاهده می کنید:

آموزش SQL Server

اگر پیغام بالا ظاهر شد، .NET Framework 3.5 SP1 را دانلود کرده و آن را نصب کنید و سپس نصب Report Builder 3.0 را مجددا آغاز کنید. نصب Report Builder 3.0 مراحل آشنایی در ارتباط با دیدگاه wizard می باشند که در زیر آنها را مشاهده می کنید.

صفحه ی خوش آمدگویی ظاهر می شود:

آموزش SQL Server

توافق مجوز (License Agreement) را قبول کنید.

آموزش SQL Server

نام خود و نام شرکت را وارد کنید.

آموزش SQL Server

ویژگی های مربوط به نصب را انتخاب کنید، که Report Builder 3.0 تنها یک ویژگی مجزا دارد.

آموزش SQL Server

اگر روی دکمه ی Disk Cost کلیک کنید، مشاهده می کنید که Report Builder 3.0 نیاز به 142 MB فضا دارد.

URL هدف را وارد کنید.

آموزش SQL Server

URL سرور هدف برای گسترش گزارشاتی استفاده می شود که با Report Builder 3.0 طراحی کرده اید. معمولا باید سرور URL هدف را از دپارتمان اطلاعات سیستم دریافت کنید. اگر سرور URL هدف را نمی شناسید، می توانید آن را خالی رها کنید و پس از تکمیل شدن نصب آن را وارد Report Builder 3.0 کنید.

در آخرین صفحه ای که نمایش داده می شود، روی Install برای اجرای نصب کلیک کنید.

آموزش SQL Server
  • 4672
  •    1128
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .