آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش دانلود و نصب Power ISO

آموزش نصب Power ISO

عنوان فیلم:

آموزش ساخت درایو مجازی


برنامه PowerISO امکان ساخت فایل ISO، استخراج، رمزگذاری، فشرده سازی، جداسازی و تبدیل فایل های ISO را فراهم می کند. در اینجا قدم به قدم کار با این برنامه، از جستجو درباره PowerISO تا نصب و استفاده از آن را همراه با هم انجام خواهیم داد.مراحل جستجو، دانلود و نصب برنامه PowerISO به شرح زیر هستند :


1. ابتدا پنجره مرورگر خود را باز کرده و عبارت " دانلود PowerISO " را جستجو کنید.


جستجو درباره PowerISO

2. سپس از میان صفحات پیشنهادی گوگل، یک مورد را انتخاب و وارد آن شوید.


دانلود PowerISO

3. از لیست دانلود نشان داده، نسخه مورد نظر خود را انتخاب و آن را دانلود کنید (در این فایل آموزشی، نسخه "دانلود با حجم 9 مگابایت بهمراه keygen" دانلود و در ادامه نصب می شود).


دانلود برنامه PowerISO

4. فایل دانلود شده را در یک پوشه مجزا قرار دهید. از آنجا که فایل شما فشرده است، باید آن را از حالت فشرده خارج کنید تا بتوانید آن را نصب کنید، بنابراین بر روی فایل فشرده کلیک راست کرده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.


استخراج PowerISO

5. پس از Extract شدن فایل ها، بر روی پوشه استخراج شده کلیک کنید تا باز شود و فایل های زیر به شما نشان داده شود. در این مرحله باید بر اساس نوع سیستم خود، یکی از دو حالت Setup-32bit و Setup-64bit را انتخاب کنید (سیستم مورد استفاده در این آموزش از نوع 64bit است، پس Setup مربوط به سیستم 64bit را اجرا می کنیم).


آموزش نصب Power ISO

6. پس از انتخاب Setup متناسب با سیستم خود، بر روی آن دابل کلیک کنید تا پنجره زیر برای شما باز شود و در این پنجره بر روی گزینه I Agree در پایین صفحه کلیک کنید تا به مرحله بعدی نصب هدایت شوید.


آموزش نصب PowerISO

7. در این مرحله باید مسیر مورد نظر خود برای نصب برنامه را انتخاب و بر روی گزینه Install کلیک کنید (در بیشتر موارد پوشه انتخاب شده توسط سیستم بهترین حالت است، پس اگر درایو C شما فضا خالی دارد، اجازه دهید بر روی پوشه انتخابی کامپیوتر نصب شود).


نصب برنامه Power ISO

8. تا به اینجا نصب شما انجام شده است، همانطور که در شکل می بینید در بالا صفحه نیز عبارت “Installation Complete” نوشته شده است، پس بر روی Next کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید.


نصب برنامه PowerISO

9. در این مرحله از شما درخواست می شود، نوع فایل هایی که می خواهید PowerISO امکان کار بر روی آنها را داشته باشد، انتخاب کنید که می توانید به همان موارد انتخابی پیش فرض در خود برنامه بسنده کنید و بر روی گزینه Close کلیک کنید تا پنجره Setup برای شما بسته شود.


فایل های قابل پشتیبانی در برنامه Power ISO

10. پس از بستن پنجره Setup، پنجره ای مانند زیر برای شما باز می شود که به شما اعلام می کند PowerISO را با موفقیت نصب کرده اید. این پنجره را نیز ببندید تا بتوانیم وارد مرحله بعد، یعنی فعال سازی برنامه با Registration Code شویم.


آموزش کامل power iso

11. اولین قدم برای فعالسازی برنامه، اجرا کردن برنامه است. اگر برنامه را اجرا کنید، صفحه زیر به شما نشان داده می شود. در این صفحه باید گزینه Enter Registration Code انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.


کرک poweriso

12. در این مرحله فرمی مانند زیر برای شما باز شده که از شما User Name وRegistration Code می خواهد. برای دسترسی به این موارد باید وارد فایل Keygen که همراه برنامه دانلود شده است، شویم.


آموزش کرک power iso

13. حال وارد پوشه ای که Setup برنامه در آن قرار دارد شوید و پوشه Keygen را باز کنید.


آموزش استفاده از برنامه keygen

14. پوشه Keygen را که باز کنید با موارد زیر روبرو می شوید، بر روی یکی از این موارد کلیک کنید تا کد ثبت را برای شما تولید کند.


آموزش استفاده از keygen

15. در این مرحله چنین پنجره ای برای شما باز شده است. همانطور که می بینید User Name نام همان سیستمی است که برنامه PowerISO در حال نصب شدن بر روی آن است (نام سیستم من C1-Teacher است)، پس با کلیک بر روی گزینه Copy در پنجره باز شده، User Name را کپی کنید؛ اما بخاطر داشته باشید که نباید پنجره را ببندید.


آموزش رجیستر کردن با keygen

16. User Name کپی شده را در پنجره زیر و مقابل User Name قرار دهید.


آموزش کرک نرم افزار با keygen

17. حال برای تولید Registration Code دوباره به پنجره زیر برگردید و در مقابل Registration Code بر روی گزینه Gen که مخفف Generate است کلیک کنید تا برای شما کد مورد نیاز را بسازد. پس از ساخت کد و نشان دادن عبارتی مانند زیر، بر روی گزینه Copy کلیک کرده و کد تولید شده را کپی کنید و مجدد به فرم ثبت نام برگردید.


آموزش رجیستر کردن برنامه ها با keygen

18. کد تولید شده توسط Keygen را در پنجره زیر و مقابل Registration Code قرار دهید و سپس بر روی گزینه Ok کلیک کنید.


آموزش کرک نرم افزار با keygen

19. پیغام زیر به شما نشان می دهد که نرم افزار کد شما را پذیرفته و برنامه شما ثبت شده است.


آموزش اجرا برنامه PowerISO

20. حال کامپیوتر خود را Restart کنید تا نصب برنامه کامل شود و بتوانید از برنامه PowerISO برای کار مورد نظر خود استفاده کنید.

  • 105
  •    50
  • تاریخ ارسال :   1399/11/17

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .