آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

فیلم های آموزشی

دانلود فیلم آموزش PHP PDO, Custom Exception Handler, Namespaces for E-commerce

فیلم آموزش PHP PDO, Custom Exception Handler, Namespaces for E-commerce

در این فیلم آموزش php نحوه کار با PHP، MYSQL ، jQuery و PayPal ، کار با فریمورک های Zend و URL های استاتیک را می آموزید و با PHP PDO Custom Exception Handler Namespaces برای تجارت الکترونیک آشنا می شوید

دانلود فیلم آموزش PHP OOP: Object Oriented Programming for beginners + Project

فیلم آموزش PHP OOP: Object Oriented Programming for beginners + Project

اگر به دنبال یادگیری PHP شی گرا به منظور افزایش دانش خود و بالا بردن سطح خود بمنظور کسب پول و درآمد در هر زمان و مکانی هستید،پس این فیلم آموزش php مناسب شماست

دانلود فیلم آموزش PHP MVC Framework CodeIgniter Tutorial for Beginners Project

فیلم آموزش PHP MVC Framework CodeIgniter Tutorial for Beginners Project

در صورتی که واقعا در صدد تسلط بر اپلیکیشن های داینامیک PHP و توسعه ی وب سایت می باشید، این مجموعه ی آموزشی فرصت مناسبی برای شما خواهد بود تا ضمن آشنایی با محبوب ترین فریم ورک PHP به نام CodeIgniter، با سرعت بیشتری اقدام به ساخت اپلیکیشن های مورد نظر خود نمایید.

دانلود فیلم آموزش PHP for Beginners – Become a PHP Master and Make Money Fast

فیلم آموزش PHP for Beginners – Become a PHP Master and Make Money Fast

اگر به تازگی قصد دارید که فعالیت خود با PHP را آغاز نمایید، این مجموعه ی آموزشی به شما کمک می کند که تمامی مباحث و اصول مقدماتی PHP، PHP شیء گرا و MySQLi را فرا گرفته، و دوره را با ایجاد یک سیستم CMS و مشابه با WordPress، Joomela، و یا Drupal به پایان برسانید.

دانلود فیلم آموزش PHP CodeIgniter – Learn CodeIgniter

فیلم آموزش PHP CodeIgniter – Learn CodeIgniter

در طول این ویدئوی آموزشی، کاربر قادر خواهد بود یک اپلیکیشن کامل را در فریم ورک Codeigniter ایجاد نماید. همچنین در طول این آموزش گام به گام، با نحوه ی کارکرد الگوهای MVC آشنا می گردد.

دانلود فیلم آموزش PHP And MySQL For Beginners step by step

فیلم آموزش PHP And MySQL For Beginners step by step

با کشف قدرت PHP در طول این دوره ی آموزشی قادر خواهید بود که مهارت های توسعه ی خود را در سطح بالاتری ارتقاء دهید. ضمن ارائه ی مقدمات اولیه و اصول PHP در این مجموعه، در ادامه مفاهیم پیچیده تری از این مقوله، و با همان زبان ساده و متناسب برای افرادی که قبلا کار برنامه نویسی را انجام نداده اند، ارائه می گردد.

دانلود فیلم آموزش PHP & MySQL Web Development From Scratch – Build 5 Projects

فیلم آموزش PHP & MySQL Web Development From Scratch – Build 5 Projects

در این دوره ی ویدئویی، به آموزش توسعه ی وب PHP و MySQL از Scratch، با یادگیری توابع اولیه ی PHP و ایجاد اپلیکیشن های کاملا شخصی با استفاده از PHP و MySQL، پرداخته می شود.

دانلود فیلم آموزش PHP Ecommerce for beginners – Build Stores and Make Money

فیلم آموزش PHP : Ecommerce for beginners – Build Stores and Make Money

در این دوره ی آموزشی، با نحوه ی ایجاد وب سایت های تجاری که منجر به کسب درآمد آنلاین خواهند شد، آشنا می شوید. پس از ایجاد موفق وب سایت PHP برای افراد مبتدی، در آموزش بعدی به آموزش مهارت های اصلی PHP در سطح بالاتری پرداخته می شود.

دانلود فیلم آموزش Login and Registration System in PHP and MYSQL step by step

فیلم آموزش Login and Registration System in PHP and MYSQL step by step

در این ویدئوی آموزشی، مدرس به آموزش کامل و گام به گام سیستم Login و Registration از حافظه ی scratch پرداخته است. در ابتدا، به نحوه ی ساخت سیستم signup پرداخته شده است که در آن کاربر مقادیر مورد نیاز را فراهم نموده و در ادامه به پردازش آن مقادیر و ارزیابی آن ها در PHP می پردازیم.

دانلود فیلم آموزش Learn PHP Basics

فیلم آموزش Learn PHP Basics

مدرس این ویدئوی آموزشی، با دارا بودن 15 سال سابقه ی توسعه ی اپلیکیشن های PHP، نحوه ی استفاده از PHP را آموزش می دهد. PHP به کاربر این امکان را می دهد که بتواند با سرعت بیشتری وبسایت های داینامیکی را ایجاد نماید.

دانلود فیلم آموزش Introduction to Modern Programming with PHP

فیلم آموزش Introduction to Modern Programming with PHP

با استفاده از این دوره ی آموزشی، چگونگی ساخت یک اپلیکیشن وب با به کارگیری اصول و ابزار طراحی مدرن از قبیل HTML5، Git، Tweeter Bootstrap، Postgresql، PHP5، Vagrant، و JQuery را فرا خواهید گرفت. فرایند توسعه ی وب از ابتدا تا انتها به طور کامل آموزش داده خواهد شد، و کاربر نحوه ی ساخت یک اپلیکیشن مدرن، امن، و پایا را فرا خواهد گرفت. هیچگونه دانش قبلی برنامه نویسی مورد نیاز نمی باشد. تنها چیزی که مورد نیاز است، در اختیار داشتن کامپیوتر Windows یا Macintosh و داشتن اتصال اینترنتی است.

دانلود فیلم آموزش Create a PHP Contact Form in Bootstrap

فیلم آموزش Create a PHP Contact Form in Bootstrap

با مشارکت در این دوره ی آموزشی قادر خواهید بود که یک پلاگین contact form را ایجاد نموده و از طریق HTML، CSS، و PHP، بر روی هر وب سایتی به کار بگیرید. این افزونه برای اموری از قبیل ارائه ی فیدبک، پاسخگویی به سوالات، و جمع آوری ایمیل ها برای یک لیست ایمیل، آیده آل می باشد.

دانلود فیلم آموزش Complete Website & CMS in PHP & MySQL From Scratch

فیلم آموزش Complete Website & CMS in PHP & MySQL From Scratch

این ویدئو با آموزش گام به گام خود، نحوه ی ساخت وب سایت خبری مبتنی بر category و یا هر نوع وبسایت در PHP و MySQL، که می توانند به صورت داینامیک از Admin Panel آپدیت شوند، را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزش Complete PHP Course With Bootstrap3 CMS System

فیلم آموزش Complete PHP Course With Bootstrap3 CMS System

در این دوره ی آموزشی جامع، کاربران با چگونگی استفاده از PHP همراه با Bootstrap3 و همچنین با مفاهیم CMS System و Admin Panel آشنا خواهند شد.

دانلود فیلم آموزش Whats New in PHP

فیلم آموزش Whats New in PHP

در این دوره ی آموزشی، آخرین افزونه های الحاقی در نسخه ی نهایی PHP معرفی خواهند شد

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .