آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتاب آموزش فلاتر

کتاب آموزش فلاتر
  • عنوان :

    کتاب آموزش فلاتر

  • نویسنده : Ed Freitas
دوره مرتبط با این کتاب

آموزش فلاتر

با افزایش سریع چهارچوب های موبایل چند پلتفرمی مانند Ionic ، React Native و Xamarin ، افراد Google تصمیم گرفتند که وارد بازی شوند و با پشتیبانی از Android و iOS با استفاده از همان کد اصلي ، فرم ورک خود را بسازند - این چنین فلاتر به وجود آمد.


Flutter یک منبع باز توسعه اپليکيشن تلفن همراه است که در درجه اول توسط Google توسعه و حمایت مالی می شود که برای توسعه برنامه ها برای Android و iOS استفاده می شود - و همچنین روش اصلی ایجاد برنامه ها برای سیستم عامل Google Fuchsia است.


Flutter به زبان C ، C ++ و Dart نوشته شده است و از موتور گرافیکی Skia استفاده می کند. مجموعه ای گسترده از ابزارک های کاملاً قابل تنظیم برای ساخت رابط های بومی ، از جمله کتابخانه زیبای Material Design و ابزارک های Cupertino و API های حرکتی غنی ، پیمایش طبیعی نرم ، آگاهی از سیستم عامل و بارگیری مجدد Hot- که به ساخت سریع UI کمک می کند - ارائه می دهد. بدون از دست دادن حالت در امولاتورها ، شبیه سازها و هرگونه سخت افزار برای iOS و Android.


همه این ویژگی های عالی به Flutter کمک کرده است تا خیلی سریع به اوج برود و توسعه دهندگان به این فرم ورک بپردازند. همچنین یکی از پروژه های پرطرفدار در GitHub است که به آن کمک کرده محبوبیت بیشتری پیدا کند.


با شتاب گرفتن فلاتر ، بعید به نظر می رسد که به این زودی از بین برود ، بنابراین تصمیم گرفتیم با آن برنامه بنویسیم. تجربه شخصی نویسنده: من با فلاتر احساس انفجار و بلافاصله مثمر ثمر بودن کردم ، حتی اگر قبلاً هرگز در دارت برنامه نویسی نکرده باشم.


در طول این کتاب ، ما می خواهیم با شما به همان سفر برویم. این کار را با ایجاد یک برنامه کاملاً کاربردی انجام خواهیم داد که به شما امکان می دهد چارچوب را خوب درک کنید - خواه از چارچوب توسعه تلفن همراه دیگری آمده اید یا تجربه قبلی توسعه تلفن همراه را ندارید.


ما از آغاز این سفر با شما کاملاً هیجان زده هستیم. ما امیدوارم که در پایان آن ، شما درک خوبی از این فرم ورک داشته باشید و بتوانید ارزیابی کنید که آیا Flutter گزینه مناسبی برای نیازهای توسعه تلفن همراه شما است.

  • 740
  •    110
  • تاریخ ارسال:   1399/10/25

دانلود رایگان کتاب ( PDF )  دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ثبت امتیاز 0
0       0
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .