آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

معرفی twitter bootstrap

معرفی تویتر بوت استرپمعرفی تویتر بوت استرپ

تویتر بوت استرپ با HTML، CSS و جاوااسکریپت برای مولفه های اینترفیس وب ها و یوزرهای مختلف تجهیز می شود.

تویتر بوت استرپ چیست؟تویتر بوت استرپ چیست؟

تویتر بوت استرپ یک چارچوب قدرتمند برای توسعه ی سریعتر و آسانتر وب می باشد. این برنامه برای مولفه های اینترفیس یک کاربر عادی دارای الگوهای طراحی براساس HTML و CSS می باشد که عبارتند از فن چاپ، فرم ها، دکمه ها، جدول ها، مسیریابی ها، dropdowns ، کیفیت ها، تب ها، Accordion، carousel و بسیاری دیگر به علاوه ی ضمیمه های انتخابی جاوا اسکریپت. بوت استرپ همچنین به شما توانایی ایجاد یک طرح کلی (Layout) واکنش گرا را با تلاش کمتر می دهد.

مزیت های بوت استرپ تویترمزیت های بوت استرپ تویتر

بزرگترین مزیت استفاده از بوت استرپ این است که این برنامه با مجموعه ای رایگان از ابزار برای ایجاد Layout های واکنش دار و تغییرپذیر و همچنین مولفه های متداول اینترفیس همراه است. به علاوه استفاده ازداده های API ، بوت استرپ می تواند بدون نوشتن حتی یک خط از جاوا اسکریپت، مولفه های اینترفیس پیشرفته ای ایجاد کند مانند Scroll spy و Typea heads. در اینجا مزیت های بیشتری از تویتر بوت استرپ را مشاهده می کنید

ذخیره ی زمان

شما میتوانید با استفاده از الگوها و گروهها ی از پیش تعریف شده ی بوت استرپ زمان زیادی را ذخیره کرده و روی توسعه ی دیگر کارها تمرکز کنید.

ویژگی های پاسخگو

با استفاده از بوت استرپ می توانید به آسانی طرح های پاسخگو ایجاد کنید. ویژگی های پاسخگوی بوت استرپ صفحات وب شما را دارای این قابلیت می کنند تا در دستگاه های مختلف و با وضوح صفحه نمایش متفاوت و بدون تغییر در نشانه گذاری ظاهر شوند.

طراحی منسجم

همه ی مولفه های بوت استرپ الگوها و استایل های یکسان را از طریق یک کتابخانه ی مرکزی به اشتراک می گذارد، طوری که طرح ها و Layout های صفحات وب شما طی پیشروی منسجم هستند.

استفاده ی آسان

استفاده از بوت استرپ بسیار آسان میباشد. هرکسی با دانشی درحد HTML و CSS پایه می تواند کار با تویتر بوت استرپ را آغاز کند.

سازگار با مرورگرها

تویتر بوت استرپ با مرورگرهای مدرن ایجاد میشود و باهمه ی مرورگرهای مدرن مانند موزیلا، فایرفاکس، گوگل کروم، Safari، اینترنت اکسپلورر و Opera سازگار می باشد.

منبع باز

و بهترین قسمت این که دانلود و استفاده از آن کاملا آزاد می باشد.

نکته:

برخی از ویژگی های CSS، از قبیل ویژگی هایی برای گوشه های گرد، شیب ها و سایه ها توسط تویتر بوت استرپ استفاده می شوند، اما در ورژن های قدیمی تر مرورگرها به ویژه اینترنت اکسپلورر، پشتیبانی نمی شوند.

  • 3015
  •    1700
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .