آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش افزونه ها(Extension) در React Native

دوره های مرتبط با این مقاله

افزونه ها

افزونه ها به شما امکان ارائه ی محتوا و قابلیت های سفارشی خارج از application اصلی می دهد. افزونه های زیادی برای این منظور در iOS هست که در این لینک کامل به آن پرداخته شده. در این بخش آموزش، به طور خلاصه این موضوع می پردازیم.

مصرف حافظه در افزونه ها

از آن جا که این افزونه ها خارج از چارچوب application اجرا می شوند، ممکن است چندین افزونه هم زمان load شود. این افزونه ها محدوده مصرف حافظه ی کمی دارند. توصیه می شود application تان روی device واقعی کامل تست کنید، به خصوص وقتی افزونه توسعه می دهید. اغلب افزونه ها روی شبیه ساز به خوبی کار می کند ولی در device های واقعی هنگام load مشکل دارد.

توصیه می کنیم صحبت های Conrad Kramer درمورد مصرف حافظه در افزونه ها را بینید.

Today widget

حد مصرف حافظه برای Today widget شانزده مگابایت است. پیاده سازی react این افزونه قابل اطمینان نیست، چرا که حافظه زیادی مصرف می کند. اگر پیام 'Unable to Load' را دیدید یعنی این افزونه از حد مجاز مصرف حافظه گذشته است.

توصیه می کنیم از Xcode's Instrument برای تحلیل مصرف حافظه در واقعیت استفاده کنید. برای بررسی محدودیت های این افزونه، پروژه ی نمونه ی react-native-today-widget را برای خودتان توسعه دهید.

دیگر افزونه ها

دیگر انواع افزونه ها محدودیت مصرف حافظه ی کمتری دارند. مثلا، افزونه Custom Keyboard به 48MB و افزونه های Share به 120 MB حافظه دسترسی دارند. پیاده سازی اینگونه افزونه ها با React Native بهتر است. یک نمونه برای اثبات این مسئله افزونه ی react-native-ios-share است.

  • 391
  •    0
  • تاریخ ارسال :   1398/06/10

دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .