آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش bootstrap

آموزش Bootstrap

تویتربوت استرپ یک چارچوب زیبا، بصری و قدرتمند می باشد که برای توسعه ی سریعتر و آسانتر وب استفاده می شود. آموزش های Bootstrap به شما کمک خواهد کرد تا ضروریات Bootstrap را در موضوعات ابتدایی تا پیشرفته ی آن یاد بگیرید، طوری که بتوانید با تلاش کمتر صفحات وب ایجاد کنید. آموزش ها به بخش هایی تقسیم می شوند که هر بخش شامل چند موضوع مرتبط می باشد و هر موضوع برای درک بهتر دارای توضیحات، مثال های عملی، راه حل های هوشمند و نکات مفید می باشد. شما با Bootstrap می توانید زمان و انرژی زیادی را ذخیره کنید. بنابراین این وب سایت را انتخاب کرده و ادامه دهید. اگر Bootstrap برای شما کاملا جدید است، پیشنهاد می کنیم که با بخشی آغاز کنید که Bootstrap Basic را تحت پوشش قرار می دهد و هرروزه با یادگیری کمی مطلب به جلو بروید. نکته: از آنجایی که در این آموزش ها هر بخش به نحوی با هم در ارتباط هستند، بهتر است قبل از ادامه به بخش های بعدی مطمئن شوید که بخش قبل را به خوبی فرا گرفته اید.

مثال های Bootstrap

هر بخش دارای مثال های عملی می باشد که می توانید برای یادگیری بیشتر آنها را امتحان کنید. هدف از این مثال ها کمک به درک بهتر استفاده از Bootstrap در اجراهای روزانه ی شما می باشد.

آموزش Bootstrap

یک ابزار آنلاین تعاملی می باشد که به شما کمک خواهد کرد تا دکمه های Bootstrap مورد علاقه ی خود را با رنگ ها و آیکن های خود و بدون نوشتن هیچ کدی، ایجاد کنید.

  • 4559
  •    2384
  • تاریخ ارسال :   1394/07/27

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش bootstrap ,آموزش بوت استرپ، آموزش استفاده از Bootstrap,آموزش بوتسترپ,آموزش طراح سایت توسط bootstrap,آموزش bootstrap ,آموزش بوت استرپ، آموزش استفاده از Bootstrap,آموزش بوتسترپ,آموزش طراح سایت توسط bootstrap,آموزش bootstrap ,آموزش بوت استرپ، آموزش استفاده از Bootstrap,آموزش بوتسترپ,آموزش طراح سایت توسط bootstrap,آموزش bootstrap ,آموزش بوت استرپ، آموزش استفاده از Bootstrap,آموزش بوتسترپ,آموزش طراح سایت توسط bootstrap,آموزش bootstrap ,آموزش بوت استرپ، آموزش استفاده از Bootstrap,آموزش بوتسترپ,آموزش طراح سایت توسط bootstrap,آموزش bootstrap ,آموزش بوت استرپ، آموزش استفاده از Bootstrap,آموزش بوتسترپ,آموزش طراح سایت توسط bootstrap

آموزش Bootstrap

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .