آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

انتشار دیتابیس با استفاده از SSDT

دوره های مرتبط با این مقاله

انتشار دیتابیس با استفاده از SSDT

ما آبجکت های اولیه و برچسب های خود را ایجاد کرده ایم. اکنون زمان انتشار دیتابیس رسیده است.

توضیحات

به کار بردن تغییرات کار بسیار راحتی می باشد. قبل از انجام این کار اجازه بدهید که اطمینان حاصل کنیم که یک پین خروجی قابل مشاهده در فضای کار خود داریم. VIEW->Output را انتخاب کنید و پس از آن این پین ظاهر خواهد شد.

آموزش SQL Server

درSolution Explorer روی پروژه ی Futbol راست کلیک کرده و Publish را انتخاب کنید.

آموزش SQL Server

صفحه ی Publish Database ظاهر خواهد شد. در اینجا نمونه ی SQL مورد هدف خود را به علاوه ی هرگونه رفتار پیشرفته ی انتشار را تعریف کرده اید (از طریق دکمه ی Advance)

آموزش SQL Server

اجازه دهید نمونه SQL هدف را وارد کنیم. انتخاب Edit در کنار Target database connection صفحه ی Connection Properties را نمایش خواهد داد. در اینجا هدف خود را به عنوان یک نمونه ی داخلی انتخاب کرده و روی Ok کلیک می کنم.

آموزش SQL Server

اکنون اجازه بدهید دکمه ی Advanced را با جزئیات بیشتری تمرین کنیم. با کلیک کردن روی آن مشاهده می کنیم که می توانیم رفتار انتشار را کنترل کنیم.

آموزش SQL Server

می توانیم انتخاب کنیم که دیتابیس ما قبل از انتشار دارای بک آپ باشد. گزینه ی Drop constraints not in source به طور پیش فرض انتخاب شده که باعث یک افت در محدودیت هایی می شود که در دیتابیس هدف قرار دارند اما در پروژه ی ما وجود ندارند. اگر تمایلی به این رفتار نداشته باشیم، آن را از حالت انتخاب خارج می کنیم. تعداد گزینه ها زیاد می باشد، پیش فرض ها ذا انتخاب کرده و روی Ok کلیک کنید. پس از آن به صفحه ی Publish Database بازگردانده می شوید. روی دکمه ی Publish کلیک کرده و پین خروجی را مشاهده کنید.

آموزش SQL Server

تبریک، اکنون دیتابیس ایجاد شده، به نمونه ی SQL Server 2014 ما دقت کنید که می توانیم آن را بررسی کنیم.

آموزش SQL Server

ممکن است با خود فکر کنید که اینکه می توانید گزینه های انتشار را خودتان وارد کنید خوب باشد اما نمی خواهید که هر زمان که تصمیم به انتشار دیتابیس دارید، این گزینه ها را وارد کنید، من هم با شما موافقم. خوشبختانه می توانید تنظیمات انتشار را ذخیره کرده و هر زمان که تصمیم به انتشار دارید به آنها اشاره کنید. این مورد را به طور مختصر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • 1852
  •    1122
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .