آموزش تکنولوژی های مایکروسافت

آموزش سي شارپ 2

آموزش سي شارپ 2
ادامه...

آموزش سی شارپ

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی همه منظوره تحت پلتفرم دات نت است که در سال 2002 از سوی شرکت مایکروسافت ارایه گردید. این زبان ترکیبی از قابلیت ها و امکانات زبان های محبوب ++C و جاوا را در خود جای داده و تلاش کرده تا قدرت یک زبان سطح بالا را در عین سادگی و کارایی بالا داشته باشد. در این مجموعه تلاش کردیم تا برای شما یک دوره جامع آموزش سی شارپ فراهم کنیم.
ادامه...

آموزش ASP.NET

ASP.Net یک platform (بستر اجرای نرم افزار) ویژه ی توسعه ی وب می باشد که یک مدل برنامه نویسی ، یک زیرساخت نرم افزار جامع و سرویس های متنوعی برای ساخت نرم افزار های تحت وب کارامد و قدرتمند برای PC همانند موبایل ها ارائه می دهد.ASP.Net علاوه بر پروتکول HTTP از دستورات و سیاست های HTTP برای تنظیم یک ارتباط و همکاری دوطرفه از مرورگر به سرور استفاده می کند. ASP.Net بخشی از بستر اجرای نرم افزار (platform) Microsoft.Net می باشد. اپلیکیشن های تحت ASP.Net کدهای ترجمه یا کامپایل شده ای هستند که از مولفه های (component) توسعه پذیر (extensible) و قابل استفاده ی مجدد موجود در.Net Framework استفاده می کند. این کدها می توانند از کلیه ی سلسله مراتب (hierarchy) کلاس ها در.Net Framework استفاده کنند.
ادامه...

آموزش MVC

در مهندسی نرم‌افزار، مدل-نما-کنترل‌گر یا (Model–view–controller - MVC) به یک الگوی معماری نرم‌افزار گفته می‌شود. الگوی ساختاری MVC به جداسازی داده‌های کاربرد (از جمله محتویات بخش مدل) از مؤلفه‌های ارائه شده به‌صورت گرافیکی (بخش نما) و منطق مربوط به پردازش ورودی‌ها (بخش کنترل‌گر) اقدام می‌نماید. هدف الگوی ساختاری ام‌وی‌سی صرفاً یکپارچگی در ساختار نرم‌افزار است و به کمک آن بدست گیری نرم‌افزار در راستای مدیریت و گسترش به سادگی انجام می‌گیرد.
ادامه...

آموزش Entity Framework Code First

آموزش Entity Framework در معماری پیشرفته
ادامه...

آموزش جامع Linq

آموزش جامع Linq
ادامه...

مقالات WCF

WCF سرواژه ی کلمات Windows Communication Foundation، یک چارچوب نرم افزاری (framework) هست که ویژه ی ساخت، تنظیم و نصب سرویس های توزیع شده در شبکه طراحی شده است. در یک تعریف مختصر می توان گفت که WFC یک مدل برنامه نویسی متحدالشکل برای ساخت نرم افزارهای سرویس گرا است. این فریم ورک که در گذشته تحت عنوان Indigo نیز شناخته می شد، به شما امکان می دهد تا هر سرویسی را در هر سیستم عاملی میزبانی کنید (بین بسترهای اجرایی و پلت فرم های مختلف قابل استفاده هستند).
ادامه...

آموزش گام به گام سی شارپ C#

آموزش آنلاين در این دروه آموزشی به آموزش گام به گام برنامه نویسی ویندوز و وب با زبان جدید سی شارپ C# می پردازیم . با ارایه مثال های عملی و سورس کد در هر بخش
ادامه...

آموزش گام به گام MVC

آموزش آنلاين MVC در این بخش جدید آموزشی، قصد داریم تا کلیه امکانات و کاربردهای Asp.Net MVC را به شما آموزش دهیم. در این بخش آموزشی، شما امکانات و قابلیت های ساده تا پیشرفته Asp.Net MVC را فرا خواهید گرفت.
ادامه...

آموزش C++

آموزش C++
ادامه...

آموزش Stimul Soft Report

آموزش Stimul Soft Report
ادامه...

آموزش سی شارپ windows form

در این بخش از مقالات چگونگی برنامه نویسی C# تحت ویندوز را خواهید آموخت.
ادامه...

آموزش ASP.Net MVC Core

آموزش ASP.Net MVC Core
ادامه...

آموزش ASP.Net Core 2

آموزش ASP.Net Core 2
ادامه...

آموزش NHibernate

آموزش NHibernate
ادامه...

آموزش EF .Net Core

آموزش EF .Net Core
ادامه...

آموزش KendoUI

آموزش KendoUI
ادامه...

آموزش Stimul Soft

آموزش Stimul Soft
ادامه...

آموزش Docker

آموزش Docker
ادامه...

آموزش Blazor Framework در Asp.NET Core

Blazor از جمله فریمورک های مایکروسافت است که برای ایجاد رابط کاربری (UI) بر اساس .NET مورد استفاده قرار می گیرد و توسط WebAssembly در مرورگر اجرا می شود. بلیزر که مبتنی بر فناوری های تحت وب موجود مانند HTML و CSS است، برای ایجاد رابط کاربری سازگار با وب، از دستورات C# و Razor به جای جاوا اسکریپت (JavaScript) استفاده می کند و برای ساخت برنامه های تحت وب تک صفحه ای NET end-to-end. را بکار می گیرد.
ادامه...
تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .