آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تنظیمات سایت

 

اولین مرحله در اجرای امنیت Reporting Services تعیین تنظیمات سایت می باشد. همانطور که از نام این مرحله پیداست، Site Settings باید با امنیت Report Manager انجام شود. امنیت سطح را در بخش بعد توضیح خواهیم داد که در آن در مورد فولدرهای امنیتی، گزارش ها و منابع داده صحیت خواهیم کرد.

توضیحات:

برای شروع مرورگر را باز کرده و Report Manager را آغاز کنید. URL  مربوط به Report Manager به طور پیش فرض http://SERVERNAME/reports می باشد، مگر اینکه آن را به طور دستی با تنظیمات Reporting Services تغییر دهید. شما صفحه ی اصلی Report Manager را که مانند تصویر زیر است، مشاهده خواهید کرد:


image

 

به هایپرلینک Site Setting واقع در گوشه ی سمت راست بالا دقت داشته باشید؛ روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه ی Site Settings شوید و سپس روی هایپرلینک Security کلیک کنید. صفحه ی Site Settings Security مانند تصویر زیرنمایش داده خواهد شد:


image

 

تنظیمات سایت دو نقش را پیشنهاد می کند: System Administrator و System User. نصب و پیکربندی پیش فرض Reporting Services گروه مدیران داخلی (local administrator) را به نقش System Administrator اضافه می کند. شما می توانید برای اداره ی Report Manager هر یوزر و یا گروهی که می خواهید به نقش System Administrator اضافه کنید. روی دکمه ی New Role Assignment کلیک کنید تا صفحه ی New System Role Assignment مانند تصویر زیر نمایش داده شود.

 

image

 

با استفاده از فرمت DOMAIN\USERNAME  یا  DOMAIN\GROUPNAME نام کاربری یا گروه را پر کنید. اگر نصب Reporting Services روی یک سرور مجزاست (برای مثال نه عضوی از یک دامنه) MACHINENAME را جایگرین DOMAIN کنید.  باکس مناسب را چک کنید تا گروه یا یوزر را به نقش System Administrator یا  System User اضافه کنید. بعضی اوقات ممکن است بخواهید تا محدوده ی گروه Authenticated Users را به نقش System User اضافه کنید. شما هنوز باید تنظیمات امنیت آیتم سطح را تامین کنید که در بخش بعد به آن خواهیم پرداخت.

 

  • 1877
  •    0
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .