آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش آنلاین

تقويم آموزشي دوره هاي آنلاين
آموزش آنلاين

آموزش آنلاین

سلام بر دوستان عزیز ...

در این صفحه به شرح آموزش آنلاین در آموزشگاه تحلیل داده و مزیت های آن خواهیم پرداخت :

آموزش سی شارپ

مزیت های آموزش آنلاین :

1. قابليت شركت در كلاس در هر مكان براي همه متقاضيان در سراسر ايران

با توجه به حضور اساتید با تجربه در آموزشگاه تحلیل داده و همچنين 19 سال سابقه درخشان آموزشگاه در برگزاری كلاس هاي حضوري، دوره ها همواره با کیفیت بسیار بالایی برگزار می شوند و دانشجویان ما از گذشته تا به امروز، شاهدی بر این واقعیت هستند. از آنجا که رفاه حال دانشجویان عزیز و ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات آموزشی، همواره از دغدغه های آموزشگاه بوده است، آموزشگاه با در نظر گرفتن موارد زیر که بخشی از دست یافت های دانشجویان عزیز از دوره های آنلاین خواهند بود، اقدام به برگزاری این دوره ها کرده است :

 • شركت آنلاين و تعامل همزمان با اساتيد
 • كاهش هزينه هاي رفت و آمد
 • دريافت پيكيج كامل شامل فيلم , سورس كد پروژه هاي دوره و pdf
 • امكان رفع اشكال به صورت ريموت بدون نياز به حضور
 • امكان دريافت مدرك معتبر بين المللي

2. برنامه ها و دوره های متنوع

فارغ از اینکه شما در چه رشته ای تحصیل کرده باشید، می توانید در هر دوره ای که مطلوب شماست بصورت آنلاین شرکت کنید.

3. روش های مختلف برای برقراری ارتباط با استاد

از جمله ویژگی های مثبت آموزش آنلاین آموزشگاه تحليل داده روش های مختلف برای برقراری ارتباط با استاد است. دانشجويان با شركت در دوره هاي آنلاين علاوه بر مشاهده مانيتور استاد و شنيدن صدا و تصوير وي به صورت همزمان، مي توانند سوالات خود را با هر یک از روش های زیر با استاد مطرح كنند :

 • استفاده ار ميكروفون و اينكه همان لحظه استاد صداي آنها را خواهد شنيد
 • پرسيدن در چت
 • در خواست از استاد براي اينكه استاد مانيتور آنها را رويت كند و رفع اشكال نمايد كه در اين حالت استاد مي تواند در صورت نياز به كامپيوتر دانشجو متصل شده و به رفع اشکال بپردازد
 • استفاده از تماس مستقيم با شماره موبايل و يا واتساپ استاد براي رفع اشکال
 • فرستادن ايميل براي رفع اشکال
 • با توجه به تجربه اساتید، بهترين روش برای برقراری ارتباط، استفاده از ميكروفون است.

4. تغییر و انتخاب محیط پیرامون خود در راستا بهبود یادگیری

شما بدون نیاز به ترک منزل یا محل کار برای شرکت در کلاس و همینطور تحمل ترافیک، می توانید در دوره ها بصورت آنلاين شرکت کنید.

5. رشد مهارت های تخصصي

شرکت در دوره های آنلاین باعث توسعه مهارت های جدید دانشجویان در حوزه کامپیوتر می شود و دانشجویان در این دوره ها بکارگیری برنامه ها و سیستم های مدیریتی، مثل ایجاد کردن و به اشتراک گذاشتن منابع مختلف، بکارگیری منابع صوتی یا تصویری و ... را نیز فرا می گیرند.

6. کاهش هزینه های جانبی

شرکت در دوره های آموزشی آنلاین می تواند هزینه های عمومی و جانبی شما از قبیل هزینه رفت و آمد و هزینه آماده سازی برخی لوازم جانبی برای شرکت در کلاس حضوری را کاهش دهد؛ علاوه بر این، با توجه به عدم نیاز به رفت و آمد به موسسات آموزشی، از اتلاف وقت دانشجویان نیز جلوگیری کرده و داشنجویان عزیز می توانند در هر مکانی که هستند در دوره ها شرکت کنند.

7. عدم ایجاد وقفه در حرفه شما

دوره های آنلاین برای افرادی که مشغول به کار هستند، بسیار مناسب است؛ زیرا انعطاف پذیری این دوره ها خللی در حرفه آنها ایجاد نخواهد کرد.

8. امکان مشاهده کردن فیلم دوره به دفعات

از آنجا که منابع آموزشی دوره در اختیار شما گذاشته می شود، شما همواره به تمامی منابع دوره دسترسی دارید و می توانید از آنها استفاده کنید.


تقويم آموزشي دوره هاي آنلاين

برخی از دوستان بر این باورند که فضا حاکم بر دوره های آنلاین با دوره های حضوری متفاوت است و دوره های آنلاین چندان شرایط یادگیری را برای عزیزان دانشجو فراهم نمی کند؛ در حالیکه اینگونه نیست. از یک طرف، اساتید بوسیله نرم افزاری که برای برگزاری دوره مورد استفاده قرار می گیرد، براحتی به سیستم های تمامی شما عزیزان دسترسی دارند و می توانند تمرینات شما را چک کنند. از طرف دیگر، با توجه به اینکه بین شما و اساتید ارتباط صوتی برقرار می شود، اساتید نسبت به سکوت بعضی از دانشجویان بی تفاوت نبوده و خواهان مشارکت همه عزیزان در موضوع در حال تدریس هستند تا کلاس حالت تعاملی خود را داشته باشد.


توضیحی بر نرم افزار مورد استفاده برای دوره های آنلاین

برنامه ای که برای برگزاری دوره های آنلاین آموزشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، امکانات قابل توجهی را در اختیار کاربران قرار داده و به این شکل مشکلات آموزش آنلاین را هم برای اساتید و هم برای دانشجویان برطرف کرده است. اتاق کنفرانس در این نرم افزار دارای ابزارهای متفاوتی است که هر ابزار کار خاصی را انجام می دهد و کار با آن بسیار راحت و آسان است.

تمام چیزی که برای حضور در جلسه آنلاین با استفاده از این برنامه مورد نیاز است، یک مرورگر وب می باشد. افرادی که به نرم افزار وارد می شوند، یکی از دو نوع کاربری Guest یا Registered User را باید انتخاب کنند که Registered User معرف استاد و Guest معرف دانشجو است. نظم کلاس کاملا حفظ شده و استاد در هر زمان قادر به مدیریت بخش های مختلف با توجه به نوع نیاز کلاس است. برای مثال، استاد در لحظه ای می خواهد از وایت بورد (White Board) استفاده کند و در لحظه ای دیگر می خواهد تصویری جهت تدریس به نمایش بگذارد، و همه این موارد با استفاده از ابزارهای برنامه قابل مدیریت است. با استفاده از ابزار موجود در نرم افزار، می توانید بخش های مختلف برنامه را کوچک یا بزرگ کنید. بصورت خلاصه می توان گفت برنامه ای جامع است که تمامی نیازهای آموزش را برطرف می کند.از جمله مزیت های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1. قابلیت کارکرد تحت اینترنت با سرعت پایین

این نرم افزار قابلیت کارکرد در سرعت های پایین را دارد؛ اما نکته قابل توجه این است که برای ارتباط مستقیم با محتوا به اشتراک گذاشته شده باید پهنا باند مورد نیاز را داشته باشید. بر اساس مشاهدات، اینترنت پیشنهادی برای دانشجویان باید دارای حداقل سرعت 256kbps و برای استاد نیز باید دارای حداقل سرعت 512kbps باشد.

2. قابلیت ضبط جلسات برگزار شده

می توان جلسات برگزار شده را ضبط، ویرایش و در قالب MP4 در اختیار کاربران قرار داد.

3. امکان استفاده از WebCam توسط استاد

از آنجا که در این برنامه امکان استفاده از webcam برای استاد مهیا شده است، پس شما می توانید در طول دوره تصویر استاد را نیز در گوشه صفحه خود ببینید و بگونه ای ارتباط تصویری را با استاد و حتی حالت های چهره ایشان در طول تدریس برقرار کنید.

4. امکان کنترل از راه دور صفحه نمایش کاربران

با توجه به اینکه امکان کنترل از راه دور صفحه نمایش کاربران نیز وجود دارد، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا حتی سوال در راستا حل تمرینات، استاد این توانایی را دارد که به دسکتاپ شما وصل شده و مشکل را برای رفع کند.


عنوان فیلم:

چگونه به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود با استاد


5. قابلیت پشتیبانی فایل هایی با فرمت های مختلف

این برنامه هر یک از فرمت های ppt, pptx, flv, swf, pdf, gif, jpg, png, mp3, html را پشتیبانی می کند و استاد می تواند آنها را در جلسات استفاده کند؛ همینطور می تواند فایل هایی با پسوند mp4, f4v, zip را در فضا برنامه بارگذاری کرده و دانشجویان عزیز نیز در همان فضا دانلود کنند.


عنوان فیلم:

بارگذاری فایل هایی با فرمت های مختلف در برنامه


6. ارسال و دریافت صدا، تصویر و پیام متنی در کلاس

در کلاس های درس، شما براحتی می توانید با استاد و دیگر دوستان تعامل داشته باشید و سوالات یا نظرات خود را بصورت صوتی و یا متنی با دیگر افراد حاضر در کلاس در میان بگذارید.

7. ابزارهای کمکی همچون وایت بورد و یا صفحه تایپ

اگر در طول کلاس یا کنفرانس، استاد نیاز به تایپ عبارت یا جمله ای داشته باشند، نیازی به باز کردن فایل وورد نیست و می توان این کار را در همین برنامه انجام داد. همانطور که استاد در کلاس حضوری، در صورت نیاز از وایت بورد برای نوشتن و توضیح برخی نکات استفاده می کنند، در این برنامه نیز می توان از قابلیت وایت بورد آن استفاده کرد؛ با این تفاوت که وایت بورد در این برنامه دارای امکانات بیشتری نسبت به وایت بوردهای واقعی است.


عنوان فیلم:

معرفی وایت بورد وابزارهای قابل استفاده در آن


8. امکان پرسش و پاسخ بصورت خصوصی و عمومی

شما می توانید پرسش و پاسخ های متنی خود را در صفحه چت عمومی و یا در صفحه خصوصی استاد یا هر یک از کاربران مطرح کنید، بعبارت دیگر شرایط برای چت خصوصی نیز مهیاست.


آنچه گفته شد از مهم ترین نقاط قوت این برنامه هستند که تمامی آنها در کنار هم می توانند در فراهم آوردن تجربه ای به یاد ماندنی از دوره های آنلاین، برای شما مفید واقع شوند.


تقويم آموزشي دوره هاي آنلاين
 • 8461
 •    582
 • تاریخ ارسال :   1399/01/05

دانلود PDF دانشجویان گرامی اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا ما را در GooglePlus محبوب کنید
رمز عبور: tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com
ارسال دیدگاه نظرات کاربران
شماره موبایل دیدگاه
عنوان پست الکترونیک

ارسال

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .