آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش افزودن مقصد فایل flat در SSIS

دوره های مرتبط با این مقاله

آموزش افزودن مقصد فایل flat در SSIS

خروجی خطا از Lookup Currency Key transformation هر سطر داده ای که lookup را برای عملیات Script transformation ناموفق انجام داده ، هدایت می کند. برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خطاهای رخ داده، Script transformation یک اسکریپت را اجرا می کند که توضیح هر خطا را می دهد.

در این درس، تمام این اطلاعات مربوط به سطرهای خراب شده را در یک فایل متنی محدود برای پردازش بعدی ذخیره کنید. برای ذخیره سطرهای از بین رفته، یک مدیر ارتباط فایل flat را برای فایل متنی حاوی داده خطا و مقصد فایل flat اضافه و تنظیم کنید. با تنظیم ویژگی ها در مدیریت ارتباط فایل flat که مقصد فایل flat استفاده می کند، شما می توانید نحوه فرمت بندی مقصد فایل flat را مشخص کنید و فایل متنی را ثبت کنید. برای اطلاعات بیشتر، می توانید بخشهای مدیر ارتباط فایل flat و مقصد فایل flat را ببینید.

افزودن و تنظیم مقصد فایل flat

 1. تب Flow Data را انتخاب کنید.
 2. در کادر SSIS Toolbox، Other Destinatons را باز کنید و Flat File Destination را به درون قسمت طراحی Data flow بکشید. طور مستقیم Flat File Destination را در زیر transformation Get Error Description قرار دهید .
 3. transformation Get Error Description را انتخاب کنید و سپس فلش آبی را بر روی Flat File Destination بکشید.
 4. در قسمت طراحی Data Flow، نام File Flat Destination را در transformation جدید Flat File Destination انتخاب کنید و نام آن را به Rows Failed تغییر دهید.
 5. بر روی transformation Failed Rows کلیک راست کنید و Edit را انتخاب و سپس در Flat File Destination Editor ، , New را انتخاب کنید.
 6. در کادر Flat File Format ، بررسی کنید که Delimited انتخاب شده است، و سپس OK را انتخاب کنید.
 7. در Flat File Connection Manager Editor ، در کادر Connection Manager Name ، Error Data را وارد کنید.
 8. در Flat File Connection Manager Editor ، Browse را انتخاب کرده و پوشه ای را که در آن فایل ذخیره شده است را تعیین نمایید.
 9. در کادر Open ، برای file name ، ErrorOutput.txt را وارد کنید و سپس Open را انتخاب نمایید.
 10. در کادر Flat File Connection Manager Editor ، بررسی کنید که مقدار Local برابر با English (United States) و Code page , 1252 (ANSI-Latin I) است.
 11. در قسمت options ، Columns را انتخاب کنید. علاوه بر ستون ها از فایل داده های منبع، سه ستون جدید وجود دارد: ErrorCode، ErrorColumn و ErrorDescription . این ستون ها خروجی خطا از Lookup Currency Key transformation و اسکریپت در Get Error Description transformation هستند. شما می توانید از این ستون ها برای اینکه علت سطر خراب شده را عیب یابی کنید , استفاده کنید.
 12. OK را انتخاب کنید.
 13. در Flat File Destination Editor , چک باکس Overwrite data in the file را پاک کنید. پاک کردن این چک باکس, خطاهایی را که بر روی اجراهای مختلف پکیج با اضافه کردن هر خروجی خطای اجرای جدید را نگه می دارد.
 14. در Flat File Destination Editor , Mapping را برای بررسی اینکه تمام ستون ها درست هستند, انتخاب نمایید. در صورت تمایل، شما می توانید ستون ها را در مقصد تغییر نام دهید.
 15. OK را انتخاب کنید.

برو به تسک بعدی

مرحله پنبجم : تست پکیج آموزش درس چهارم

 • 74
 •    0
 • تاریخ ارسال :   1398/05/18

دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .