آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت
021-88146330
021-88146323
0

سبد خرید شما خالی است!

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل‌داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

ورود / ثبت‌نام

ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید

دوره آموزش SEO

دوره آموزش SEO
نوع دوره شهریه نام استاد مدت زمان تاریخ شروع زمان برگزاری پیشنیاز وضعیت دوره
حضوری یا آنلاین 7,000,000 تومان مهندس رفوآ 30 ساعت 1403/05/12 جمعه ساعت 10تا 13 ندارد
درحال ثبت نام
این دوره یک دوره جامع و کامل میباشد که تجمیع چندیدن دوره آموزشی سئو و ابزارهای سئو می‌باشد. در این دوره آموزش سئو علاوه بر آموزش کاربردی عملی و تکنیکی خود سئو، کلیه ابزار‌های حرفه‌ای گوگل به صورت عملی و کاربردی آموزش داده می‌شوند.
تا قبل از این دوره جامع، آموزش سئو شامل چندین Course جداگانه بود. شامل:
الف) آموزش سئو
ب) آموزش تحلیلی و پروژه محور Google search console جهت ارتقا کیقیت محتویات و کارکرد و جلب اطمینان بازدید کنندگان
ج) آموزش تحلیلی و کاربردی Google Analytics جهت تحلیل رفتار کاربران و ارائه راهکارهای لازم جهت بهبود و بازدید و افزایش فروش و ...
د) آموزش کاربردی و پروژه محور و تحلیلی ابزار google tag manager و ارائه گزارشات مدیریت از میزان کلیک افراد در صفحه وب و همچنین نصب ابزار های مختلف با استفاده از Google tag manager

TAHLILDADEH ACADEMY

آنچه که در آموزش Seo میآموزیم

بهینه سازی موتور جستجو، یک فرایند فنی، تحلیلی و خلاقانه برای بهبود نمایش وبسایت در موتور های جستجو است. هدف اصلی از دوره آموزش سئو (SEO)، آموزش چگونگی هدایت ترافیک های مفید و رایگان به یک سایت است که می توانند منجر به بهبود کسب و کار شما شوند. دوره آمورش سئو (SEO) اهداف متعددی را دنبال می کند، اما بطور کلی می توان گفت هدف اصلی از دوره آموزش سئو (SEO)، آموزش دانشجویان برای درک هر چه بهتر چگونگی جستجو کاربران در موتور جستجوگر و همینطور نتایجی است که موتور جستجوگر به کاربران نمایش می دهد.

این نکته قابل ذکر است که تنها شرکت در دوره آموزش سئو (SEO) به معنا جادویی برای نشاندن سایت در رتبه اول نیست، بلکه جادو زمانی اتفاق می افتد که شما متودهای آموزش داده شده در این دوره آموزش سئو (SEO) را بصورت مرتب و مستمر بکار بگیرید.

توجه داشته باشید که اجرا متودهای آموزشی موجود در دوره آموزش سئو (SEO) به اندازه کیفیت کسب و کار و وبسایت شما مهم است، زیرا به نمایش هر چه بهتر وبسایت شما در نتیجه موتورهای جستجو کمک می کند. نکته مهمی که در دوره آموزش سئو (SEO) آموزش داده می شود، این است که چگونه امروز آن چیزی را در اولویت قرار دهید که در 3 تا 6 ماه آینده بتواند باعث بهبود کیفیت ترافیک طبیعی به سایت شما شود. به همین دلیل، آموزشگاه تحلیل داده دوره آموزش سئو (SEO) و اصول آن را از مقدماتی تا پیشرفته و بصورت پروژه محور برگزار می کند تا شما بتوانید این اولویت بندی را به بهینه ترین حالت ممکن انجام دهید.

آنچه که در ادامه می بینید بخشی از موضوعاتی است که در طول دوره آموزش سئو (SEO) در آموزشگاه تحلیل داده، توسط اساتیدی با تجربه بالا تدریس می شود و برای ارائه شاهدی بر کیفیت کار این اساتید، یک نمونه عملی از مراحل اجرا برخی متودهای سئو (SEO) را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

سرفصل های دوره آموزش Seo

فصل اول از دوره آموزش سئو : آموزش SEO به زبان ساده و اهمیت آن

 1. سئو (SEO) چیست؟

  آنچه که در دوره آموزش سئو (SEO) بعنوان بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) آموزش داده می شود، در بر گیرنده تمامی فرایندهایی است که برای بهبود کمی و کیفی ترافیک سایت بکار گرفته می شوند. این فرایندهای بهینه سازی با هدف افزایش قابلیت نمایش وبسایت به کاربران موتور جستجو، برنامه ریزی و اجرا می شوند.

 2. انواع سئو (SEO) کاربردی و بررسی عملکرد آنها

  1. سئو کلاه سفید (White-Hat SEO)

   آنچه که تحت عنوان سئو کلاه سفید (White-Hat SEO) در دوره آموزش سئو (SEO) آموزش داده می شود، بکارگیری استراتژی ها و روش هایی است که مورد تایید گوگل برای بهینه سازی هستند. در این حالت، تمرکز بر روی ارائه بهترین نتایج به کاربران است؛ بعبارت دیگر، در این روش از سئو (SEO)، کاربران در اولویت اول قرار دارند.

  2. سئو کلاه خاکستری (Gray-Hat SEO)

   آنچه که تحت عنوان سئو کلاه خاکستری (Gray-Hat SEO) در دوره آموزش سئو (SEO) آموزش داده می شود، روشی بین سئو کلاه سفید (White-Hat SEO) و سئو کلاه سیاه (Black-Hat SEO) است و اگر بصورت حرفه ای بکار گرفته شود، می تواند مؤثر واقع شود. اما این نکته قابل ذکر است که اگر نسبت به روش خود مطمئن نباشید، بکارگیری این روش می تواند بگونه ای بازی با آتش باشد و پیاده سازی این روش در چنین شرایطی توصیه نمی شود.

  3. سئو کلاه سیاه (Black-Hat SEO)

   آنچه که تحت عنوان سئو کلاه سیاه (Black-Hat SEO) در دوره آموزش سئو (SEO) آموزش داده می شود، بکارگیری استراتژی ها و روش هایی است که لزوما از قوانین گوگل پیروی نمی کنند و در مواردی نیز غیراخلاقی هستند؛ اما همچنان نتیجه مطلوبی در برخی زمینه ها از جمله رتبه بندی را فراهم می سازند.

 3. اساس موتور جستجو در دوره آموزش سئو (SEO)

  به زبان ساده می توان گفت که موتور جستجو همان ماشین پاسخگویی است. این ماشین ها میلیون ها دسته از محتوا را مورد جستجو قرار داده و در نهایت هزاران گروه از آنها را مورد ارزیابی قرار می دهند تا مناسب ترین نتیجه را متناسب با جستجو شما ارائه دهند.

 4. نتایج ارگانیک (طبیعی) در دوره آموزش سئو (SEO)

  نتایج ارگانیک (طبیعی)، نتایجی هستند که در اثر فرایندهای مؤثر سئو (SEO) و نه با پرداخت هزینه، در نتیجه موتور جستجو نشان داده می شوند. تشخیص این نتایج از یکدیگر ساده است، زیرا وبسایت هایی که با پرداخت هزینه در صفحه نتایج نشان داده می شوند، برچسب گذاری می شوند.

 5. اهمیت سئو در دوره آموزش سئو (SEO)

  اگرچه تبلیغات، شبکه های اجتماعی و دیگر پلتفرم های آنلاین قادر به ایجاد ترافیک برای وبسایت شما هستند؛ اما بخش قابل توجهی از ترافیک وبسایت شما بواسطه موتورهای جستجو ایجاد می شود. از آنجا که سئو (SEO) یکی از کانال های بازاریابی آنلاین است، اگر بدرستی پیاده سازی و اجرا شود می تواند با گذشت زمان سودآور باشد.

 6. دوره آموزش سئو (SEO)و اهداف مشترک موتورهای جستجو

  موتورهای جستجو نیز خواهان پیشرفت شما هستند. آنها کمک های خود را بوسیله دستورالعمل هایی در راستا پیاده سازی و اجرا سئو (SEO) و نیز ابزارهای کارآمد مختلف در زمینه سئو (SEO)، به کاربران ارائه می دهند.

 7. HEO: Human Eye Optimization و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  HEO که مخفف Human Eye Optimization است، به معنی تولید محتوایی با کیفیت بالا برای جذب کاربران و نه ربات های موتورهای جستجو است. در دوره آموزش سئو (SEO) به شما آموزش داده می شود که چطور مسیر موفقیت در سئو (SEO) که همان HEO است را پشت سر بگذارید.

 8. SEM: Search Engine Marketing و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو (SEO) به شما آموزش داده می شود که چطور SEM که مخفف Search Engine Marketing است و به معنی بازاریابی اینترنتی است و می تواند باعث افزایش قابلیت نمایش وبسایت شما در نتایج ارگانیک موتور جستجو و همینطور تبلیغات شود را بکار گرفت.

 9. SMO: Social Media Optimization و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو (SEO) به شما آموزش داده می شود که چطور SMO که مخفف Social Media Optimization است و بعنوان بخشی از سئو (SEO) در نظر گرفته می شود و بر روی شبکه های اجتماعی و اهمیت رو به رشد آنها در کسب و کار شما کار می کند را در جهت بهبود حضور و شناخته شدن شما در شبکه های اجتماعی تعاملی، بکار گرفت.

 10. SMM: Social Media Marketing و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو (SEO) به شما آموزش داده می شود که چطور SMM که مخفف Social Media Marketing است و بخشی از On-Page SEO در نظر گرفته می شود را با استفاده از برقراری تعامل میان آنها و شبکه های اجتماعی در جهت ایجاد ترافیک طبیعی به وبسایت، بلاگ و ... بکار گرفت.

 11. PPC (Pay Per Click) چیست و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  پس از دوره آموزش سئو (SEO)، شما قادر خواهید بود PPC که مخفف Pay Per Click است و روشی از بازاریابی اینترنتی است که در آن شرکت های تبلیغاتی به ازا هر یک کلیک که بر روی تبلیغ انجام می گیرد، هزینه مشخص شده ای دریافت می کنند را در صورت نیاز در جهت بهبود سئو (SEO) وبسایت بکار بگیرید. PPC همینطور روشی برای خرید بازدید برای وبسایت است.

 12. SERP (Search Engine Result Page) چیست و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو (SEO)، شما با مفهوم SERP که مخفف Search Engine Result Pages است، آشنا می شوید. SERP همان صفحات وب هستند که در پاسخ به جستجو آنلاین کاربر برای یک عبارت خاص، نمایش داده می شوند. بعبارت دیگر، کاربر عبارت مورد نظر خود را در پنجره جستجو وارد می کند و موتور جستجوگر نتایج مربوطه را در قالب SERP به نمایش می گذارد.

 13. UI (User Interface) چیست و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو (SEO)، شما با مفهوم UI که مخفف User Interface است و اهمیت آن برای سئو (SEO) و نیز چگونگی بکارگیری آن برای بهینه سازی آشنا می شوید. UI در واقع نقطه ای است که تعامل و ارتباط میان کاربر و کامپیوتر اتفاق می افتد؛ بعبارت دیگر، UI روشی برای ایجاد تعامل میان کاربر با یک اپلیکیشن یا وبسایت است. بهمین دلیل وبسایت ها برای ایجاد تجربه خوشایند برای کاربران، توجه بسیاری به UI دارند.

 14. UX (User Experience)چیست و آشنایی با آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو (SEO)، شما با مفهوم UX که مخفف (User Experience) است و اهمیت آن برای سئو (SEO) و چگونگی بکارگیری آن در مسیر بهینه سازی آشنا می شوید. طراحی UX به معنی تولید محصولاتی است که در زمان بکارگیری آنها، تجربه خوشایندی برای کاربر فراهم می شود. این بخش از طراحی، تمامی فرایندهای مربوط به یکپارچه سازی و دستیابی به اپلیکیشن، از جمله علامت تجاری، طراحی، قابلیت استفاده و عملکرد را شامل می شود.

 15. معرفی Google Webmaster و بایدها و نبایدهای آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  ارائه موقعیت محلی خود به گوگل، از جمله روش هایی است که می تواند در جلب اعتماد کاربران و بهبود کسب و کار شما مؤثر باشد. در دوره آموزش سئو (SEO) در آموزشگاه تحلیل داده، چگونگی انجام این بخش و تاثیرات آن به تفصیل شرح داده می شود.

 16. چگونگی ارائه موقعیت محلی خود به گوگل و بایدها و نبایدهای آن در دوره آموزش سئو (SEO)

  ارائه موقعیت محلی خود به گوگل، از جمله روش هایی است که می تواند در جلب اعتماد کاربران و بهبود کسب و کار شما مؤثر باشد. در دوره آموزش سئو (SEO) در آموزشگاه تحلیل داده، چگونگی انجام این بخش و تاثیرات آن به تفصیل شرح داده می شود.

 17. شناسایی اهداف کاربران در وبسایت در دوره آموزش سئو (SEO)

  توانایی درک هدف کاربر از جستجو در وبسایت از جمله مواردی است که می تواند تاثیر بسزایی در سئو داشته باشد، زیرا در زمینه تولید محتوا برای وبسایت کمک بسیاری به شما می کند. از جمله اصولی که در دوره آموزش سئو (SEO) در آموزشگاه تحلیل داده بصورت کامل و تخصصی آموزش داده می شود، چگونگی شناسایی اهداف کاربران و ایجاد یک استراتژی مناسب در راستا تامین خواسته ها و انتظارات کاربران است.

فصل دوم از دوره آموزش سئو : دامنه

 1. دامنه چیست؟

  در دوره آموزش سئو (SEO) می آموزید که دامنه در واقع همان آدرسی است که کاربران با وارد کردن آن در مرورگر به وبسایت شما دسترسی خواهند داشت، و هر چه این آدرس کوتاهتر و خواناتر باشد، امکان دسترسی دیگران به وبسایت شما راحت تر خواهد بود.

 2. انتخاب نام دامنه و عوامل مؤثر بر آن

  در این بخش از دوره آموزش سئو (SEO) چگونگی انتخاب یک نام مناسب برای دامنه بر اساس معیارهای زیر شرح داده می شود.

  1. کوتاه بودن نام دامنه
  2. خوانا بودن نام دامنه و آسان بودن آن برای به ذهن سپردن
  3. چگونگی بکارگیری کلمات کلیدی در نام دامنه
 3. دامنه مناسب برای خرید

  پس از شرح دامنه و بررسی ساختار آن و نیز معرفی انواع دامنه در دوره آموزش سئو (SEO)، باید به خرید دامنه ای که بیشترین تناسب را با زمینه کاری ما دارد، اقدام کنیم. علاوه بر زمینه فعالیت شما، باید به پسوند دامنه و میزان عمومی بودن آن نیز توجه کرد، زیرا این موضوع می تواند به سریعتر نشان دادن وبسایت شما توسط موتور جستجو کمک کند.

 4. چیدمان مطالب در سایت در دوره آموزش سئو (SEO)

  اگر بدانیم چه محتوایی را در چه بخشی از وبسایت قرار دهیم و این هماهنگی را میان نوع محتوا و بخش های مختلف وبسایت ایجاد کنیم، می توانیم در راستا جلب نظر هر چه بیشتر کاربران گام مؤثری برداشته باشیم؛ و این بخش از جمله اصولی است که در دوره آموزش سئو (SEO) در آموزشگاه تحلیل داده به شما آموزش داده می شود.

 5. بررسی طول عمر دامنه بعنوان یک فاکتور کلیدی در دوره آموزش سئو (SEO)

  در این بخش از دوره آموزش سئو (SEO) ابتدا طول عمر دامنه را تعریف کرده و سپس به بررسی تاثیر طول عمر دامنه بر سئو وبسایت می پردازیم. حال سوال مهمی که پیش می آید این است، در میان چند ده عامل تاثیرگذار بر سئو، تاثیر طول عمر دامنه چقدر چشمگیر خواهد بود؟

 6. جابجایی دامنه ها

  گاهی ناچار به انتقال دامنه خواهیم بود، اما این موضوع که انتقال دامنه بر سئو وبسایت تاثیرگذار خواهد یا خیر، بطور کامل بستگی به رعایت اصول انتقال دامنه دارد؛ اصولی که اگر رعایت شوند سئو وبسایت شما تحت تاثیر این جابجایی قرار نخواهد گرفت. در دوره آموزش سئو (SEO) در آموزشگاه تحلیل داده، این اصول بطور کامل به شما آموزش داده می شود.

فصل سوم از دوره آموزش سئو : چگونگی عملکرد موتور جستجوگر

 1. عملکرد موتورهای جستجو در دوره آموزش سئو (SEO)

  در دوره آموزش سئو به شما آموزش داده می شود که موتور جستجو در واقع از چندین مکانیسم بهم پیوسته تشکیل شده است که برای شناسایی انواع محتوا مرتبط با آنچه که در پنجره جستجو نوشته شده است، با یکدیگر همکاری می کنند. مالکین وبسایت برای افزایش امکان نمایش محتوا خود در نتایج جستجو به بهینه سازی موتور جستجو می پردازند.

 2. تعریف Crawling, Indexing, Ranking در موتورهای جستجو

  Crawl یعنی جستجو در اینترنت برای یافتن محتوا و بررسی کد و محتوا برای هر URL که یاقت می شود.

  Index به معنی ذخیره و سازماندهی محتوا یافت شده در طول فرایند جستجو است. زمانی که یک صفحه ایندکس می شود، در واقع در حال راه اندازی برای نمایش در نتیجه جستجوهای مربوطه است.

  Rank یعنی نتایج یافت شده را بر اساس میزان ارتباط آنها با عبارت جستجو شده، از مرتبط ترین محتوا شروع به نمایش کنیم.

 3. Robots.txt به چه معناست و Googlebot چطور با آن برخورد می کند؟

  در دوره آموزش سئو (SEO) متوجه می شوید، Robots.txt یک فایل متنی است که ربات های وب را برای چطور جستجو کردن در صفحات وبسایت سازماندهی می کند. بعبارت دیگر، گروهی از استانداردهای وب هستند که مشخص می کنند ربات ها چطور یک وبسایت را تحت جستجو قرار دهند، به محتوا دسترسی پیدا کنند و آنها را ایندکس کنند و در نهایت به کاربران نمایش دهند.

 4. پارامترهای URL در GSC (Google Search Console)

  برخی وبسایت ها، بویژه وبسایت های تجارت الکترونیک، محتوا یکسانی را در چندین URL متفاوت ارائه می دهند و این کار را با بکارگیری پارامترهای خاصی در این URLها انجام می دهند. گوگل در شناسایی URL مناسب برای نشان دادن به کاربران توانمند است، اما شما می توانید پارامترهای URL در Google Search Console را بکار بگیرید تا به گوگل اعلام کنید که با صفحات شما چطور برخورد کند. در دوره آموزش سئو، چطور بکارگیری این پارامترها بطور کامل شرح داده می شود.

 5. Crawler در موتور جستجو

  همانطور که پیشتر شرح داده شد، Crawl یعنی جستجو در اینترنت برای یافتن محتوا که در دوره آموزش سئو (SEO)، چگونگی انجام آن بصورت کامل شرح داده می شود.

 6. تاثیر وجود فرم های جستجو در سایت

  برخی بر این باورند که وجود پنل جستجو در سایت به موتورهای جستجو کمک می کند که آنچه را کاربر بدنبال آن است پیدا کند. در دوره آموزش سئو (SEO) اعتبار این ادعا و میزان تاثیر این پنل بر نمایش محتوا سایت شما در نتیجه موتور جستجو، مورد بررسی قرار می گیرد.

 7. آموزش معماری اطلاعاتی در سئو

  معماری اطلاعاتی درواقع سازمان دهی و نامگذاری محتوا موجود در یک وبسایت است، بگونه ای که باعث بهبود بازدهی وبسایت و همینطور قابلیت در دسترس بودن محتوا سایت برای کاربران شود.

 8. Sitemap و ساخت آن

  Sitemap لیستی از URL موجود در سایت است که توسط خزنده های موتور جستجو (Crawlers) برای دستیابی به محتوا موجود در سایت و ایندکس کردن آن بکار گرفته می شود. در دوره آموزش سئو (SEO)، Sitemap و چگونگی ساخت آن بطور کامل شرح داده می شود.

 9. Video Sitemap و ساخت آن

  در دوره آموزش سئو (SEO) به شما آموزش داده می شود که Video Sitemap لیستی از URL ویدئوهای موجود در سایت است که توسط خزنده های موتور جستجو (Crawlers) برای دستیابی راحت تر و سریعتر به محتوا ویدئویی موجود در سایت و ایندکس کردن آن بکار گرفته می شود. در این نوع از Sitemap برخی ویژگی های مربوط به محتوا ویدئویی که به راحت تر پیدا شدن آن و نیز بهبود سئو کمک می کند بکار گرفته می شوند.

 10. Image Sitemap و ساخت آن

  در دوره آموزش سئو (SEO) به شما آموزش داده می شود که Image Sitemap لیستی از URL تصاویر موجود در سایت است که توسط خزنده های موتور جستجو (Crawlers) برای دستیابی راحت تر و سریعتر به تصاویر موجود در سایت و ایندکس کردن آنها بکار گرفته می شود. در این نوع از Sitemap برخی ویژگی های مربوط به تصاویر که به راحت تر پیدا شدن آنها و نیز بهبود سئو کمک می کند بکار گرفته می شوند.

 11. بررسی امکان نمایش خطا توسط موتورهای جستجو در زمان دسترسی به URLهای یک سایت

  1. کدهای 4xx

   خطاهای 4xx خطاهای کلاینت (CLient) هستند و زمانی نمایش داده می شوند که URL بصورت صحیح نوشته نشده باشد یا نتوان به آن دسترسی پیدا کرد. از شناخته شده ترین این گروه از خطاها می توان به خطا 404 اشاره کرد که زمانی که موتور جستجو نمی تواند به URL مورد نظر دسترسی پیدا کند این خطا نشان داده می شود.

  2. کدهای 5xx

   خطاهای 5xx خطاهای سرور (Server) هستند و زمانی نشان داده می شوند که سروری که صفحه وب مورد نظر بر روی آن قرار گرفته، قادر به پاسخگویی به درخواست موتور جستجو برای دسترسی به صفحه وب مورد نظر نباشد.

 12. چگونگی انجام Indexing توسط موتور جستجوگر

  اگر سایت شما توسط موتور جستجو یافت می شود و مورد جستجو قرار می گیرد، به این معنی نیست که حتما در لیست موتور جستجو ذخیره شده یا بعبارت دیگر در موتور جستجو ایندکس شده است. ایندکس در واقع جایی است که صفحات یافت شده توسط موتور جستجو در آن ذخیره می شوند.

 13. اعلام به موتور جستجو برای چطور انجام دادن Indexing بر اساس موارد زیر :

  1. Robots Meta Directives
  2. Robots Meta Directives ساختاری است که بواسطه آن به موتور جستجو اعلام می کنید چطور با صفحه وب شما رفتار شود.

  3. Robots Meta Tag
  4. Robots Meta Tag تگ هایی هستند که می توانند در بخش head از صفحه HTML شما مورد استفاده قرار گیرند و تمام موتورهای جستجو یا تعدادی از آنها را هدف قرار دهند.

  5. X-Robots-Tag
  6. X-Robots-Tag در هدر HTTP از URL شما بکار گرفته می شود و برای مسدود کردن موتورهای جستجو، انعطاف پذیری بیشتر و عملکرد بهتری نسبت به Meta Tags دارند زیرا شما می توانید از عبارات خاصی استفاده کنید.

 14. چگونگی رتبه بندی URLها توسط موتور جستجوگر

  1. آنچه که موتورهای جستجو بدنبال آن هستند
  2. نقش تاثیرگذار لینک ها در سئو (SEO)
  3. نقش تاثیرگذار محتوا در سئو (SEO)
 15. RankBrain و کاربرد آن

  1. Pre-RankBrain
  2. Post-RankBrain
 16. ارزیابی نتایج جستجو

 17. عوامل مؤثر در Localized Search

 18. Citations و رتبه بندی طبیعی

فصل چهارم از دوره آموزش سئو : کلمات کلیدی و چگونگی جستجو برای آنها

 1. چه کلمات کلیدی و به چه تعداد توسط کاربران جستجو می شوند؟

 2. بکارگیری یکی از استراتژی های مناسب زیر، متناسب با حجم جستجو

  1. انتخاب کلمات کلیدی بر اساس رقبا
  2. انتخاب کلمات کلیدی بصورت فصلی
  3. انتخاب کلمات کلیدی بر اساس موقعیت جغرافیایی
 3. انتخاب بهترین ساختار جستجو از جهت سازگاری با هدف جستجوگر

  1. Informational Queries
  2. Navigational Queries
  3. Transactional Queries
  4. Commercial Investigation
  5. Local Queries
 4. معرفی ابزارهای موجود برای تعیین ارزش کلمات کلیدی

فصل پنجم از دوره آموزش سئو : تولید محتوا

 1. تولید محتوا کاربردی و اهمیت آن در سئو

 2. طراحی قالب و ارتباط آن با تولید محتوا

 3. استراتژی تولید محتوا و چگونگی ایجاد آن

 4. چگونگی دستیابی به استراتژی تولید محتوا رقبا

 5. تولید محتوا در صفحه اصلی سایت

 6. تولید محتوا در صفحات داخلی سایت

 7. بازاریابی محتوایی و چگونگی اجرا آن

 8. محتوا همیشه سبز و چگونگی ایجاد آن

 9. محتوا مرجع و چگونگی ایجاد آن

 10. محتوا سریالی و چگونگی ایجاد آن

 11. مکان مناسب برای تولید محتوا

 12. بلاگ چیست و چگونگی راه اندازی آن

 13. اهمیت عکس در تولید محتوا و چگونگی برقراری ارتباط میان عکس و محتوا

 14. اهمیت ویدئو در تولید محتوا و چگونگی ایجاد ارتباط میان ویدئو و محتوا

فصل ششم از دوره آموزش سئو : On-Page SEO

 1. بررسی محتوا تولید شده

  1. چگونگی بررسی کیفیت محتوا
  2. چگونگی بررسی میزان جستجو کلمات کلیدی
  3. چگونه بکار گرفتن کلمات کلیدی
  4. چگونگی بروز رسانی محتوا
 2. محتوا تکراری چیست و برای جلوگیری از آن چه باید کرد؟

 3. KeyWord Stuffing

 4. Auto-Generated subtitle

 5. بررسی Local, Natinal and International SEO q

 6. Redirection

 7. فرمت مناسب برای عکس

 8. Anchor Text

 9. بررسی میزان در دسترس بودن لینک ها

 10. بررسی تگ Title و عوامل مؤثر بر آن

 11. بررسی Meta Description و عوامل مؤثر بر آن

 12. بررسی ساختار URL، نامگذاری و آرایش صفحات

  1. نامگذاری واضح برای صفحات
  2. آرایش دهی به صفحات
  3. طول URL
  4. URL های استاتیک
  5. بهینه سازی های جغرافیایی در URLها
 13. بررسی معماری وبسایت

  1. ساختاری آسان برای جستجو در وبسایت
  2. نمایش مناسب وبسایت بر روی موبایل (Mobile Friendliness)
  3. سرعت صفحات
  4. بررسی HTTPs , SSL (Secure Socket Layer)

فصل هفتم از دوره آموزش سئو : Off-Page SEO

 1. سئو off-page و اهمیت آن

 2. لینک های خارجی و انواع آنها و اهمیت آنها در سئو off-site

  1. Natural Links
  2. Manually Links
  3. Self-Created Links
 3. دیگر موارد کاربردی و مهمی که در کنار لینک های خارجی، در سئو off-site می توان به آنها پرداخت :

  1. Socila Media Marketing
  2. Guest Blogging
  3. Linked and UnLinked Brand Mentions
  4. Influencer Marketing
 4. چگونگی اجرا سئو off-site

فصل هشتم از دوره آموزش سئو : SEO فنی

 1. چگونگی عملکرد وبسایت

 2. چگونگی اتصال وبسایت از سرور به Browser

 3. عملکرد HTML در وبسایت

  1. معرفی Header Tags و آشنایی با
  2. معرفی Title Tag و آشنایی با
  3. معرفی Meta Description و آشنایی با
  4. معرفی Alt Image و آشنایی با آن
 4. عملکرد CSS در وبسایت

 5. عملکرد JavaScript در وبسایت

 6. بررسی Client-Side و Server-Side

 7. چگونگی شناسایی یک وبسایت توسط موتور جستجوگر

 8. معرفی Canonicalization و چگونگی اجرا آن

 9. بررسی عوامل مؤثر در ایجاد تجربه خوشایند برای کاربران وبسایت

  1. Responsive Design
  2. AMP(Accelerated Mobile Pages)
  3. Mobile-First Indexing
 10. چگونگی بررسی سرعت صفحات وبسایت و بهبود آن در صورت نیاز

 11. چگونگی بهبود کیفیت وبسایت برای کاربران بین المللی

فصل نهم از دوره آموزش سئو : لینک بیلدینگ و بررسی اعتبار سایت

 1. معرفی لینک ها و انواع آنها

  1. لینک داخلی
  2. لینک خارجی
 2. معرفی و بررسی لینک های Followed و No-Followed

 3. پروفایل لینک و بررسی کیفیت آن

 4. بایدها و نبایدهای قابل توجه در لینک سازی

 5. چگونگی ساخت BackLinks با کیفیت

 6. ارزیابی و بهبود فرآیند لینک سازی

 7. اعتبار سایت و مسیر طولانی که در این راستا باید طی شود

فصل دهم از دوره آموزش سئو : ارزیابی، اولویت بندی و اجرا SEO

 1. تعیین و تنظیم هدف نهایی در زمینه سئو و بررسی عملکرد سئو (SEO)

 2. معرفی Google Analytics و چگونگی بکارگیری آن

 3. معرفی و بررسی Alexa Rank

 4. ارزیابی

  1. میزان تعامل در وبسایت
  2. نرخ تبدیل
  3. مدت زمان حضور کاربران در وبسایت
  4. صفحات به ازا هر بازدید
  5. نرخ Bounce
  6. عمق Scroll
  7. ترافیک جستجو
  8. استفاده از Google Analytics برای دستیابی به بینش های جدید برای ایجاد ترافیک طبیعی برای وبسایت
  9. سرعت پیج
  10. کیفیت محتوا
 5. اولویت بندی تغییرات قابل اجرا برای سئو (SEO)

 6. برنامه ریزی برای سئو (SEO) و اجرا آن

 7. معرفی Google AdWords و چگونگی بکارگیری آن

فصل یازدهم از دوره آموزش سئو : آموزش Google search console

 1. کنسول جستوی گوگل (Search cosole) چیست

  کنسول جستجوی گوگل (Google Webmaster Tools سابق) یک پلتفرم رایگان برای هر کسی است که وب سایت دارد، که به آنها اجازه میدهد تا نحوه برسی و دیدگاه گوگل در مورد سایت خود را مشاهده کنند و بتوانند رتبه سایت خود را بهینه سازی کنند. توانایی های این پلتفرم شامل مشاهده دامنه های زیر مجموعه شما، عملکرد سایت شما در تلفن همراه، جستجوها و صفحات با بیشترین ترافیک است.
  در این سرفصل خواهیم خواند:

  1. آموزش افزودن وب سایت خود به کنسول جستجوی گوگل
  2. تنظیم مالکان، کاربران و مجوزها
  3. ارسال نقشه سایت (sitemap)
  4. درک ابعاد (dimentions) و معیارها (metrics)
  5. افزودن فیلترها
  6. استفاده از GSC (همون Google Search Console) (24 مورد واقعی استفاده از آن)
 2. چگونه وب سایت خود را به کنسول جستجوی گوگل اضافه کنیم

  1. تایید کردن وب سایت در GSC
  2. متد های تایید وب سایت در GSC
  3. آپلود فایل HTML
  4. استفاده از نام Domain یا Provider
  5. استفاده از تگ html
  6. کد رهگیری Google Analytic
  7. کد Google Tag Manager container snippet
  8. نسخه های URL: دامنه WWW یا نه
  9. کاربران، مالکان و مجوزهای GSC
  10. مالک
  11. استفاده کننده
  12. چرا به یک نقشه سایت نیاز داریم
  13. گزارش نقشه سایت GSC
  14. ابعاد و معیارهای GSC
  15. Query در کنسول جستجوی گوگل چیست
  16. Impression چیست
  17. کلیک چیست
  18. Avrage position چیست
  19. CTR چیست
  20. فیلتر کردن در کنسول جستجوی گوگل
  21. نوع جستجو
  22. Data range
  23. Query
  24. page
  25. country
  26. device
  27. Search Appearance
  28. گزارش Index Coverage
  29. Error
  30. Warning
  31. Excluded
  32. Sitemap های ارسال شده
 3. چگونه از Search Console استفاده کنیم

  1. چگونه صفحات پرترافیک خود را شناسایی کنید
  2. چگونه CTR-Query های بالای خود را پیدا کنید
  3. چگونه میانگین CTR را برسی کنید
  4. چگونه CTR خود را در گذر زمان زیر نظر داشته باشید
  5. چگونه Impression های خود را در طول زمان زیر نظر داشته باشید
  6. چگونه Avrege position را در طول زمان زیر نظر داشته باشید
  7. چگونه پرترافیک ترین صفحه های خود را بشناسید
  8. چگونه کم ترافیک تیرن صفحه های خود را بشناسید
  9. چگونه افزایش های و کاهش ها را در نظر داشته باشید
  10. چگونه Query هایی که بالاترین ترافیک را داشته اند را بشناسید
  11. چگونه عملکرد سایت خود را بین دستگاه های مختلف برسی کنید (موبایل، دسکتاپ و ...)
  12. چگونه عملکرد سایت خود را بین کشور های مختلف برسی کنید
  13. چگونه متوجه بشید یه تعدادی از صفحات شما index شده اند
  14. چگونه پیدا کنید چه صفحاتی index نشده اند، و دلیل آن را بفهمید
  15. چگونه مشکلات استفاده کاربران موبایل را متوجه شوید
  16. چگونه تعداد بک لینک های سایت را متوجه شویم
  17. چگونه متوجه شویم کدام صفحه بیشترین بک لینک را داراست
  18. چگونه بفهمیم کدام سایت ها بیشترین لینک را به سایت ما دارند و چرا
  19. چگونه محبوب ترین Anchor text برای پیوندهای خارجی را شناسایی کنید
  20. چگونه متوجه شویم کدام صفحات بیشترین لینک های داخلی را دارند
  21. چگونه متوجه شویم کدام صفحه بیشترین تعداد لینک ها را داراست
  22. چگونه خطا های AMP را بیابیم و آنها را رفع کنیم
  23. چگونه نحوه برداشت گوگل از یک لینک را متوجه شویم

فصل دوازدهم از دوره آموزش سئو : آموزش Google Tag manager

Google Tag Manager یک ابزار مدیریت Digital Marketing فوق العاده پیشرفته می باشد که تسلط بر آن ، بسیار فراتر از تخصص seo می باشد و کسانی که به Google Tag Manager تسلط دارند علاوه بر تسلط بر seo ، به پیشرفته ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ نیز مسلط میشوند.
در دوره آموزش سئو می آموزید که علاوه بر تسلط بر کلیه ابزارهای سئو رایج در دنیا ، بر این ابزار دیجیتال مارکتینگ نیز مسلط شوید.
رهگیری کاربران و داشتن گزارشات تحلیلی از رفتار بازدیدکنندگان سایت می تواند به خوبی برای شما امکان تبدیل بازدید کننده به مشتری را افزایش دهد.
بسیاری از وب سایتها با وجود ترافیک بالا فروش کمی دارند ولی نمی دانند که مشکل از کجاست . در این دوره آموزش پروژه محور سئو می آموزید که چگونه رفتار کاربران را با استفاده از ابزار خود گوگل تحلیل کنید.
دلایلی که باید گوگل تگ منیجر را بدانید:

 1. یکی از مهمترین فاکتورهای WHITE SEO (یا همان کلاه سفید) داشتن Bounce Rate پایین می باشد .( بانس ریت فاکتور مهمی می باشد که مشخص می کند چند درصد از کاربران با دیدن یک صفحه از سایت شما خارج شده اند) چنانچه گزارش تحلیلی از علت این موارد داشته باشیم می توانید به حد بسیار بالایی نقاط ضعف را شناسائی و آنها را رفع نمایید و علاقه مندی و وفاداری کاربران را به سایت خود افزایش دهیم.
 2. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در white seo افزایش Average time on site می باشد ، این یک فاکتور بسیار مهم در سئو وب سایت شما می باشد. و نشان دهنده میانگین زمانی می باشد که کاربران در سایت شما گذرانده اند و افزایش آن، نشان دهنده علاقه مندی بازدیدکنندگان به وب سایت شما و افزایش طبیعی سئوی سایت شما می باشد.
 3. چنانچه گزارش تحلیلی ازعلت ترک سایت خود توسط بازدیدکنندگان داشته باشید. می توانید براحتی موانع موجود در محتوا ، UI ، UX یا حتی پیچیدگی سایت خود را بشناسند و اقدام به بهبود آنها نمایید.
 4. با استفاده از google tag manager می توانید اقدام به نصب کلیه دیگر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ ، انواع on line chat ها و ... در سایت خود بنمایید بدون اینکه حتی یک خط از سورس کد سایت خود را تغییر دهید.
 5. نصب اتوماتیک seo Json MicroData بدون تغییر در سورس سایت : گاهاً برای شما سوال است که چرا برخی از وبسایتها در نتیجه جستجوی گوگل دارای FAQ می باشند و چگونه در نتیجه جستجوی برخی از وبسایتها ویدیو و تصویر نمایش داده میشود؟ جواب همان json microdata می باشد که در دوره دوره آموزش SEO به طور عملی و پروژه محور در مورد آن صحبت خواهد شد.
 6. حال چگونه این json را در سایت خود نصب کنیم پاسخ استفاده از google tag manager می باشد به عبارتی دیگر در دوره آموزش seo می آموزید که چگونه این json tag ها را بدون تغییر در سورس خود در سایت نصب کنید

فصل سیزدهم از دوره آموزش سئو : آموزش طرح کلی گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

ابزارهای ردیابی بخش مهمی از جعبه ابزار(toolkit) وب سایت هستند. کلاس Google Analytics به این منظور طراحی شده است تا دانش عمیقی در مورد ویژگی های موجود در Google Analytics به شما ارائه دهد و همچنین به شما آموزش دهد که چگونه از آنها برای برآورده کردن بهترین نیازهای تجاری خود استفاده کنید.
Google Analytics یکی از محبوب ترین ابزارها برای ردیابی الگوهای کاربران وب سایت است، به این صورت که مدیران وب سایت می توانند نقاط قوت و ضعف landing page را شناسایی کنند. گوگل این ابزار را به صورت رایگان ارائه می دهد. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب Google و یک نمای کلی در مورد نحوه کار با هر نمودار داشبورد است. این کلاس با سایر کلاس‌های آموزشی Google Analytics متفاوت است، زیرا شامل تمرین‌های تعاملی عملی زیادی است که به دانشجویانی که دوره را کامل می‌کنند تضمین می‌کند که آنان می‌توانند فوراً از Google Analytics در وب‌سایت خود استفاده مؤثری کنند.
این کلاس گوگل آنالیتیکس برای طراحان وب، تحلیلگران وب، بازاریابان آنلاین و عموم بیزنس ها هدف گذاری شده است.

 1. مقدمه ای بر گوگل آنالیتیکس

  1. بخش مدیریت گوگل آنالیتیکس
   • تنظیمات حساب (مرحله ای از بخش حساب درون Google Analytics)
   • تنظیمات Property (مراجعه به قسمت Property در داخل تب مدیریت گوگل آنالیتیکس.)
   • مشاهده تنظیمات
  2. درک ساختار حساب Google Analytics
  3. نحوه اضافه کردن کد تجزیه و تحلیل در وب سایت ( Html Site / Wordpress)
  4. درک پرش(bounce ) ونرخ پرش( bounce rate)
  5. تفاوت بین نرخ خروج (exit rate) و نرخ پرش
  6. نظارت بر منابع ترافیک
  7. نظارت بر رفتار ترافیکی
  8. اکسپرت کردن داده های خود از Google Analytics
  9. ابعاد ثانویه
  10. حفاری در گزارش ها
 2. گزارش سفارشی GA

  1. مقدمه ای بر گزارش گیری سفارشی
   • گزارش انتخابگر تاریخ(Date Picker) (نحوه تغییر تاریخ یک نمودار و نحوه مقایسه با دوره های زمانی قبلی.)
   • اکسپرت نمودن داده های گزارش (نمایش دادن روش های مختلف برای اکسپرت و ارسال داده ها از نمودارها.)
   • نمودارهای نمای کلی (تغییر داده های نمایش داده شده در نمودارهای کلی)
   • تغییر نماهای زمانی (تغییر نمودار برای نمایش داده های ساعتی، روزانه، هفتگی یا ماهانه.)
   • ایجاد حاشیه نویسی در گزارش ها (طریقه ایجاد حاشیه نویسی برای علامت گذاری تغییرات در حساب خود که می توانید به عقب برگردید و به آن مراجعه کنید.)
   • مشاهده گزارش های کامل (نحوه باز کردن یک گزارش کامل از یک گزارش کلی)
   • استفاده از تب های اکسپلورر (استفاده از تب های اکسپلورر برای افزودن و مقایسه معیارها در نمودار اصلی.)
   • نمودارهای داده (مرتب سازی و استفاده از نمودار داده ها)
   • گزارش های نمودار دایره ای (استفاده از نمودار دایره ای برای تجسم بهتر داده ها.)
   • نمودار عملکرد (استفاده از نمودار عملکرد برای مشاهده و مقایسه معیارها)
   • نمودار میانگین سایت (مقایسه معیارها با میانگین سایت)
   • جداول محوری (مقدمه ای برای استفاده از جداول محوری برای تجزیه و تحلیل عمیق تر.)
   • جستجوی گزارش ها و مرتب سازی (استفاده از جستجو و ویژگی های جستجوی پیشرفته برای نمایش داده ها بر اساس پارامترهایی که تنظیم کرده اید)
  2. جفت های معتبر از نظر ابعاد و متریک
  3. طراحی گزارش سفارشی شما
   • ایجاد و ویرایش دشبرد ها (ایجاد و به اشتراک گذاری دشبوردهای Google Analytics برای تجزیه و تحلیل سریع)
   • افزودن شرتکات ها به گزارش ها (افزودن شرتکات ها به حساب خود برای دسترسی سریع به گزارش های عمیقی که اغلب استفاده می کنید.)
   • استفاده از رویدادهای هوشمند (رمزگشایی رویدادهای هوشمند از حساب های Google Analytics شما.)
  4. مروری بر گزارش مخاطبان
   • گزارش دموگرافیک و علایق (اگر این ویژگی در حساب شما فعال باشد، چگونه به گزارش جمعیت و علایق نگاه کنید)
   • گزارش جغرافیایی (زبان و مکان) (مشاهده کنید بازدیدکنندگان شما از کجا می آیند و به چه زبان هایی صحبت می کنند)
   • گزارش‌های رفتار (تعیین کنید که بازدیدکنندگان Newهستند یا Returning، میانگین دفعات بازدید و مشارکت آنها)
   • گزارش های فناوری و موبایل (مشاهده کنید که بازدیدکنندگان شما از چه دستگاه ها و سیستم عامل هایی سایت شما را مشاهده می کنند)
   • استفاده از گزارش های جریان کاربر (جریان استفاده بازدیدکنندگان هنگام ورود به وب سایت شما را تجزیه و تحلیل میکند)
  5. مراحل گزارش کسب
   • نمای کلی، کانال ها و همه ترافیک (مرور overview، کانال ها و گزارش های همه ترافیک در Google Analytics.)
   • ارجاعات و گزارش های کمپین (نحوه مشاهده منابع و کمپین های ارجاع برتر را مرور کنید)
   • گزارش کلمات کلیدی (بررسی عملکرد کلمات کلیدی از منابع پولی و ارگانیک.)
   • گزارش‌های AdWords (به صورت عمیق در عملکرد کمپین‌های AdWords خود غوطه‌ور شوید تا تعامل در سایت و تبدیل‌های کمپین‌های خود را مشاهده کنید.)
   • گزارش های اجتماعی (بررسی عملکرد ترافیک از منابع اجتماعی از جمله فیس بوک، توییتر و لینکدین.)
   • گزارش‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) (بررسی‌ها و عملکرد landing page ترافیک جستجوی ارگانیک را نظارت کنید.)
   • ابزارهای وب مستر گوگل
  6. گزارش رفتار {Behavior Report} در آنالیتیکس چیست؟
   • بررسی و گزارش جریان رفتاری (مرور رفتار اجمالی و بررسی اینکه چگونه بازدیدکنندگان وب سایت با استفاده از سایت شما می توانند هدایت شوند.)
   • گزارش محتوای سایت (مشاهده اطلاعات مربوط به صفحات وب سایت شما و صفحات خروج.)
   • گزارش سرعت سایت ( در آن شما می توانید عملکرد سرعت سایت خود را بهبود یبخشید و پیشنهادهای Google را ببینید.)
   • گزارش سایت جست و جو و همچنین رویدادها (ببینید که مشتریان شما در سایت شما جستجو می کنند و رویدادهای آنها را تکمیل می کنند.)
   • AdSense و In-Page Analytics ( می توانید مشاهده کنید که پیج ها بیشترین درآمد از آگهی را می گیرند و همچنین ارائه بصری از نحوه استفاده ازکلیک یوزرها بر وب سایتتون خود را نیز میتوانید مشاهده کنید.)
  7. تبدیل گزارشات مروری{Walkthroughs}
   • اهداف (تجزیه و تحلیل اهداف عالی خود و به علاوه مسیرهایی که کاربران برای رسیدن به آن اتخاذ می کنند.)
   • تجارت الکترونیک (مشاهده اطلاعات مربوط به فروش در سایت شما از جمله درآمد، معاملات و عملکرد محصول.)
   • مولتی چنل Funnels.
   • اختصاص دادن (مشاهده چگونگی نقش هر کانال در یک تبدیل.)
  8. گزارش های سفارشی
   • اضافه کردن و ویرایش گزارش های سفارشی
 3. آموزش مقدمه ای بر فیلترها

  1. انواع فیلترها
  2. چرا و چه زمانی از فیلترها در Google Analytics استفاده میکنیم
  3. درک نحوه عملکرد فیلترها بر روی داده های شما
  4. مشاهده فیلترها
  5. مروری بر انواع مختلف فیلترها
  6. فراگیری بهترین روش ها برای تنظیم فیلترها
  7. معرفی فیلترهای سفارشی در گوگل آنالیتیکس
  8. تمرین در مورد انتخاب فیلترهای مناسب
 4. اهداف در گوگل آنالیتیکس

  1. آموزش مقدمه ای بر اهداف
  2. هدف در گوگل آنالیتیکس چگونه تعریف میشود؟
  3. زمان و چرایی استفاده از اهداف
  4. انواع هدف
  5. پیکربندی اهداف
  6. نوع تطبیق URL هدف
  7. ارزش هدف برای وب سایت های غیر تجارت الکترونیک
  8. پیکربندی مدت زمان
  9. پیکربندی یک هدف مقصد
  10. زمان اجرای هدف در سایت
  11. پیکربندی یک هدف صفحات/صفحه
  12. تجزیه و تحلیل اهداف با استفاده از گزارش های استاندارد
  13. گزارش کلی
  14. گزارش URL های هدف
  15. گزارش مسیر هدف معکوس
  16. گزارش تجسم Funnel
  17. گزارش جریان هدف
  18. گزارش اهداف هوشمند
 5. Funnel ها در گوگل آنالیتیکس

  1. مقدمه ای بر Funnel
  2. آموزش Funnel در گوگل آنالیتیکس
  3. چرا باید از Funnel استفاده کرد
  4. ساخت یک Funnel در گوگل آنالیتیکس چگونه است ؟
  5. گزارش تجسم Funnel به چه نحوی است؟
 6. ترکیب تبلیغات گوگل با گوگل آنالیتیکس

  1. پیگیری کمپین های بازاریابی آنلاین از طریق گوگل آنالیتیکس

دوره آموزش پایتون آموزشگاه تحلیل داده
مهندس رفوآ مدرس دوره

اینجانب، افشین رفوآ مدرس دوره های آموزشگاه تحلیل داده هستم، و تمام تلاش خود را کرده ام تا دوره های آموزشی را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان بگذارم. آموزش پروژه محور  همواره یکی از موارد  پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای  ورود به بازار کار آماده کنم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به این دوره و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست پروژه های بزرگ ملی :

 • مدیریت توزیع کشوری دارو سال 1386 . کارفرما : شرکت پویا رسانه روناک
  در این پروژه که ساخت آن انتهای سال 1387 به طول انجامید مدیریت تحلیل و برنامه نویسی ارشد آن بوده ه ام
 • طرح اصالت دارو . کارفرما: شرکت پویندگان راه سلامت سال 1394
  مدیریت فرایند واردات توزیع , دپو شدن توزیع Table های اصالت دارو , پیگیری داروهای فروخته شده به هر مشتری و...
 • پروژه کوپن الکترونیک ملی . کارفرما : محرمانه
  سال اجرا 1398-1396 سامانه تولید کوپن , تخصیص کوپن و همچنین مدیریت فروش کالا توسط کالا برگ دیجیتال به ازاء هر ایرانی که فقط و فقط در اختیار سرپرست خانوار قرار می گیرد.
  وظیفه من در این پروژه تحلیل فرایند , طراحی بانک اطلاعات, Tuning Performance بانک اطلاعاتی , بهینه سازی فرآیندهای پیشنهادی خودم و آقایان اعضاء , طراحی معماری نرم افزاری برای پاسخگوئی حداقل 000,000,16 خرید در هر ماه بوده است .

فهرست پروژه های متوسط :

 • طراحی سامانه آنالین فروش بلیط هواپیما همانند سایت ir.Alibaba برای شرکت خدمات مسافری پارس گشت جم سال اجرا 1400
  در این پروژه به تمام Provider های موجود در داخل ایران و خارج ایران متصل می شویم و برای مسافر قیمت , تاریخ بلیط و ... عملیات رزرو PNR عملیات خرید بلیط و استرداد بلیط را انجام می دهیم . الزم به ذکر است این پروژه دارای Proposal معادل 50 صفحه دارا می باشد و پروژه بسیار پیچیده ای می باشد
  سمت من تحلیل فرایند , طراحی بانک اطالعات , معماری نرم افزار و برنامه نویس ارشد بوده ام
 • تحلیل و طراحی و پیاده سازی نرم افزار هزینه تمام شده مجموعه شرکتهای Kuzzupars که شرکت ترکیه های سازنده مسکن مهر در ایران می باشد
  سال اجرا 1397-1396 در این اتوماسیون حسابداری و هر پروژه ها به تعدادی فاز و هر فاز به تعدادی بلوک و هر بلوک به تعدادی طبقه و هر طبقه به تعدادی واحد تقسیم میشوند که مدیریت قراردادها ب ا پیمانکاران و واگذاری ساخت لوله کشی , سرامیک بتن ریزی هر یک به جزئیات به همراه دریافتی ها و پرداختی ها ثبت می گردد , سمت برنامه نویسی , تحلیل سیستم , طراحی فرایندهاو ...
 • تحلیل و طراحی و پیاده سازی سایت فروش شرکت Kuzupars به آدرس com.Kuzupars سال 1399-1
 • تحلیل و طراحی و پیاده سازی نرم افزار مدیریت امالک اداری تجاری مسکونی شرکت کوزوپارس
 • نرم افزار اتوماسیون رزرو کلیه هتل های ایران
  کارفرما : شرکت منشور میراث پارسه به مدیریت سید مرتضی محمودی 1392-1390
  ثبت اطلاعات کلیه هتل های ایران به همراه اطالعات کلیه هتل های ایران شامل تعداد اتاق , امکانات هر اتاق ) امکانات هر اتاق بسیار مفصل و خود شامل ده ها فرم و جدول اطالعاتی می باشد ( امکانات هتل الندری , زمین بازی , استخر , سونا , جکوزی , ابعاد Shopping , فاصله تا فرودگاه , مرکز خرید و ... همگی در این سامانه ثبت میشوند و تعدادی وب سرویس به شرکت های خارجی دارای سایت رزرو آنالین می باشند ارائه می شد که رزرو آنالین بر اساس وب سرویس ایرانی برای گردشگران خارجی مهیا می باشد.
  نقش من تحلیل گر , طراح بانک اطلاعاتی , طراح فرایند , برنامه نویس ارشد تیم توسعه سال 1392
 • پروژه رمزگشایی اطالعات رمزگذاری شده اتاق پایاپای بانک مرکزی
  کارفرما : محرمانه
  در این پروژه اطلاعات کلیه چک ها بنا به دلیلی رمزگذاری گردیده بود , که طراحی روشهای اطلاعات را از بانک اطلاعاتی استخراج و قابل استفاده نمودم
  نقش من Decrypt کننده و طراح فرایند رمزگشایی و مجری آن بود
 • طراحی سامانه مدیریت ثبت نام دانشجویان , ترم ها , پرداخت های دانشجویان , پرداختهای اساتید سال 1389-
  کارفرما : آموزشگاه تحلیل داده ها . سمت : تحلیل , طراحی و برنامه نویسی
 • طراحی سامانه مدیریت گارانتی کاالی شرکت AVCO کارفرما : شرکت آواکو
  در این پروژه که یک پروژه Distrbuted یا توزیع شده بود بین دفاتر تهران شیراز و دبی مدیریت کالاهای وارداتی و گارانتی آنها به صورت کامل تخصصی قطعات سخت افزار اجرا گردید . سال اجرا 1389
  سمت تحلیل و طراحی و پیاده سازی نرم افزار
 • سیستم جامع اتوماسیون قرارداده های مجموعه فیلم سریال وزارت جهاد کشاورزی 1389-1387
  کارفرما: واحد فیلم سریال وزارت جهاد کشاورزی
  در این پروژه کلیه مراحل عقد قرارداد پروژه شمال اخذ پروژه شکستن پروژه به زیر پروژه ها , پیگیری پیشرفت هر زیر پروژه , تخصیص کالاهای مصرفی و خدمات مصرفی هر زیر پروژه و همچنین هزینه های جانبی هر زیر پروژه و ... در سیستم ثبت می گردید
  این سیستم مدیریت هزینه های تمام شده سازمان , فیلم و سریال سازمان جهاد را بر عهده داشت . این پروژه , پروژه بزرگی بود و صد ها جدول در آن وجود داشت
  سمت : تحلیل و طراحی برنامه نویسی از صفر تا صد.

سوابق تدریس

 • آموزشگاه تحلیل داده , تدریس دوره Design Server SQL & Implementation کلیه ورژنها از سال 1381 تا سال 1402
 • آموزشگاه تحلیل داده سابقه تدریس Administration Server SQL از سال 1390تا 1402
 • آموزشگاه تحلیل داده سابقه تدریس زبانهای برنامه نویسی مایکروسافت از سال 1381 تا 1402
 • آموزشگاه تحلیل داده سابقه تدریس زبان #C و Net.ASP از سال 1385 تا 1402
 • آموزشگاه تحلیل داده سابقه تدریس Core MVC از سال 1397 تا 1402
 • آموزشگاه تحلیل داده سابقه تدریس دوره های طراحی سایت از سال 1392 تا 1402

کتاب های تالیف شده

 • کتاب آموزش جاوا
 • کتاب آموزش Spring
 • کتاب آموزش Hibernate
 • کتاب آموزش جامع #C
 • کتاب آموزش گام به گام Html به زبان فارسی
 • کتاب آموزش گام به گام Bootstrap به زبان فارسی
 • کتاب آموزش گام به گام CSS به زبان فارسی
 • کتاب آموزش گام به گام UML به زبان فارسی
 • کتاب آموزش گام به گام Jquery به زبان فارسی
 • کتاب آموزش گام به گام UI Jquery به زبان فارسی
 • کتاب آموزش گام به گام AngularJS به زبان فارسی
 • کتاب مقدمات اندروید
 • کتاب شروع کار برنامه نویسی اندروید
 • کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی با c#
 • کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی IOS به زبان Swift
 • کتاب آموزش گام به گام برنامه نویسی IOS به زبان Objective-C
 • کتاب آموزش WCF Microsoft
 • کتاب فارسی آموزش اندروید
 • کتاب فارسی آموزش Python
 • کتاب فارسی آموزش php

فهرست توانایی ها

 • تسلط در حد اجرا و تدریس طراحی سایت
 • تسلط در حد اجرا و تدریس SQL Server designer
 • تسلط در حد اجرا و تدریس SQL Server Implementation
 • تسلط در حد اجرا و تدریس MVC Net.A
 • تسلط در حد اجرا و تدریس Core M
 • تسلط در حد اجرا و تدریس # C
گواهی پایان دوره

هنرجویان عزیز، مدرک آموزشگاه تحلیل داده، مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد. دانشجویان پس از پایان دوره با ارائه پروژه کاربردی خود به آموزشگاه و پس از تایید استاد دوره گواهی پایان دوره خود را دریافت می‌نمایند.

مشاهده نمونه مدرک
همین حالا ثبت نام کن!

آخرین اخبار وبلاگ

همستر کامبت چیست؟ (با آپدیت روزانه-تیرماه)

همستر کامبت چیست؟ (با آپدیت روزانه-تیرماه)

Hamster Kombat یک بازی جذاب و جدید است که روی پلتفرم تلگرام اجرا می‌شود. این بازی به شما اجازه می‌دهد تا در دنیای ارزهای دیجیتال به رقابت بپردازید و سکه‌های مجازی کسب کنید.

 تب دنگی : علایم و درمان

تب دنگی : علایم و درمان

پشه دنگی و بیماری تب دنگی به عنوان یک نگرانی بزرگ بهداشت جهانی شناخته می‌شوند. آیا می‌دانید این بیماری می‌تواند به علائم شدید و حتی مرگبار منجر شود؟ در این مقاله، منشأ، علائم، روش‌های پیشگیری و واکسن‌های تایید شده را بررسی می‌کنیم. همچنین، راهکارهایی در کاهش موارد ابتلا و مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایران را مورد بحث قرار می‌دهیم. برای دانستن جزئیات بیشتر و چگونگی مقابله با این تهدید جهانی، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

بهترین قهوه فروشی های تهران

بهترین قهوه فروشی های تهران

رابطه ی طولانی برنامه نویس ها و قهوه بهونه ی خوبی میشه تا توی این بلاگ در مورد قهوه، تاریخچه و انواع اون و در آخر در مورد بهترین قهوه فروشی های تهران صحبت کنیم

فروش همستر کامبت

فروش همستر کامبت

بازار خرید و فروش اکانت‌های همستر کامبت در ایران با قیمت‌گذاری بر اساس پرافیت ساعتی و تعداد سکه‌ها رونق یافته و برخی حتی آن‌ها را برای مبادله با خودروها، زمین و مسکن پیشنهاد می‌دهند.

مشاهده موارد بیشتر
سوالات متداول
آیا پس از پایان دوره نیز برای دانشجویان رفع اشکال انجام می گردد؟
بله شماره تلفن استاد دوره در اختیار عزیزان می باشد و دانشجویان در صورت برخورد با مشکلی می توانند از طریق تماس یا واتس اپ اقدام به رفع اشکال بنمایند.
آیا این دوره صرفا تئوری است یا عملی و پروژه محور است؟
این دوره 100 درصد عملی و کاربردی و کاملا پروژه محور است. لابد می پرسید چگونه؟ در ابتدای دوره برای هر یک از دانشجویان یک پروژه تعیین می گردد و هر دانشجو پس از تدریس هر بخش توسط استاد، مکلف به اجرای بخشی از این پروژه خود خواهد بود. هر یک از این پروژه ها توسط مدرس دوره بررسی و رفع اشکال می گردد. دریافت گواهی پایان دوره دانشجویان مشروط بر ارائه پروژه خوب و رفع ایرادات احتمالی با راهنمایی استاد، در مورد پروژه می باشد.
من شهرستان هستم، آیا می توانم در کلاس های شما شرکت کنم؟
بله، از آنجا که کلاس های ما بصورت آنلاین هم برگزار می شوند، این بستر را برای تمامی دوستان خارج از تهران فراهم کرده ایم که بتوانند در تمامی دوره های حرفه ای و تخصصی ما شرکت کنند.
پشتیبانی و پاسخگویی به دانشجویان در حین دوره چگونه است؟
به توجه به اینکه دوره به صورت حضوری/آنلاین یعنی ترکیب هر دو حالت برگزار می گردد، بنابراین دانشجویان در حین برگزاری دوره می توانند به صورت مرتب سرکلاس و یا از طریق گروه whatsapp با استاد دوره در تماس باشند، و مدرس دوره پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

نظرات شما

برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.