آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

پروژه ی SSDT با استفاده از Visual Studio

دوره های مرتبط با این مقاله

پروژه ی SSDT با استفاده از Visual Studio

ما به سمت ایجاد پروژه ی SSDT SQL اولیه با استفاده از Visual Studio 2012 پیش خواهیم رفت.

توضیح

نکته:

این آموزش با Visual Studio 2012 و SQL Server 2014 کار می کند. آخرین Visual Studio 2012 SSDT که SQL Server 2014 را پشتیبانی می کند، باید دانلود شود.

پس از شروع Visual Studio 2012 یک پروژه ی SQL جدید مانند زیر، ایجاد کنید.

روی FILE->New->Project کلیک کنید.

آموزش SQL Server

صفحه ی New Project زیر به شما نمایش داده خواهد شد. نام و نام راه حل دارای مقادیر پیش فرض خواهند بود، که می توانید آنها را تغییر دهید. به سمت پایین به Templates->Other Languages->SQL Server بروید. در این آموزش ما SQL Server 2014 را هدف قرار داده ایم، بنابراین را به عنوان نوع پروژه ی خود انتخاب می کنیم. قصد داریم پروژه ی جدیدی به نام FutBol و راه حل جدیدی به نام FutBol برای قرار دادن پروژه در آن ایجاد کنیم. همچنین اگر تمایل داشته باشید می توانید موقعیت root را انتخاب کنید روی سروری که می خواهید فایل ها را در آن ایجاد کنید. پس از انتخاب نوع پروژه و وارد کردن نام های پروژه و راه حل، روی Ok کلیک کنید.

آموزش SQL Server

اکنون که راه حل و پروژه ی آن ساخته شده اند، سمت راست برنامه باید یک جفت پین جدید نمایش دهد. اولین پین Solution Explorer می باشد که می توانید در آن فایل های پشتیبانی مختلفی را ببنید که پروژه در ساختن و آپگرید کردن دیتابیس استفاده خواهد کرد. پین دوم Properties می باشد.

آموزش SQL Server

روی Properties در فولدر Solution Explorer کلیک کنید، گزینه های زیادی برای کنترل کردن رفتارهای ساخت و انتشار وجود دارد. این گزینه های قابل ویرایش می توانند رفتار دیتابیس شما و آخرین خروجی آن را کنترل کنند.

آموزش SQL Server

تمایل دارم به دو محدوده ی مشخص تحت عنوان Project Settings: Target Platform و Database Settings اشاره داشته باشم. Target Platform که انتخاب می کنید، باید به پایین ترین ورژن SQL Server تحت پشتیبانی شما تنظیم شده باشد. در مثال بالا با SQL Server 2014 تنظیم شده است. اگر نمونه ی SQL Server 2012 را داشتم به خوبی پشتیبانی می شدم و آن را به SQL Server 2012 تنظیم می کردم که انتشار SQL Server 2012 و SQL Server 2014 را پشتیبانی می کند. Database Settings گزینه های مختلفی از دیتابیس را کنترل می کند، از قبیل تلفیقاتی که می خواهید انتشار دهید، گزینه های SET و مدل ریکاوری پیش فرض.

  • 2593
  •    1122
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .