آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش منابع دیگر در حوزه React Native

دوره های مرتبط با این مقاله

منابع دیگر در حوزه React Native

تا اینجای کار را با ما همراه بودید، اکنون می توانید یک application React Native برای خودتان بنویسید. اما React Native فقط یک محصول نیست، بلکه جامعه ای از توسعه دهندگان است. اگر به React Native علاقه مند هستید، مواردی هست که ممکن است بخواهید سری به آن بزنید:

کتابخانه های معروف

اگر از React Native استفاده می کنید، احتمالا با React آشنا هستید. اگر درمورد React چیزی نمی دانید، React بهترین راه برای ساخت یک وب سایت مدرن است. حتما کار با آن را تجربه کنید.

یکی از سوالات رایج این است که چطور "state" اپلیکیشن React Native خود را کنترل کنیم. معروف ترین کتابخانه برای این کار Redux است. Redux کتابخانه ای ساده است فیلم های آموزشی آن نیز موجود است.

اگر دنبال کتابخانه ای برای کاری خاص می گردید، Awesome React Native را چک کنید. لیستی از component ها با پیش نمایش و مقالات مرتبط و... در دسترس خواهد بود.

مثال ها

اگر به دنبال قابلیت های application های React Native هستید، Showcase را ببینید. همچنین، مثال هایی در Github موجود هستند. می توانید این application ها را در شبیه ساز یا device خود ببینید، و میتوانید source code ها را استفاده کنید.

سازندگان application برای Facebook's F8 کد آن را متن باز در اختیار عموم گذاشته اند و سری سری آموزش های خوبی برای آن هست. اگر دنبال مثال های واقعی تر و عمیق تری هستید، سری به آن بزنید.

آموزش react

توسعه ی React Native

توسعه دهندگان ماژول های React Native خود را می سازند و در npm منتشر می کنند و کد آن را در Github به اشتراک می گذارند.

ساخت ماژول به اکوسیستم React Native کمک می کند. شما هم این کار را انجام دهید.

راهنما های مربوط به ماژول های native(برای iOS و android)، و component های native برای UI (برای iOS و android) را بخوانید. (لینک ها درون همین آموزش)

اگر دنبال component های آماده می گردید سری به کامپوننت های آماده React Native یا Native Directory بزنید.

ابزارهای توسعه

Nuclide یک IDE است که Facebook برای توسعه ی جاوااسکریپت از آن استفاده می کند که قابلیت فوق العاده ای در debug دارد. VS Code هم IDE دیگری است که بین توسعه دهندگان جاوااسکریپت معروف است.

Ignite یک package خوب برای شروع است که از Redux و کتابخانه های حاوی component های UI دیگر استفاده می کند. همچنین، برای تولید application، component و container، میتوان از CLI آن استفاده کرد.

App Center سرویسی از Microsoft است که deploy بروزرسانی های لحظه ای application را آسان می کند. اگر نمی خواهید برای deploy درگیر پروسه App Store ها شوید و نمی خواهید backend خودتان را داشته باشید، آن را امتحان کنید.

Expo یک محیط توسعه است که به شما امکان ساخت application های React Native بدون نیاز به xcode یا Android Studio را می دهد.

Yoga ابزاری برای ساخت layout است که امکان ساخت انواع layout برای پلتفرم های مختلف را می دهد

Microsoft App Center و Sentry، همه سرویس های خوبی برای نظارت به نحوه کار application های React Native ارائه می دهند. این سرویس ها به شما امکان مانیتورcrash ها و مشکلات app به صورت real time را می دهد و می توانید سریعا آن را رفع کنید.

ابزار React Developer Tools برای debug اپلیکیشن های React و React Native عالی است.

  • 459
  •    0
  • تاریخ ارسال :   1398/05/30

دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .