آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

Item Level Settings

 

دومین مرحله در اجرای امنیت Reporting Services تعیین Item Level Settings می باشد. همانطور که از نام آن پیداست Item Level Settings باید با فولدرهای امنیتی، گزارش ها، و منابع داده انجام شود.

توضیحات:

برای شروع مرورگر خود را باز کرده و Report Manager را آغاز کنید. URL مربوط به Report Manager به طور پیش فرض http://SERVERNAME/reports می باشد، مگر اینکه آن را با تنظیمات دستی Reporting Services تغییر داده باشید. صفحه ی اصلی Report Manager را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد:


image

 

روی هایپرلینک Properties کلیک کنید تا وارد صفحه ی Security شوید که در تصویر زیر مشاهده می کنید:


image

 

دقت داشته باشید که گروه local administrator (مدیران داخلی)  تقریبا به نقش Content Manager افزوده شده است؛ این کار به طور پیش فرض انجام شده است. روی دکمه ی New Role Assignment کلیک کنید تا صفحه ی New Role Assignment مانند تصویر زیر نمایش داده شود:


image

 

همانطور که در بالا نشان داده شده است، تعدادی نقش های داخلی برای امنیت سطح آیتم موجود هستند. توصیفات جزئیاتی از آنچه هر نقش قادر به انجام آن است را ارائه می دهد. فکر خوبیست که هر جایی که ممکن است به جای یوزرها  نقش هایی را به گروه های ویندوز اختصاص دهیم. گروه را به عنوان DOMAIN\GROUP و یا یوزر را به عنوان DOMAIN\USER  مشخص کنید و سپس نقش های مناسب را چک کنید. اگر می خواهید که یک گروه یا یک یوزر فقط قادر به اجرای گزارش ها باشد، آنها را به نقش Browser اختصاص دهید.

وقتی فولدرهای جدید در Report Manager  ایجاد می کنید، آنها به طور خودکار تنظیمات امنیت سطح آیتم را از فولدر اصلی دریافت خواهند کرد. وقتی که وارد یک فولدر می شوید، روی تب Properties کلیک کرده و سپس روی هایپرلینک Security کلیک کنید که پس از آن دکمه ی Edit Item Security  را مشاهده خواهید کرد. اگر روی این دکمه کلیک کنید، از شما پرسیده خواهد شد که آیا تمایل دارید امنیت را همانطور که در فولدر اصلی مشخص شده، نادیده بگیرید.

معمولا تنظیمات item level security  در فولدر سطح به اندازه ی کافی خوب می باشد. به هرحال شما می توانید امنیت را در سطح فردی آیتم تنظیم کنید. مانند تصویر زیر وارد فولدر دلخواه خود شوید:


image

 

روی دکمه ی Show Details  کلیک کنید تا ویو دقیق را مشاهده کنید، مانند تصویر زیر:


image

 

روی آیکن در ستون Edit برای یک آیتم کلیک کنید، سپس روی هایپرلینک Security در صفحه ی Properties کلیک کنید. شما صفحه ی Security را مانند تصویر زیر مشاهده می کنید:


image

 

روی دکمه ی Edit Item Security   کلیک کنید تا اگر لازم است تنظیمات امنیت را نادیده بگیرید.

 

  • 1838
  •    0
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .