آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

آموزش TFS Team Foundation Server

آموزش کار با ‏ابزارهای ‏ALM‏ ‏و استفاده از ‏Team Foundation ‎Server 2012‎

آموزش برنامه نویسی تحت شبکه ، آموزش TFS ، آموزش برنامه نویسی ، آموزش Team Foundation Server ، فیلم آموزشی ، دوره آموزشی

با مشاهده این دوره آموزشی براستفاده از ابزارهای مدیریت چرخه زندگی نرم افزار ( Application Lifecycle Management or ALM ) مسلط می شویم ، همچنین استفاده از قابلیت های گوناگون Team Foundation Server 2012 را می آموزیم .
برخی از مطالبی که در این مجموعه آموزش فرا می گیریم عبارتند از :
آموزش استفاده از Team Foundation Server ، آموزش استفاده از امکانات ALM ، آموزش Version Control ، طرح ریزی پروژه و مدیریت پروژه با استفاده از اقلام کاری Team Foundation Server ، مدیریت و کنترل سورس کدها شامل شاخه بندی و ترکیب
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است.

آموزش پیاده سازی Continues Deployment با Team Foundation Server 2010

آموزش پیاده سازی Continues Deployment با Team Foundation Server 2010،آموزش کامل و کاربردی پیاده سازی Continues Deployment به کمک Team Foundation Server 2010  مقدمه مقدمه آموزش چیستی و کاربردهای Continues Deployment  آموزش کامل و کاربردی Continues Deployment به کمک Team Foundation Server 2010 : آشنایی با امکانات و سرویس های Team Foundation Server آموزش نصب امکانات و سرویس های آن آموزش پیکربندی آموزش در رابطه با مجوزهای امنیتی سیستم فایل آموزش تعریف و پیاده سازی قوانین آموزش تنظیم مجوزهای IIS خلاصه  آموزش استفاده از Continues Deployment : آشنایی با پیش نیازها آموزش Deploy نمودن خودکار برنامه های کاربردی خلاصه  آموزش در رابطه با Custom Build Templates : مقدمه آموزش استفاده از آرگومان های ارائه شده از سوی کاربران آموزش ساخت Build Template ها آموزش پیاده سازی آرگومان های Build Template خلاصه  مشخصات این مجموعه : زبان آموزش ها انگلیسی روان و ساده دارای آموزش های ویدیویی و دسته بندی شده ارائه شده بر روی 1 حلقه CD مدت زمان آموزش 51 دقیقه ! محصول موسسه آموزشی PluralSight

با مشاهده این دوره آموزشی بر Deploy و خودکار سازی برنامه های ASP.NET به کمک Team Foundation Server 2010 مسلط خواهیم شد .
در ابتدا با ایجاد و تنظیم یک فرایند پیاده سازی مداوم برنامه های ASP.NET ( Continues Deployment ) مسلط خواهیم شد . پس از آن پیکربندی سرور مقصد به منظور پیاده سازی Deployment از راه دور را می آموزیم .
در ادامه نیز انجام خودکار بسیاری از دیگر امور را فرامی گیریم .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است.

آموزش کامل و کاربردی پیاده سازی Continues Deployment به کمک Team Foundation Server 2010

آموزش کامل و کاربردی پیاده سازی Continues Deployment به کمک Team Foundation Server 2010

با مشاهده این دوره آموزشی بر Deploy و خودکار سازی برنامه های ASP.NET به کمک Team Foundation Server 2010 مسلط خواهیم شد .

آموزش مدیریت پروسه تولید نرم افزار با Team Foundation Server 2012

آموزش مدیریت پروسه تولید نرم افزار با Team Foundation Server 2012

نرم افزار TFS 2012 فضای همکاری بر روی پروژه های نرم افزاری را فراهم می کند و قابلیت هایی نظیر کنترل سورس برنامه ها، کار گروهی بر روی پروژه ها، مدیریت داده های پروژه، رصد میزان پیشرفت و . . . را در اختیار کاربران خود می گذارد.

آموزش کار با ابزارهای ALM و استفاده از Team Foundation Server 2012

آموزش کار با ابزارهای ALM و استفاده از Team Foundation Server 2012

با مشاهده این دوره آموزشی براستفاده از ابزارهای مدیریت چرخه زندگی نرم افزار (Application Lifecycle Management or ALM) مسلط می شویم، همچنین استفاده از قابلیت های گوناگونTeam Foundation Server 2012 را می آموزیم.

Visual Studio Team System: به خودی خود اسم یک محصول، نرم افزار یا برنامه‌ی خاص نیست و مطابق توضیحات اینجا و اینجا مجموعه‌ای از روش‌ها، مفاهیم و ابزارها (برنامه و نرم افزارهایی همچون ویرایش‌ها مختلف Visual Studio) است که برای توسعه نرم افزار تحت متودولوژی خاصی به کار می‌رود و می‌توان آن را محض سادگی و دور زدن اسامی دهن پر کن و به درد ما نخور، نسخه کامل Visual Studio 2008 به علاوه Team Foundation Server دانست: لینک معرفی. Visual Studio Team System 2008 Team Suite: نام خلاصه آن VS Team Suite و کامل‌ترین نسخه VS است که همه امکانات ۴ ویرایش مخصوص Team System یعنی ویرایش‌های معمارها، توسعه دهنده‌ها، دیتابیس و تست را داراست. ظاهرا نسخه نصب شده آن واژه‌های Team Suite را در About خود نشان نداده و فقط عبارت Visual Studio Team System 2008 را نمایش می‌دهد. نام این مجموعه در ابتدای معرفی نسخه ۲۰۰۵ آن Team Edition بوده ولی نسخه دیتابیس آن را شامل نمی‌شده است ولی حدود ۱ سال پس از انتشار نسخه ۲۰۰۵ وقتی که ویرایش دیتابیس هم برای آن ارائه شد تغییر نام داده و به Team Suite تبدیل می‌شود. Visual Studio Team System 2008: Architecture, Development, Database & Test Editions: چهار ویرایش مختلف VS که هر کدام امکانات خاصی برای افراد توسعه نرم افزار دارند. ویرایش Team Suite همه امکانات این ۴ ویرایش را با هم دارد. Visual Studio Team System 2008 Team Foundation Server: یا به طور خلاصه‌تر همان TFS خودمان ابزاری است برای کار تیمی و شامل سه بخش عمده سورس کنترل، بیلدهای اتوماتیک و سیستم پیگیری کارهای محوله (Work Item Tracking) است. نصب و راه اندازی TFS کار پر دردسری است و به همین خاطر خیلی از تیم‌ها در حال حاضر از سورس سیف و ابزارهایی Issue Tracking مثل جیرا به جای TFS استفاده می‌کنند. Visual Studio 2008 Professional & Standard Edition: دو ویرایش ارزان قیمت‌تر VS و فاقد بعضی امکانات ویرایش‌های چهارگانه Team System هستند. Visual Studio 2008 Express Edition: مشتمل بر ۴ نسخه مجانی ویژوال استودیو است و اسم دقیق هر کدام آنها عبارت است از Visual Web Developer 2008 Express Edition، Visual Basic 2008 Express Edition، Visual C# 2008 Express Edition و Visual C++ 2008 Express Edition
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .