آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتاب آموزش جاوا Expert Oracle and Java Security

کتاب Expert Oracle and Java Security: Programming Secure Oracle Database Applications with Java
  • عنوان :

    کتاب آموزش جاوا Expert Oracle and Java Security

  • نویسنده : David Coffin

فیلم آموزش جاوا Expert Oracle and Java Security: Programming Secure Oracle Database Applications With Java به آموزش تضمین امنیت در دیتابیس اوراکل و اپلیکیشن های جاوا می پردازد .
این کتاب آموزش جاوا منابعی را ارائه می دهد که هر توسعه دهنده ای که در زمینه ی توسعه اپلیکیشن های دیتابیسی و جاوا فعالیت دارد باید در اختیار داشته باشد تا مطمئن باشد امنیت داده ها و هویت هایی که به آن ها سپرده شده را کاملا تضمین کرده است.

با مطالعه ی این کتاب آموزش جاوا یاد می گیرید که ضعف ها و آسیب پذیری های احتمالی را شناسایی کرده، تدابیر و تمهیدات لازم برای مقابله با آن ها را بیاندیشید و نیز روش های بهینه را در کدنویسی اپلیکیشن های امن Java و PL/SQL اعمال نمایید. مدرس و نگارنده ی کتاب، David Coffin، به شما یاد می دهد چگونه کدهایی بنویسی که داده های در حال انتقال و ثابت را رمزنگاری می کنند، (شناسایی یگانه) SSO برای اتصال به proxy های اوراکل را پیاده سازی کرده، با استفاده از pager ها، گوشی همراه و ایمیل توکن های احرازهویت دومرحله ای (two-factor authentication tokens) تولید و توزیع کنید و همچنین پسوردهای اپلیکیشن مبتنی بر oracle را به طور امن ذخیره و منتشر نمایید.
فصول اولیه ی کتاب آموزش java پیشرو زمینه را برای پیاده سازی امنیت به صورت کارا در محیط Oracle/Java فراهم می نماید. فصول بعدی کدهای نمونه ای در اختیار شما قرار می دهد که کاملا کارا بوده و می توان بدون اعمال تغییر در آن ها و به صورت آماده برای رفع مشکلات امنیتی بکار ببرید. علاوه بر آن، قالب های آماده (template) هایی برای پیاده سازی اپلیکیشن فراهم گردیده که همکارانتان می توانند با استفاده از آن ها به همان مرحله از تضمین امنیت در اپلیکیشن برسند. اگر با Java یا Oracle PL/SQL آشنایی کافی ندارید، با مشکل مواجه نخواهید شد. این کتاب آموزش java طوری تعبیه شده که تازه واردان و توسعه دهندگان کار کشته هر دو می توانند از آن بهره ببرند.

 

978-1430238317
ISBN:
September 27, 2011
Year:
472
Pages:
English
Language:
5.54 MB
File size:
PDF
File format:

 

در ادامه با سرفصل های کتاب آموزش جاوا Expert Oracle and Java Security: Programming Secure Oracle Database Applications With Java آشنا می شویم :

 

به شما کمک می کند امنیت داده های خود را تضمین کرده و با سرقت هویت، sql injection و جعل آدرس (address spoofing) مقابله نمایید.
تکنیک هایی برای رمزنگاری در سطح شبکه و دسیک، مبهم و کپسوله سازی کد (code obfuscation & wrap)، database hardening، شناسایی یگانه (sso) و احرازهویت دو مرحله ای (2-factor auth) در اختیار مخاطب قرار می دهد.
نحوه ی توزیع ایمن پسورد (pass distribution)، برنامه نویسی ایمن جاوا، stored procedure جاوا، نقش های کاربری ایمن در Oracle، trigger های ثبت ورود، طراحی دیتابیس و غیره ... را به توسعه دهنده به صورت کاربردی می آموزد.
  • 742
  •    1730
  • تاریخ ارسال:   1394/07/27

دانلود رایگان کتاب ( PDF )  دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ثبت امتیاز 0
0       0
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .