آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تعریف یک پروفایل انتشار برای SSDT

دوره های مرتبط با این مقاله

تعریف یک پروفایل انتشار برای SSDT

همانطور که در بخش های قبل مشاهده کردیم انتشار دیتابیس ما بسیار آسان بود. به هرحال تعداد زیادی گزینه های انتشار پیشرفته وجود دارند و ما تمایل نداریم هر چه را که می خواهیم تغییر دهیم در زمان انتشار دوباره به کار بریم.

توضیح:

برای کم کردن مشکلات ناشی از وارد کردن مجدد گزینه های انتشار که همیشه می خواهید مورد استفاده قرار دهید، می توانید پروفایل های انتشار را ذخیره کرده و هر زمان که قصد انتشار دارید به آنها مراجعه کنید. این پروفایل ها فایل های xml محور می باشند که در فولدر روت مربوط به پروژه ی شما قرار می گیرند.

اجازه دهید ببینیم چگونه می توان یک پروفایل انتشار را تعریف کرد. روی پروژه ی Futbol راست کلیک کرده و Publish را امتخاب کنید. دوباره صفحه ی Publish Properties برایتان باز خواهد شد. مراحل قبل را طی کنید تا نمونه ی هدف و گزینه های Advanced را تعریف کنید. در نهایت روی صفحه ی اصلی انتشار، Save Profile As را انتخاب کنید.

آموزش SQL Server

سپس یک دیالوگ Save به شما ارائه خواهد شد که می توانید انتخاب های خود را روی یک فایل ذخیره کنید. روی Save کلیک کنید تا فایل انتشار را ذخیره کرده و انتشار را کنسل کنید ( زیرا تمام آنچه ما می خواهیم، ایجاد یک فایل انتشار می باشد.

آموزش SQL Server

زمانی که فایل ذخیره می شود، خواهید دید که در Solution Explorer ظاهر می شود.

آموزش SQL Server

اکنون اجازه بدهید که محتوای فایل انتشار را بررسی کنیم. به مکان ذخیره سازی فایل رفته و آن را با یک ویرایشگر متن باز کنید.

همانطور که مشاهده می کنید، فقط یک فایل xml می باشد که همه ی پراپرتی ها را برای انتشار شما حفظ می کند و شما می توانید بارها و بارها به آن مراجعه کنید.

  • 2859
  •    974
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .