آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتاب فارسی آموزش ++C

کتاب فارسی آموزش ++C
  • عنوان :

    کتاب فارسی آموزش ++C

  • نویسنده : یونس ابراهیمی
دوره مرتبط با این کتاب

آموزش ++C

++C یک زبان برنامه نویسی شیءگراست که در سال ۱۹۸۵ توسط Bjarne Stroustup دانشمند دانمارکی به وجود آمد


++C نسخه توسعه یافته زبان C میباشد و بیشتر کدهای زبان C به راحتی میتواند در ++C کامپایل شود. در ++C از ویژگیهای مهمی که به C اضافه شده است میتوان به برنامه نویسی شیءگرا، سربارگذاری عملگرها، وراثت چندگانه و مدیریت خطاها اشاره نمود.


توسعه ++C در سال 1979 آغاز شد و 7 سال پس از زبان C به نمایش گذاشته شد. با وجود قدیمی بودن زبانهای C و ++C ، هنوز هم به صورت گستردهای در نرم افزارهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. این زبانها برای ساخت هر چیزی از سیستم عامل گرفته تا نرم افزارهای توکار، برنامه های دسکتاپ و بازیها مورد استفاده قرار میگیرد.


در مقایسه با زبانهای جدیدتر، برنامه های نوشته شده با C++ اغلب پیچیده تر میباشند و زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد. درعوض، C++ زبانی است که به شما اجازه میدهد که هم به صورت High-level )نزدیک به زبان انسان( و هم به صورت low-level )نزدیک به زبان ماشین( سخت افزار را تحت کترل خود قرار دهید. همچنین با پشتیبانی از سبکهای مختلف برنامه نویسی از جمله شیءگرا یا عمومی، دست برنامه نویس را در انتخاب سبک مورد نظرش آزاد میگذارد.


و سرانجام آخرین دلیل استفاده از C++ ورود به دنیای #C است. آموزش سی شارپ زبانی است کاملا شی گرا . این زبان در شی گرا یی پیشرفت زیادی دارد و همین موضوع سبب پیچیدگی بیشتر آن شده است . ولی برای عبور از این پیچیدگی یک میانبر وجود دارد و آن C++ است.اگر C++ را بلد باشیم #C آنقدرها هم پیچیده نیست .کلید ورود به دنیای #C میان کدهای C++ نهفته است.  • 1089
  •    124
  • تاریخ ارسال:   1399/10/24

دانلود رایگان کتاب ( PDF )  دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ثبت امتیاز 0
0       0
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .