آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

کتاب آموزش پایتون

کتاب آموزش Python,کتاب Python
 • عنوان :

  کتاب آموزش پایتون

 • نویسنده : Mark Lutz

آموزش پایتون زبان برنامه نویسی متن باز محبوبی است که برای برنامه‌های مستقل و کاربرد‌های اسکریپت نویسی در حوزه‌های مختلف گسترده ای استفاده می‌شود. زبان Python، آزاد، قابل حمل، قدرتمند و استفاده از آن نسبتا آسان و بسیار جالب است. برنامه نویسان از هر گوشه ای از صنعت نرم افزار دریافته اند که تمرکز پایتون روی بهره وری توسعه دهندگان و کیفیت نرم افزار به عنوان یک مزیت استراتژیک در پروژه‌ها اعم از بزرگ و کوچک است

فرقی نمی‌کند که شما تازه با برنامه نویسی آشنا شده اید یا یک توسعه دهنده حرفه ای هستید، این کتاب به گونه ای طراحی شده است تا با شیوه هایی شما را به سرعت در زبان پایتون راه بیندازد که رویکردهای محدودتر نمی‌توانند. پس از خواندن این کتاب، شما باید به اندازه کافی در مورد پایتون بدانید تا آن را در هر حوزه کاربردی که می‌خواهید استفاده کنید، بکار برید. این کتاب یک راهنمای آموزشی است که بر روی اصل زبان Python به جای کاربرد‌های خاص آن تاکید می‌کند. با توجه به تمرکز این کتاب بر مبانی، این کتاب مبانی زبان پایتون را با عمق بیشتری نسبت به چیزی که بسیاری از برنامه نویسان هنگام یادگیری زبان برای اولین بار مشاهده می‌کنند، ارائه می‌دهد. رویکرد از پایین به بالا و مثال‌های آموزشی جامع این کتاب به گونه ای طراحی شده اند که در یک گام و به یکباره کل زبان را به خوانندگان آموزش می‌دهد.

ویرایش پنجم کتاب Learning Python، مقدمه ای جامع و عمیق از خود زبان برنامه نویسی پایتون را ارائه می‌دهد. هدف این کتاب کمک به شما برای مسلط شدن بر مبانی پایتون است قبل از اینکه به سراغ بکارگیری پایتون در کارتان بروید. این کتاب همانند همه ویرایش‌های قبلی خود، به عنوان یک منبع یادگیری واحد و فراگیر برای همه تازه واردان پایتون طراحی شده است؛ خواه از پایتون 2.X، پایتون 3.X یا هر دو استفاده کند. این ویرایش با نسخه‌های 3.3 و 2.7 پایتون به روز شده است و بطور قابل ملاحظه ای گسترش یافته است تا بازتاب کاربرد پایتون در دنیای امروزی باشد. مهارت‌های اصلی زبان که شما در طی این کتاب به دست می‌آورید در هر سیستم نرم افزاری پایتون که با آن روبرو می‌شوید به کار گرفته می‌شود؛ می‌خواهد ابزار‌های محبوب امروزی مانند Django، NumPy و AppEngine‌ باشد یا موارد دیگری که ممکن است بخشی از آینده پایتون و حرفه برنامه نویسی شما باشند.

 • بررسی انواع اشیاء تعبیه شده پایتون مانند اعداد، لیست‌ها و دیکشنری ها
 • ایجاد و پردازش اشیا با عبارات پایتون و یادگیری مدل نحو کلی پایتون
 • استفاده از توابع برای جلوگیری از افزونگی کد و بسته‌ها برای استفاده مجدد
 • سازماندهی عبارات، توابع و ابزار‌های دیگر در کامپوننت‌های بزرگ‌تر با ماژول ها
 • بررسی دقیق کلاس ها: ابزار برنامه نویسی شی گرا پایتون برای ساختار دادن به کد ها
 • 51
 •    16
 • تاریخ ارسال:   1399/02/28

دانلود رایگان کتاب ( PDF )  دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ثبت امتیاز 0
0       0
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .