آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

فیلم آموزش جوملا

آموزش ‏کاربردی و ‏ساده طراحی ‏سایت با ‏Joomla 1.6‎

جوملا یکی از محبوبترین CMS ها در جهان می باشد ، Joomla در کشور ما نیز طرفداران بسیاری دارد و اکثریت سایت هایی که بوسیله سیستم های مدیریت محتوا ایجاد می گردند از جوملا استفاده می کنند .
در این دوره آموزشی می توانید در زمانی کوتاه بر چگونگی کار با جوملا به صورت گام به گام آشنا شوید .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است.

آموزش کامل ‏و کاربردی ‏نصب و ‏استفاده از ‏Joomla 3‎

آموزش جوملا ، مدیریت محتوا ، طراحی سایت ، آموزش مدیریت محتوا ، جوملا 3

با مشاهده این دوره آموزشی بر نصب و استفاده از جوملا 3 مسلط خواهید شد ، برخی از سرفصل های درسی این مجموعه عبارتند از :
جوملا چیست ؟ ، نصب کامل و کاربردی Joomla ، طرح ریزی برای وب سایت ، سازمان دهی محتوا در جوملا ، ساخت بخش ها ، مقالات و منوها ، قالب بندی متون و عکس ها ، آموزش استفاده از ماژول ها و Component ها ، استفاده از قالب ها و Extension های دیگر تولید کنندگان ( Third-Party ) ، استفاده از قابلیت چند زبانه جوملا ، مدیریت کاربران و مجوزهای امنیتی ، تغییر دادن ظاهر وب سایت ، قرار دادن اینترنت بر روی وب سایت و . . .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است.

آموزش حرفه ای و کاربردی جوملا 3

آموزش جوملا ، مدیریت محتوا ، طراحی سایت ، آموزش مدیریت محتوا ، جوملا 3

در این دوره آموزشی با نصب ، تنظیم و استفاده از تمامی امکانات جوملا 3 برای طراحی یک وب سایت زیبا و کاربر پسند مسلط خواهید شد .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی انتشارات Addison Wesley است.

آموزش ساخت قالب برای Joomla 3

آموزش جوملا ، مدیریت محتوا ، طراحی سایت ، آموزش مدیریت محتوا ، جوملا 3 ، آموزش Bootstrap

با مشاهده این دوره آموزشی ساخت و ویرایش قالب های جوملا بدون نیاز به کمترین دانش کدنویسی را خواهید آموخت.
در این دوره آموزشی یک فایل HTML برای قالب وب سایت جوملا ساخته و با استفاده از CSS و استایل های آماده CSS موجود در فریم ورک Bootstrap اقدام به تولید و بهینه سازی قالب جوملا خواهید کرد و بر روند کامل آپلود و نصب این قالب و جایگذاری ماژول ها و کامپوننت ها در آن مسلط خواهید شد و در دروس پایانی آماده سازی قالب برای نمایش صحیح در موبایل و تبلت ها را خواهید آموخت.
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است.

آموزش ساده ‏طراحی قالب ‏برای سایت های ‏Joomla‏ با ‏قابلیت تغییر ‏اندازه خودکار ‏و نمایش صحیح ‏در کامپیوتر ، ‏تبلت و گوشی ‏های موبایل

آموزش ساده طراحی قالب برای سایت های Joomla

با مشاهده این دوره آموزشی بر ساخت یک قالب Responsive برای جوملا مسلط خواهید شد ( قالبی که قابلیت نمایش و تغییر اندازه خودکار در اندازه صفحات مختلف دستگاههای مختلف مانند تبلت ، PC و موبایل را داشته باشد ) ، شایان ذکر است در این روند از ساده ترین روش موجود یعنی تبدیل یک فایل HTML به قالب جوملا سپس سفارشی سازی آن استفاده می گردد .
برخی از دروس این مجموعه آموزش عبارتند از :
بازبینی طرحهای گرافیکی ، ساخت قالب مبتنی بر HTML به کمک Bootstrap ، آموزش تبدیل HTML به قالب جوملا ، نصب قالب ساخته شده ، آموزش نصب و استفاده از Firebug و Firefox Developer Toolbar ، آموزش اعمال CSS به منوهای راهبری ، آموزش ساخت منوهای پایین افتادنی ، ویرایش قالب برای دستگاه های موبایل و تبلت ، کارکردن با خصوصیات پیشرفته Template مانند Override و . . .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است.

آموزش ساده و کاربردی Joomla 3

آموزش ساده و کاربردی Joomla 3

در این دوره آموزشی با نصب، تنظیم و استفاده از تمامی امکانات جوملا 3 برای طراحی یک وب سایت زیبا و کاربر پسند مسلط خواهید شد.

آموزش برنامه نویسی Extention ها در Joomla 3

آموزش برنامه نویسی Extention ها در Joomla 3

با مشاهده این دوره آموزشی با Extension ها در جوملا آشنا شده و نحوه تولید کامپوننت ها، پلاگین ها، ماژول ها و . . . با استفاده از آنها را خواهید آموخت.

جوملا برنده جایزه سیستم مدیریت محتوا (CMS) است، که شما را قادر به ساخت وب سایت ها و برنامه های کاربردی آنلاین قدرتمند می کند از بسياري از جنبه ها از جمله سهولت استفاده و توسعه ،جوملا از محبوب ترين نرم افزار طراحی وب سايت مي باشد و بهتر از همه اینکه جوملا یک منبع باز Open source می باشد که آزادانه در دسترس همگان می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .