آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

زمان بندی پکیج های SSIS با SQL Server Agent

دوره های مرتبط با این مقاله

زمان بندی پکیج های SSIS با SQL Server Agent

SQL Server Agent حاوی نوع گام SQL Server Integration Services Package می باشد که به شما اجازه می دهد تا یک پکیج SSIS را در یک مرحله از کار SQL Server Agent اجرا کنید. این کار می تواند بسیار سودمند باشد، به ویژه اینکه به شما اجازه ی زمان بندی اجرای یک پکیج SSIS را می دهد، طوری که بدون دخالت یوزر اجرا می شود.


توضیحات

برای شروع SSMS را باز کرده و به Database Engine متصل شوید و به پایین به سمت گره SQL Server Agent در Object Explorer بروید. روی Jobs راست کلیک کرده و از منوی پیش رو New Job را انتخاب کنید. وارد صفحه ی Steps شوید، روی New کلیک کنید و صفحه را مانند تصویر زیر پر کنید:


آموزش SSIS

در مثال بالا برای اینکه پکیج SSIS اجرا شود، به SQL Server تنظیم می شود (به عنوان مثال دیتابیس MSDB). همچنین می توانید پکیج ها را با تنظیم به سیستم فایل (file system) یا ذخیره ی پکیج SSIS اجرا کنید.
دقت داشته باشید که Run روی SQL Agent Service Account تنظیم شده است. این تنظیمات پیش فرض میباشد، گرچه از دید امنیتی این آنچه شما می خواهید نیست. می توانید یک Proxy تنظیم کنید که به شما اجازه می دهد تا یک اجازه ی خاص برای اجرای پکیج SSIS از مرحله ی کار SQL Server Agent اختصاص دهید.
اولین مرحله برای تنظیم proxy ایجاد یک اعتبارنامه (credential) می باشد (که شما می توانید از اعتبارنامه ی موجود نیز استفاده کنید.) به سمت Security و سپس Credentials در SSMS Object Explorer بروید و برای ایجاد یک اعتبارنامه ی جدید راست کلیک کنید، مانند تصویر زیر:


آموزش SSIS

وارد SQL Server Agent و سپس Proxies در SSMS Object Explorer شوید و برای ایجاد یک پروکسی جدید راست کلیک کنید، مانند تصویر زیر:


آموزش SSIS

شما باید اجازه نامه را تعیین کرده و SQL Server Integration Services Package را چک کنید. اکنون زمانیکه یک مرحله کارSQL Server Agent ایجاد و یا ویرایش کردید، می توانید proxy را برای تنظیمات Run as تعیین کنید، مانند تصویر زیر:


آموزش SSIS
  • 2923
  •    718
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .