روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

دوره آموزش طراحی سایت

در دوره طراحی وب سایت در آموزشگاه تحلیل داده ، آموزش حرفه ای طراحی سایت را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان میگذاریم. آموزش پروژه محور طراحی وب سایت همواره یکی از دوره های کلیدی و پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای راه اندازی وبسایت خود و یا ورود به بازار کار آماده کنیم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به طراحی وب سایت، دوره جامع آموزش طراحی سایت و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

مهندس رفوآ 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش جاوا

آن دسته از افرادی که می خواهند به زبان برنامه نویسی حرفه ای Java به عنوان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه ، تسلط یابند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند در محیطی عملی و کاربردی از صفر تا صد مراحل اجرای یک پروژه را در محیط Java به صورت پروژه ای تجربه کنند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند برنامه نویسی اندروید را به صورت حرفه ای بیاموزند و برای برنامه نویسی اندروید تسلط به زبان java ندارند نیز از مخاطبین این دوره هستند.

مهندس اسدی 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پایتون

در آموزش پایتون قصد داریم پایتون را از پایه آموزش دهیم و سعی می کنیم تمام مطالب لازم برای برنامه نویسی با پایتون را پوشش دهیم. چرا که برای انجام هر کاری با پایتون، نیازمند آشنایی با دانش مقدماتی و نحوه برنامه نویسی با پایتون هست. مخاطبان این آموزش نیاز به دانش قبلی از پایتون ندارند و سعی می شود تمام مطالب لازم در همین آموزش بیان شود. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود به راحتی با پایتون برنامه نویسی کنید و مسیر مورد علاقه خود را برای ادامه کار با پایتون انتخاب کنید.

مهندس مصطفایی 2,900,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت

در این دوره به صورت صد در صد عملی و کاربردی و در قالب پروژه های کوچک دانشجویان با نحوه تفکر جهت حل مسائل با زبانهای برنامه نویسی آشنا میشوند.در دوره آموزش الگوریتم وفلوچارت می آموزید که یک نرم افزار چگونه به حل مسائل دنیای واقعی می پردازد , به زبان ساده تر منطق زبان برنامه نویسی و قواعد آن آموزش داده میشود . در این دوره دانشجویان به تسلط کامل بر ترسیم Flowchart فلوچارت جهت پیاده سازی الگوریتمهای برنامه نویسی می پردازند

مهندس رفوآ 1,800,000 تومان 24 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش سی شارپ

در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.

مهندس رفوآ 2,800,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!
مشخصات مقاله
  • 33
  • 4.0
  • 266
  • 1
  • 0

چرا برخی افراد از یادگیری برنامه نویسی ناامید میشوند؟

دلایل ناامیدی افراد در مسیر یادگیری برنامه نویسی


ناامیدی از برنامه نویسی

بسیاری از افرادی که یادگیری برنامه نویسی را آغاز میکنند در مسیر یادگیری بارها از پیشرفت خود ناامید میشوند و کار را نصفه رها میکنند . ما در این مقاله سعی میکنیم نمونه هایی از این دلایل را به شما معرفی کنیم تا در مواجهه با آنها بتوانید دلایل نا امیدی خود را شناسایی کرده و آنها را برطرف کنید.
برداشت اشتباه که یادگیری برنامه نویسی کار ساده ایست.

همه ما میدانیم که با داشتن اشتیاق و علاقه میتوان هر کاری را آموخت.


برنامه های کامپیوتری ساختار پیچیده ای دارند و برنامه نویسی احتیاج به تفکر تحلیلی و مهندسی دارد. به عنوان برنامه نویسی، گاهی باید ساعت های طولانی و پر استرس کاری را پشت سر بگذارید و اغلب پیدا کردن متد ها و جواب درست ممکن است ساعت ها و یا حتی روز ها طول بکشد. پس در مسیر یادگیری برنامه نویسی باید به خاطر داشته باشید که هیچ چیز ارزشمندی به سادگی به دست نمی آید. ساعت های کار طولانی و متمرکز در مسیر یادگیری شما بسیار مهم اند. از تلاش نا امید نشوید و به خاطر داشته باشید که تلاش صحیح، هرگز بی نتیجه نخواهد بود.
مقایسه خود با دیگران

مقایسه زندگی شخصی و کاری خودتان با دیگران، عادت بسیار مخربی است.


همه ما هم کاران، هم کلاسی ها و یا آشنایانی داریم که به دانشگاه های بهتری رفته اند، در مکان های بهتری مشغول به کار و زندگی اند و به طور کلی پیشرفت های چشم گیری داشته اند. برای تغییر روند همیشگی مقایسه خودتان با دیگران، باید ابتدا بر خودتان تمرکز کنید. توانایی ها و استعداد های خود را کشف کنید و سعی کنید در زمینه های مرتبط با آنها پیشرفت کنید. به خاطر داشته باشید که:


" هیچ کس از شما بهتر نیست و شما هم از کسی بهتر نیستید". توماس جفرسون
اگر از اهداف خود مطمئن نباشید، تسلیم خواهید شد.

اگر به هدف خاصی برنامه نویسی نمیکنید، هر گام در برنامه نویسی شما را بین زبان ها و زمینه های کاری مخلتف، گیج و سردرگم خواهد کرد. اهداف خود را مشخص کنید. ممکن است این اهداف محدود به یک پروژه و یا اهداف طولانی مدت برای زندگی تان باشد. میتوانید با یک دوره ی کار آموزی آنلاین و یا حضوری آغاز کنید. این دوره ها به یادگیری شما کمک میکنند و دید درست و واضحی از آینده کاری و مالی در زمینه ی مورد علاقه تان به شما ارائه میدهند.
خرید درس های آنلاین فراوان و نگاه نکردن آنها، و یا تمرین کم

درس های آنلاین اینترنتی، سایت های مخلتف آموزش و ... .


احتمالا درس های زیادی را خریداری کرده اید و در دوره های مخلتف آموزش زبان های برنامه نویسی ثبت نام کرده اید، اما به خاطر داشته باشید که با گذراندن یک دوره ی یک ماهه نمیتوانید مبحثی را به طور کامل بیاموزید. بهترین راه برای یادگیری، شروع از مطالب پایه ای و گسترش آنها همراه با تمرین زیاد است. در زمان خرید دروس آنلاین، به نظرات دانش آموزان سابق این دروس توجه کنید. همچنین با پروژه های کوچک تمرین را آغاز کنید و از بقیه افراد برای حل مشکلات خود کمک بگیرید. یادگیری، بخش جدا نشدنی از حرفه ی برنامه نویسی است.
اگر با افرادی در ارتباطید که مشوق شما نیستند و همواره روحیه مثبت شما را از بین میبرند، ممکن است فکر تسلیم شدن به سرتان بیفتد.

این افراد ممکن است افراد نزدیک و یا همکاران و هم کلاسی ها و یا رئیس تان باشند. در ارتباط کاری با افراد و کمپانی های مخلتف، ممکن است با برخی از آنها تفاهم نداشته باشید اما این تفاوت ها، یک چالش خوب برای شماست. میتوانید از هر محیط و تجربه ای، درس های ارزشمند بیاموزید. به خاطر داشته باشید که انتقاد پذیر باشید زیرا تنها با بهبود نقاط ضعف تان است که حقیقتا پیشرفت خواهید کرد.


1400/07/21 266 33
رمز عبور : tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
برای ارسال نظر لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.
برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.