آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

فیلم آموزش SEO

فیلم آموزش Udemy Beginner-Advanced SEO Course for Startup Business Bloggers

فیلم آموزش SEO

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک فرایند بسیار مهم در وب سایت به شمار می رود.این آموزش تصویری تکنیک های SEO و بهینه سازی برای موتور جستجو را برای راه اندازی استارت آپ، کسب و کار و همچنین وبلاگ نویس ها از مقدماتی تا پیشرفته آموزش می دهد.این دوره آموزشی محصول موسسه Udemy است.

دوره آموزش SEO

فیلم آموزش Udemy Search Engine Optimization for Authors Trainers and Coaches

فیلم آموزش SEO

این دوره نحوه بهینه سازی موتور جستجو را برای نویسندگان و مربیان آموزش می دهد. این دوره استفاده از SEO ، نحوه افزایش درآمد ، کار با کلمات کلیدی و نحوه استفاده از ابزارها در SEO را مورد بررسی قرار می دهد.

دوره آموزش SEO

فیلم آموزش Udemy SEO for Webmasters Thinking SEO

فیلم آموزش SEO

این آموزش تصویری مباحث اولیه SEO را برای وبمسترها آموزش می دهد. این دوره آموزشی محصول موسسه Udemy است.

دوره آموزش SEO

فیلم آموزش Udemy SEO Workshop Ten Effective Ways To Improve Google Rankings

فیلم آموزش SEO

این دوره 10 راه موثر برای بهبود رنک گوگل را مورد بحث قرار می دهد. در این آموزش تصویری نحوه بهینه سازی موتور جستجو ، افزودن کلمات کلیدی هدفمند ، به روز رسانی محتوای سایت ، افزودن تصاویر ، کسب ترافیک بیشتر برای وب سایت ها و… را مورد بررسی قرار می دهد.

دوره آموزش SEO

فیلم آموزش Udemy SEO for Small and Medium Businesses

فیلم آموزش SEO

یکی از راه های موفقیت یک کسب و کار اینترنتی بهینه سازی سایت در موتور جستجو می باشد.به این کار اصطلاحا SEO می گویند. در ماه های گذشته چندین دوره آموزشی در خصوص سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو در سایت قرار داده شده است. در این دوره آموزشی که محصول Udemy است نحوه بهینه سازی سایت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط آموزش داده می شود.

فیلم آموزش Lynda SEO for Ecommerce

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با SEO برای تجارت الکترونیک آشنا می شوید. این دوره استراتژی های بهینه سازی وب سایت و تکنیک هایی برای تجارت الکترونیک را مورد بررسی قرار می دهد. در ادامه راه اندازی ساختار سایت ، نحوه استفاده از جستجوگرها و نحوه وبلاگ نویسی برای SEO را آموزش می دهد.

فیلم آموزش Lynda Analyzing Your Website to Improve SEO

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با تجزیه و تحلیل وب سایت برای بهبود SEO آشنا می شوید.

فیلم آموزش LiveLessons Outside in Search Marketing

فیلم آموزش SEO

به درخواست دوستان دوره آموزش بازاریابی موتورجستجو یا Outside in Search Marketing را برای شما آماده کردیم.

فیلم آموزش OSTraining Joomla 3 SEO

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با بهینه سازی سایت در Joomla 3 آشنا می شوید. این دوره به مرور کلی SEO در Joomla می پردازد و مواردی مانند آدرس ها ، نام مستعار، ابرداده و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل را معرفی می کند. در ادامه نیز به آموزش بهینه سازی بیشتر سایت می پردازد.

فیلم آموزش OSTraining WordPress SEO

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با مباحث مربوط به بهینه سازی وب سایت وردپرس برای موتورهای جستجو آشنا می شوید. وردپرس یک پلتفرم فوق العاده برای ساخت وب سایت یا وبلاگ می باشد. این دوره نحوه بهینه سازی موتور جستجو ، نحوه به اشتراک گذاری داده ها و افزایش رتبه بندی سایت را می آموزید.

فیلم آموزش Teamtreehouse SEO for WordPress

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با SEO برای WordPress آشنا می شوید. در این دوره با بهینه سازی وردپرس برای موتورهای جستجو و کار با افزونه های مختلفی که برای سئو معرفی شده آشنا می شوید. بهینه سازی وردپرس شامل سفارشی کردن قالب پوسته ها و نشانه گذاری صحیح برای مطالب و قراردادن مطالب در مکان های مناسب می باشد.

فیلم آموزش Lynda Analyzing Your WebSite to Improve SEO with Peter Kent

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با تجزیه و تحلیل وب سایت برای بهبود SEO آشنا می شوید. SEO مخفف کلمات (search engine optimization) به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این دوره نحوه نشانه گذاری وب سایت های موجود برای بهبود رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو را مورد بررسی قرار می دهد. در ادامه کار با ابزارهای Google AdWords ، نحوه ساخت لینک ها ، استفاده از برچسب ها و کار با +Google را آموزش می دهد.این دوره آموزشی محصول موسسه Lynda است.

فیلم آموزش Udemy (COMPREHENSIVE) SEO Course

فیلم آموزش SEO

این دوره SEO و نحوه افزایش رتبه وب سایت در گوگل را به صورت کامل ارائه می دهد . این آموزش تصویری بهینه سازی موتور جستجو ، استفاده از Fiverr ، بهینه سازی آدرس و تصاویر ، به اشتراک گذاری داده ها ، استفاده از SEO به عنوان یک منبع درآمد و لینک های nofollow و Dofollow را مورد بررسی قرار می دهد.

فیلم آموزش Udemy Do-Follow Backlinks SEO Link Building Hacks for Beginners

فیلم آموزش SEO

این دوره ترفندهای لینک بیلدینگ را برای SEO آموزش می دهد. این ویدئو برای مبتدیان ارائه شده است که نحوه نگهداری از وب سایت ،بهینه سازی سایت و نحوه رتبه بندی سایت ها را در گوگل مورد بررسی قرار می دهد. این دوره آموزشی محصول موسسه Udemy است.

فیلم آموزش Udemy Essential SEO Training For Online Marketing

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با کاربردهای SEO برای بازاریابی آنلاین آشنا می شوید.

فیلم آموزش Udemy How To Rank On Page 1 Of Google In Just 48 Hours

فیلم آموزش SEO

این آموزش تصویری تکنیک هایی به شما معرفی می کند که با استفاده از آن می توانید در 48 ساعت سایت خود را به صفحه اول جستجوهای گوگل برسانید.

شما در این دوره از فیلم های آموزش SEO به صورت رایگان با کل مفاهیم سئو آشنا و آموزش خواهید دید
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .