آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش ReactJS

دوره های مرتبط با این مقاله

آموزش ReactJS

فیلم های آموزشی ReactJS

React یک کتابخانه ی فرانت – اند بوده که توسط فیسبوک توسعه یافته است. با کمک آن می توان لایه ی view برنامه های موبایل و وب را مدیریت کرد. با کمک ReactJS می توانیم اجزای رابط کاربری با قابلیت استفاده ی مجدد را ایجاد کنیم. ReactJS در حال حاضر یکی از محبوب ترین کتابخانه های جاوا اسکریپت بوده و بنیان و جامعه ی عظیمی را به همراه دارد.


مخاطبان ReactJS

برنامه نویسان جاوا اسکریپتی که برای اولین بار با ReactJS سروکار دارند، می توانند از این آموزش استفاده کنند. سعی خواهیم کرد که با نمایش نمونه کدهای ساده و قابل فهم به تمامی مفاهیم بپردازیم. بعد از تمام کردن این بخش ها شما بر ReactJS تسلط پیدا خواهید کرد. اضافه بر آموزش خود به معرفی عناصر بیشتری خواهیم پرداخت که در کنار ReactJS به خوبی جواب می دهند تا بتوانید با کمک آن ها بهترین شیوه ها را فراگیرید و روندهای امروزی جاوا اسکریپت را دنبال کنید.


پیش نیازها ReactJS

اگر می خواهید با ReactJS کار کنید، نیاز است که دانش خوبی از جاوا اسکریپت، HTML5 و CSS داشته باشید. با وجود این که ReactJS از HTML استفاده نمی کند، JSX شبیه به HTML است، بنابراین دانش HTML شما به کمکتان خواهد آمد. در یکی از بخش ها به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت. همچنین از سینتکس EcmaScript 2015 استفاده خواهیم کرد، بنابراین هر دانشی که در این زمینه دارید، برایتان مفید خواهد بود.


برای مطالعه سرفصل دوره آموزش عملی و کاربردی ReactJS کلیک نمایید .


  • 8211
  •    2226
  • تاریخ ارسال :   1397/10/15

دانلود PDF دانلود فیلم آموزشی دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
آموزش ReactJS
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .