آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش بازی سازی با HTML5 و JavaScript

آموزش بازی سازی با HTML5 و JavaScript
  • عنوان :

    آموزش بازی سازی با HTML5 و JavaScript

  • نویسنده : Rex van der spuy
دوره مرتبط با این کتاب

آموزش طراحی سایت

چگونه می توان یک بازی ویدیویی ساخت؟ کتاب طراحی پیشرفته بازی با استفاده از HTML5 و JavaScript یک کتاب آموزشی در زمینه ساخت بازی های ویدیویی می باشد که از ابتدا از فناوری های قدرتمند HTML5 و JavaScript استفاده می کند. این کتاب حاوی نکات و تمام تکنیک های اساسی است که هر طراح بازی باید بداند


شما در این کتاب نحوه ایجاد و ارائه گرافیک بازی ، افزودن تعامل ، صدا و انیمیشن را کشف خواهید کرد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه موتور بازی سفارشی خود را با اجزای قابل استفاده مجدد بسازید تا بتوانید به سرعت بازی ها را با حداکثر تأثیر و حداقل کد توسعه دهید. همچنین می توانید اسرار ریاضیات برداری و تکنیک های پیشرفته تشخیص برخورد را بیاموزید که همه آنها به روشی دوستانه و غیر فنی پوشش داده می شوند. شما نمونه های مفصل کار را با صدها تصویر و هزاران کد منبع منبع خواهید یافت که می توانید به راحتی برای پروژه های خود سازگار کنید. تمام تکنیک های ریاضی و برنامه نویسی به طور مفصل توضیح داده شده اند . شما می توانید از آنچه در این کتاب یاد می گیرید برای ساخت بازی برای رایانه رومیزی ، تلفن همراه ، تبلت یا وب استفاده کنید.


طراحی پیشرفته بازی با HTML5 و JavaScript گام بعدی خوبی برای برنامه نویسان با تجربه یا مبتدیان بلند پرواز است که قبلاً تجربه JavaScript دارند و می خواهند ابتدا به دنیای بازی های ویدئویی بپردازند.


 

نمونه های بازی در این کتاب از جاوا اسکریپت استفاده می کنند ، بنابراین می توانید حتی الامکان  به فرم ورک محدود کننده یا موتور بازی وابسته نباشید بدون کتابخانه ، هیچ وابستگی ، هیچ افزونه شخص ثالث: فقط شما ، رایانه و کد شما. اگر به دنبال کتابی هستید تا مهارت های طراحی بازی خود را به stratosphere و فراتر از آن برسانید ، همین کتاب لازم شما است

پیشنهاد ما برای اینکه به ساده ترین و سریعترین شیوه ممکن برنامه نویسی را یاد بگیرید و از سطح مبتدی تا پیشرفته رشد کنید، شرکت در کلاس آموزش طراحي سايت زیر نظر مجرب ترین اساتید تحلیل داده می باشد. در صورت تمایل جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان آموزش ما با شماره تلفن های 02188146323 یا 02188146330 تماس بگیرید.

  • 195
  •    24
  • تاریخ ارسال:   1399/10/15

دانلود رایگان کتاب ( PDF )  دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ثبت امتیاز 0
0       0
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .