آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

فیلم آموزش جاوا Packt Java EE 8 Microservices

دوره آموزش جاوا عنوان فیلم:

Packt Java EE 8 Microservices

مدرس:Tilen Faganel

فیلم آموزش جاوا Packt Java EE 8 Microservices ساخت میکروسرویس در بستر Java EE8 را به شما آموزش می دهد .
مدل طراحی و توسعه ی اپلیکیشن Java EE یکی از بهترین design model هایی است که طراحی اپلیکیشن های بزرگ تجاری امروزه بر اساس آن صورت می گیرد. این فیلم آموزش جاوا به تمامی مشکلاتی که توسعه دهندگان Java EE سال ها با آن دست و پنجه نرم می کنند ،پرداخته و سعی می کند که آن ها را برطرف کند. با مشاهده ی این فیلم آموزش جاوا می آموزید چگونه در بستر Java EE8 میکروسرویس های کارا بنویسید که شما را در پیاده سازی اپلیکیشن های آماده برای نصب در Cloud، مقاوم در برابر خطا، مقیاس پذیر و قابل گسترش یاری می کند.
فیلم آموزش جاوا که هم اکنون پیشرو دارید، آموزش را با معرفی میکروسرویس ها آغاز می کند، شما را با نحوه ی تنظیم و راه اندازی محیط توسعه و مجموعه ابزار برنامه نویسی آشنا می سازد. همچنین دانش کافی برای کار با Dropwizard، Payara Micro و Spring Boot را در حین اینکه سرویس های RESTful خود را بر اساس جدیدترین استانداردهای JAX-RS 2.1 می نویسید، کسب خواهید نمود. نحوه ی استفاده از Microprofile جهت بهینه سازی بستر اجرای Java EE برای توسعه و پیاده سازی میکروسرویس ها را خواهید آموخت. در طول آموزش یک اپلیکیشن بر اساس معماری میکروسرویس ها می سازید و آن را با جدیدترین و مطمئن ترین ابزار تست، ایمن سازی و رصد می نمایید.
یاد می گیرید چگونه اپلیکیشن های بزرگ یکپارچه را به صورت میکروسرویس هایی تقسیم کرده، بازطراحی (refactor) نمایید و همزمان دو معماری را به صورت ایمن در یک بستر بگنجانید. خواهید دید چگونه می توان ابزاری نظیر Docker را با Java EE ادغام کرده و بستری برای ساخت اپلیکیشن های Cloud Native مبتنی بر معماری cloud فراهم کرد. سرانجام، می آموزید چگونه Spring را در محیط توسعه ی اختصاصی خود گنجانده و بهترین الگوهای توسعه را برای ساخت مایکروسرویس های کارامد و قدرتمند بکار ببرید.

سرفصل های دوره:

  • مقدمه ای بر معماری میکروسرویس ها
  • مقدمه ای بر ابزار و کتابخانه های میکروسرویس های Java EE
  • آموزش ساخت اپلیکیشن با استفاده از میکروسرویس ها
  • آموزش استفاده از معماری میکروسرویس های جاوا (Java Microservices) به همراه چارچوب نرم افزاری Spring Boot
  • آموزش پکیج بندی، کامپایل و build اپلیکیشن های مبتنی بر معماری رایانش ابری / Java Cloud Native Applications
  • و…
خصوصیات فیلم
زبان
انگلیسی ساده و روان
حجم به مگابایت
606
زمان به دقیقه
198
نام مدرس
Alex Theedom
شناسه کالا
-
  • 12067
  •    838
  • تاریخ ارسال:   1396/08/20
دانلود فیلم    606.8 MB دانلود تمرین     373.8 KB دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
amirhosein
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ثبت امتیاز 0
0       0
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

این فیلم آموزش جاوا بشما می آموزد چگونه در بستر Java EE8 میکروسرویس های کارا بنویسید که شما را در پیاده سازی اپلیکیشن های آماده برای نصب در Cloud یاری می کند

فیلم آموزش جاوا Packt Java EE 8 Microservices

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .