آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آشنایی با آموزش Spring MVC

دوره های مرتبط با این مقاله

آموزش Spring MVC

Spring MVC Framework یک پلتفرم جاوای اپن سورس بوده که با استفاده از زیرساخت جامع آن می توان برنامه های وب مبتنی بر جاوا را بسیار آسان و سریع نوشت. Spring Framework در ابتدا توسط راد جانسون نوشته شده و در ژوئن 2003 برای اولین بار تحت لیسانس Apache 2.0 منتشر شده است. این آموزش بر اساس نسخه ی 4.1.6 منتشر شده در مارس 2015 تدوین شده است.


مخاطبان

این آموزش برای برنامه نویسان جاوایی طراحی شده است که می خواهند به صورت دقیق Spring MVC Framework را به همراه معماری و کاربرد واقعی آن فراگیرند. هدف این آموزش راحت تر کردن کار شما در کار با Spring MVC Framework و توابع مختلف آن است.


پیش نیازها

این آموزش برای برنامه نویسان جاوایی طراحی شده است که می خواهند به صورت دقیق Spring MVC Framework را به همراه معماری و کاربرد واقعی آن فراگیرند. با کمک این آموزش می توانید به سطح متوسطی از تسلط بر این موضوع برسید و از آن نقطه به بعد برای تسلط بیشتر به خودآموزی بپردازید.


پرسش و پاسخ

بخش پرسش و پاسخ در جهت کمک به دانشجویان و اساتید در راستای آمادگی برای مصاحبه های شغلی و دریافت گواهی های مهارتی در نظر گرفته شده است. در این بخش مجموعه ای مفید از نمونه سوالات مصاحبه ای و سوالات چند گزینه ای به همراه پاسخ های آن ها و توضیحات ارائه شده است.


برای مطالعه سرفصل کارگاه عملی Spring MVC پیشرفته همراه با پیاده سازی فروشگاه اینترنتی کلیک نمایید .


  • 341
  •    236
  • تاریخ ارسال :   1397/11/12

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .