روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

دوره آموزش طراحی سایت

در دوره طراحی وب سایت در آموزشگاه تحلیل داده ، آموزش حرفه ای طراحی سایت را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان میگذاریم. آموزش پروژه محور طراحی وب سایت همواره یکی از دوره های کلیدی و پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای راه اندازی وبسایت خود و یا ورود به بازار کار آماده کنیم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به طراحی وب سایت، دوره جامع آموزش طراحی سایت و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

مهندس رفوآ 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش جاوا

آن دسته از افرادی که می خواهند به زبان برنامه نویسی حرفه ای Java به عنوان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه ، تسلط یابند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند در محیطی عملی و کاربردی از صفر تا صد مراحل اجرای یک پروژه را در محیط Java به صورت پروژه ای تجربه کنند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند برنامه نویسی اندروید را به صورت حرفه ای بیاموزند و برای برنامه نویسی اندروید تسلط به زبان java ندارند نیز از مخاطبین این دوره هستند.

مهندس اسدی 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پایتون

در آموزش پایتون قصد داریم پایتون را از پایه آموزش دهیم و سعی می کنیم تمام مطالب لازم برای برنامه نویسی با پایتون را پوشش دهیم. چرا که برای انجام هر کاری با پایتون، نیازمند آشنایی با دانش مقدماتی و نحوه برنامه نویسی با پایتون هست. مخاطبان این آموزش نیاز به دانش قبلی از پایتون ندارند و سعی می شود تمام مطالب لازم در همین آموزش بیان شود. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود به راحتی با پایتون برنامه نویسی کنید و مسیر مورد علاقه خود را برای ادامه کار با پایتون انتخاب کنید.

مهندس مصطفایی 2,900,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت

در این دوره به صورت صد در صد عملی و کاربردی و در قالب پروژه های کوچک دانشجویان با نحوه تفکر جهت حل مسائل با زبانهای برنامه نویسی آشنا میشوند.در دوره آموزش الگوریتم وفلوچارت می آموزید که یک نرم افزار چگونه به حل مسائل دنیای واقعی می پردازد , به زبان ساده تر منطق زبان برنامه نویسی و قواعد آن آموزش داده میشود . در این دوره دانشجویان به تسلط کامل بر ترسیم Flowchart فلوچارت جهت پیاده سازی الگوریتمهای برنامه نویسی می پردازند

مهندس رفوآ 1,800,000 تومان 24 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش سی شارپ

در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.

مهندس رفوآ 2,800,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!
مشخصات مقاله
  • 30
  • 5.0
  • 232
  • 1
  • 0

برنامه نویسان موفق چه مهارت هایی دارند؟

مهارت های برنامه نویسان موفق


 مهارت های برنامه نویس موفق

همه افراد میتوانند به یادگیری برنامه نویسی بپردازند، اما مهارت هایی که افراد را به برنامه نویسانی موفق تبدیل میکند، فراتر از توانایی های برنامه نویسی است.


برنامه نویسان موفق، علاوه بر توانایی های تکنیکی بالا، دارای مهارت های برقراری ارتباط و مدیریتی بسیار خوبی هستند که به آنها در پیشرفت های شخصی و گروهی شان کمک میکند.


در این مقاله، برخی از این مهارت ها را به شما معرفی میکنیم، تا با مطالعه و آشنایی با آنها بتوانید این قابلیت ها را در خود پرورش دهید.


مهارت های فوق العاده برقراری ارتباط

مهارت های ارتباطی بالا، با مهارت های برنامه نویسی نسبت مستقیم دارند. یک برنامه نویس عالی میتواند مسائل را به طور کامل درک کرده ، آنها را به فرضیه های کوچک تقسیم کرده و برای هر یک راه حل مناسبی ارائه دهد. برنامه نویسان توانا قادرند با سرعت بالا مفاهیم را درک کرده و با طرح سوالاتی هدفمند، بدون نیاز به بررسی مستندات کتبی، فهم خود را کامل کنند.


مدیریت کار و زمان

یک برنامه نویس خوب کاملا قابل اعتماد است زیرا اخلاق کاری بالایی داشته و همواره به موقع در جلسات حاضر میشود. یکی از قابلیت های مهم برنامه نویسان، تخمین مدت زمان لازم برای اتمام یک پروژه است. برنامه نویسان استثنایی میتوانند مشتریان و یا مدیران خود را مدیریت کنند.


قابلیت یادگیری بالا

برنامه نویسان عالی، معمولا توانایی خود آموزی بسیار بالایی داشته و میتوانند به سرعت ، حتی خارج از محیط کاری، زبان ها و تکنیک های جدید بیاموزند. همچنین قادرند با سرعت بالا مطالب جدید را تجزیه تحلیل کنند. هر برنامه نویسی گاهی با شرایطی روبرو میشود که راه حل صحیح را نمیداند، در این شرایط یک برنامه نویس با تجربه، با کمک گرفتن از افراد و منابع مناسب و طرح سوالات مفید، به هر ترتیبی راه حل نهایی را پیدا میکند. یادگیری، بهترین مهارتی است که هر فرد میتواند بیاموزد و برنامه نویسان عالی، استاد یادگیری هستند.


تجربیات تکنیکی عمیق و وسیع

برنامه نویسان عالی، متخصص کار با تکنولوژی های مختلف بوده و همواره در حال گسترش توانایی های خود میباشند. البته همکاری و ارتباط با افرادی که علایق و تجربیات مشابهی با شما دارند، نیز بسیار مفید است. برنامه نویسان موفق از استاندارد های کد نویسی پیروی کرده و کد هایی قابل فهم با comment گذاری های مناسب مینویسند تا برای همه خوانا باشد. آنها با کمک توانایی های بالای شناختی و تجزبیات متنوع صنعتی شان میتوانند به سرعت پاسخ های بهینه مسائل را بیابند.


کار تیمی

یکی دیگر از توانایی های مهم دیگر برنامه نویسان موفق، کمک به برنامه نویسان دیگر است. آنها در مواجهه با مسائل، به کمک اعضا تیم خود رفته، مهارت های خود را به آنان آموخته و برای کمک به افراد تیم خود و جامعه برنامه نویسان، تجربیات خود را به شکل مستند در اختیار آنها قرار میدهند. هچنین باید بتوانند تفاوت های ظریف شخصی افراد را درک کرده و در صورت بروز مشکل، برخورد مناسبی داشته باشند.


عشق به یادگیری

تکنولوژی همواره در حال تغییر است و ابزار و زبان های مورد استفاده برنامه نویسان همواره تغییر میکند. شما به عنوان یک برنامه نویس، باید قادر باشید با افزایش مهارت های خود، در پروژه های جدید مشارکت کنید. البته ممکن است کارفرما شما، آموزش های جدیدی در اختیار تان قرار دهد، اما بهترین برنامه نویسان همواره بر افزایش مهارت های خود تمرکز ویژه دارند.


اعتماد به نفس

راه های بسیار زیادی برای ساخت یک سیستم موجود است. اگر ایده های خود را بیان نکنید، هرچقدر هم که مفید باشند، هرگز ارزشی نخواهند داشت. بهترین برنامه نویسان به ایده های خود اعتماد کرده و با بیان آنها در بحث های طراحی، به ساخت معماری یک اپلیکیشن کمک میکنند. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این راه میتوانید با بیان پیشنهادات کوچک آغاز کنید.


اهمیت deadline ( مهلت اتمام پروژه )

مدیران پروژه موفق، همواره برای تعیین deadline پروژه، با برنامه نویسان مشورت میکنند، البته عوامل دیگری نیز در تعیین مهلت اتمام پروژه دخیل است. به هرحال، زمانی که با انجام کاری موافقت کردید، سعی کنید آن را در زمان مشخص شده به اتمام برسانید، حتی اگر مجبور باشید چند شب بیدار بمانید. لازم نیست تمام زندگی شخصی تان را فدای کارتان کنید، اما تعهد و احترام به مهلت اتمام پروژه، خصوصیتی بسیار ارزشمند در فضای کاری است.


1400/07/21 232 30
رمز عبور : tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
برای ارسال نظر لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.
برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.