آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تنظیم پکیج های SSIS

دوره های مرتبط با این مقاله

تنظیم پکیج های SSIS

SQL Server Management Studio (SSMS) می تواند برای تنظیم پکیج های SSIS بر روی SQL Server یا ذخیره پکیج (package store) استفاده شود.


توضیحات

برای شروع SSIS را آغاز کرده و به Integration Services متصل شوید. دقت داشته باشید که سرویس SQL Server Integration Services برای انجام این کار باید اجرا شود. موارد زیر را در Object Explorer مشاهده خواهید کرد:
همانطور که مشاهده می کنید، دو گره زیر Stored Packages: File System و MSDB وجود دارد. File System در واقع ذخیره ی پکیج در یک موقعیت پیش فرض در SQL Server 2005 از C:\Program Files\Microsoft SQL Server\90\DTS\Packages می باشد. MSDB در واقع دیتابیس MSDB می باشد.
در مثال های بعدی CreateSalesForecastInput.dtsx را از موقعیت خود در فولدر پروژه به ذخیره ی پکیج و دیتابیس MSDB تنظیم خواهیم کرد.


آموزش SSIS

برای تنظیم به ذخیره ی پروژه روی گره File System راست کلیک کرده و از منوی پیش رو Import package را انتخاب کنید. صفحه ی Import package را مانند تصویر زیر پر کنید:
روی ok کلیک کنید تا پکیج را وارد کنید.


آموزش SSIS

برای تنظیم به دیتابیس MSDB روی گره MSDB راست کلیک کرده و از منوی پیش رو Import package را انتخاب کنید. صفحه ی Import package را مانند تصویر زیر پر کنید:


آموزش SSIS
  • 2247
  •    702
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .