آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

Report Builder Deploying Reports

وقتی توسعه ی گزارش را به پایان رساندید، نیاز به گسترش آن دارید تا آن را در دسترس افراد مناسب قرار دهید. این بخش نگاه اجمالی به گزینه های گسترش در Report Builder 3.0 دارد.
دو گزینه برای گسترش گزارش هایی که با Report Builder 3.0 ایجاد کرده اید، وجود دارد:


  • Report Manager
  • SharePoint document library

گزینه هایی که در دسترس شما قرار می گیرند، بستگی به چگونگی برقراری و تنظیم SQL Server Reporting Services (SSRS) 2008 R2 دارند. گزارش هایی که با Report Builder 3.0 توسعه دادید، می توانند فقط روی SSRS 2008 R2 گسترش یابند. یک نمونه SSRS می تواند به حالت native (داخلی) یا SharePoint Integrated تنظیم شود. با روش داخلی شما گزارش ها را در برنامه ی وب Report Manager گسترش می دهید. در روش SharePoint Integrated شما گزارش های خود را در یک داکیومنت SharePoint گسترش می دهید. در هرکدام از این موارد می توانید گزارش خود را در Report Builder ذخیره کرده و در هدف خود URL مناسب را تعیین کنید.
وقتی نمونه ی SSRS می تواند هم برای روش داخلی و هم روش SharePoint Integrated تنظیم شود، شما می توانید نمونه های متعددی از SSRS داشته باشید که به شما اجازه می دهد تا هر دو گزینه را در دسترس داشته باشید. از دید یک یوزر تجاری سبک SharePoint Integrated انتخاب خوبی است. گزارش ها مانند هر داکیومنتی بررسی می شوند.
برای گسترش گزارش روی آیکن دیسک در بالای پنجره ی Report Builder کلیک کنید و یا Save/Save As را از منوی Report Builder انتخاب کنید. دیالوگ Save مانند تصویر زیر نمایش داده می شود:


آموزش sql

موارد زیر مهمترین نکات برای گسترش یک گزارش هستند:


  • شما می توانید گزارش خود را در موقعیت های مختلفی ذخیره کنید. Recent Sites and Servers را انتخاب کنید تا وارد URL برای Report Manager یا داکیومنت SharePoint خود شوید.
  • احتمالا لازم داشته باشید که URL مناسب را از دپارتمان IT خود بگیرید، نیاز خواهد بود که به آنها اجازه ی گسترش بدهید.
  • گزینه های دیگری برای ذخیره ی گزارش شما وجود دارند؛ به عنوان مثال Desktop، My Document و My Computer.
  • 2572
  •    732
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .