آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

فيلم آموزشي سي شارپ

فیلم آموزش Treehouse C# Basics

آموزش c#

در این آموزش تصویری با مبانی برنامه نویسی به زبان سی شارپ آشنا می شوید.

فیلم آموزش Lynda Xamarin Essential Training

آموزش C#

در این دوره آموزشی با اصول و نحوه استفاده از Xamarin آشنا می شوید . Xamarin یک ابزار برای برنامه نویسی بر روی موبایل با استفاده از زبان #C می باشد.

فیلم آموزش Treehouse Csharp Objects

آموزش C#

در این آموزش تصویری با اصول اساسی برنامه نویسی شی گرا در سی شارپ آشنا خواهید شد. همچنین با مفهوم کلاس و اشیا، حلقه ، آرایه، استثنا و … آشنا می شوید.سپس با توجه به آموزشهایی که در این دوره می بینید قادر به ساخت یک بازی به زبان سی شارپ خواهید بود.

فیلم آموزش Pluralsight Designing Fluent APIs in Csharp

آموزش C#

در این آموزش تصویری با طراحی Fluent API در سی شارپ آشنا می شوید.

فیلم آموزش Pluralsight C Sharp 6 from Scratch

آموزش C#

در این آموزش تصویری با مباحث مربوط به برنامه نویسی سی شارپ 6 آشنا می شوید.

فیلم آموزش Pluralsight Applying Functional Principles in Csharp

آموزش C#

در این آموزش تصویری با اصول برنامه نویسی تابعی در سی شارپ آشنا می شوید.

فیلم آموزش Lynda LINQ with C# Essential Training

آموزش c#

LINQ (لینک) مختصر کلمه Language INtegrated Query بوده و یک زبان برای تقاضا از هر گونه مجموعه داده (بانک اطلاعاتی ، آرایه ها ، Xml و…) می باشد . این زبان بسیار شبیه زبان SQL بوده و با زبان های C#‎‎‎‎ و Vb.NET قابل پیاده سازی است .این دوره LINQ را با سی شارپ آموزش می دهد. در این آموزش تصویری نحوه ایجاد و اجرای کوئری های LINQ، کار با Linq to SQL و Linq to XML ، استفاده از عبارات لامبدا و توابع بازگشتی را می آموزید. همچنین نحوه استفاده از انواع داده های اسکالر ، شمارشی و صحیح ، تخصیص حافظه و ساخت کوئری های استاندارد را نیز خواهید آموخت.

فیلم آموزش Lynda Learn Universal Windows App Development: The Basics

آموزش c#

در این آموزش تصویری با مبانی توسعه اپلیکیشن های Universal ویندوز آشنا می شوید.اپلیکیشن های Universal روی ویندوز 10 قابل اجرا هستند.این دوره آموزشی محصول موسسه Lynda است.

فیلم آموزش Lynda C# with .NET Programming

آموزش c#

در این دوره آموزشی با قابلیت های اساسی و کلیدی زبان سی شارپ در فریمورک دات نت آشنا می شوید. سی‌شارپ (#C) زبانی شیءگرا و سطح بالا (high level) از خانوادهٔ زبان‌های چارچوب دات‌ نت شرکت مایکروسافت است.زبان #C، یک زبان برنامه نویسی چند الگویی است و منظم شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی و شی گرا می‌باشد #C یک زبان برنامه نویسی است که توسط زمان اجرای زبان مشترک از .NET Framework پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود. این دوره آموزشی محصول موسسه Lynda است.

فیلم آموزش Lynda Csharp Test Driven Development

آموزش c#

در این آموزش تصویری با نحوه توسعه برنامه های آزمون محور (Test-Driven) یا قابل تست در سی شارپ آشنا می شوید. این دوره آموزشی محصول موسسهLynda است.

فیلم آموزش Lynda Csharp Design Patterns

فیلم آموزش C#

در این دوره ی آموزشی با مبحث الگوهای طراحی (Design Patterns) در سی شارپ آشنا می شوید. استفاده از الگوهای آماده در برنامه نویسی سی شارپ موجب کاهش زمان انجام پروژه و جلوگیری از نوشتن کدهای تکراری می شود.

فیلم آموزش Learnnowonline ASP.NET MVC 2 and 3 Using Visual Csharp 2010

فیلم آموزش MVC

این دوره ASP.NET MVC 2 and 3 را با استفاده از Visual C# 2010 آموزش می دهد. این آموزش تصویری به معرفی ابزارها و ویژگی های ASP.NET MVC 2 and 3 می پردازد. در ادامه نحوه ساخت یک برنامه ساده MVC با ویژوال استودیو ، کار HTML ، نوشتن برنامه های کاربردی با ASP.NET 3.5 و تفاوت های اصلی بین برنامه های کاربردی MVC و Web Forms را مورد بررسی قرار می دهد.

فیلم آموزش LearnNowOnline Xamarin and iOS 8 New APIs

فیلم آموزش xamarin

در این آموزش تصویری با API جدید Xamarin و iOS 8 آشنا می شوید.

فیلم آموزش Learnnowonline Csharp 2012 Attributes Reflections and Dynamic

فیلم آموزش C#

این دوره کار با ویژگی های Reflections و Dynamic را در 2012 #C آموزش می دهد. در ادامه نحوه کار با اشیاء Expando ، پیاده سازی شی گرایی به صورت پویا ، کار با فریمورک های دات نت و کار با Visual Studio 2012 را می آموزید.

فیلم آموزش LearnNowOnline Microsoft LINQ Using Visual CSharp 2010

فیلم آموزش C#

در این آموزش تصویری با زبان LINQ در Visual C# 2010 آشنا می شوید.

فیلم آموزش Lynda CSharp 6.0 First Look

آموزش C#

در این آموزش تصویری با C# 6.0 آشنا می شوید. این دوره به معرفی ابزار ها و ویژگی های زبان سی شارپ 6.0 می پردازد. در ادامه نحوه کار Visual Studio 2015 ، کار با داده های استاتیک ، نحوه تست و اشکال زدایی برنامه و … را می آموزید.

فیلم آموزش Infiniteskills Using Interfaces in Csharp

آموزش C#

در این آموزش تصویری با نحوه استفاده از Interfaces در سی شارپ آشنا خواهید شد.

فیلم آموزش Infiniteskills Collections in Csharp and .NET

فیلم آموزش SEO

در این آموزش تصویری با Collection در #C و NET. آشنا می شوید. این دوره آموزشی محصول موسسه InfiniteSkills است.

دانلود فیلم آموزش C Sharp Problem 6 Building the Web

فیلم آموزش C Sharp Problem 6 Building the Web

مدرس این دوره، David Gassner، کار خود را با C# انجام می دهد. وی در ابتدا به ارائه ی چالش ها می پردازد و در ادامه به مرور راه کارهای خود در C# می پردازد. این چالش ها شامل مفاهیمی از قبیل آنالیز آماری، دایرکتوری های جستجو برای تصاویر، و دستیابی به دستگاه های جانبی می باشند.

آموزش کدنویسی بازی ها در یونیتی بوسیله C#

آموزش کدنویسی بازی ها در یونیتی بوسیله C#

با مشاهده این دوره آموزشی بطور کامل و پروژه محور کدنویسی برای بازی ها در یونیتی بوسیله زبان C# را خواهید آموخت.

آموزش برنامه نویسی به زبان C# .NET 4.0 منطبق بر سرفصل های آزمون 98-361

آموزش برنامه نویسی به زبان C# .NET 4.0 منطبق بر سرفصل های آزمون 98-361

با مشاهده این دوره آموزشی مبانی برنامه نویسی C# .NET 4.0 را خواهید آموخت همچنین می توانید خود را برای آزمونMicrosoft Programming .NET 4 Software Development 98-361 آماده نمایید.

آشنایی با الگوهای طراحی و استفاده از آن ها در برنامه نویسی با C#

آشنایی با الگوهای طراحی و استفاده از آن ها در برنامه نویسی با C#

دوره آموزش C#
همانطور که می دانید برای تولید یک نرم افزار موفق و قدرتمند بایستی بدرستی از الگوهای طراحی استفاده نمایید. با مشاهده این کورس آموزشی با الگوهای طراحی آشنا شده و استفاده از آن ها در زبان برنامه نویسی C# را خواهید آموخت. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Tuts+ است که بر روی 1 حلقه CD به همراه فایلهای تمرینی و به مدت زمان 2 ساعت و 43 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

آموزش برنامه نویسی غیر همزمان C# 5.0

آموزش برنامه نویسی غیر همزمان سی شارپ 5.0

دوره آموزش C#
با مشاهده این دوره آموزشی با برنامه نویسی Asynchronous به کمک C# آشنا خواهید شد. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است که بر روی 1 حلقه DVD و به مدت زمان 2 ساعت و 52 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

آموزش استفاده از ‏Service Stack , Xamarin , C‏# برای ساخت برنامه های ‏MVC 4 , Android‏ ‏و ‏iOS

فیلم آموزشی اندروید

دوره آموزش C#
در این دوره آموزشی، برنامه نویسی اندروید و MVC4 را با استفاده از Xamarin و C# آموزش می دهیم که شامل 89 فیلم آموزشی می باشد.

آشنایی با الگوهای طراحی و استفاده از آن ها در برنامه نویسی با C#

آشنایی با الگوهای طراحی و استفاده از آن ها در برنامه نویسی با C#

دوره آموزش C#
همانطور که می دانید برای تولید یک نرم افزار موفق و قدرتمند بایستی بدرستی از الگوهای طراحی استفاده نمایید. با مشاهده این دوره آموزشی با الگوهای طراحی آشنا شده و استفاده از آن ها در زبان برنامه نویسی C# را خواهید آموخت. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Tuts+ است.

آموزش سریع زبان برنامه نویسی C#

آموزش سریع زبان برنامه نویسی C# ، آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
اگر می خواهید در کوتاهترین زمان ممکن کار با زبان برنامه نویسی C# را بیاموزید ، این دوره آموزشی ویژه شما طراحی شده است. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است.

آموزش مباحث پیشرفته تر زبان برنامه نویسی C#

آموزش مباحث پیشرفته تر زبان برنامه نویسی C# ، آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
با مشاهده این دوره آموزشی با ویژگی های زبان برنامه نویسی C# آشنا شده ، پشت صحنه آن را خواهید آموخت و مفاهیم IL(Intermediate Language) و CLR(Common Language Runtime) را یاد می گیرید. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است.

آموزش سریع و کاربردی زبان برنامه نویسی C#

آموزش سریع و کاربردی زبان برنامه نویسی C# ، آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
C# یکی از زبان های پر کاربرد در بسیاری از برنامه های کاربردی ویندوز می باشد. با مشاهده این دوره آموزشی نحوه کدنویسی به زبان سی شارپ را خواهید آموخت. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است.

آموزش برنامه نویسی #C

آموزش برنامه نویسی #C، آمورش سی شارپ ، آموزش برنامه نویسی Visual C# 2012

دوره آموزش C#
این دوره آموزشی بهترین مجموعه آموزش برای یادگیری برنامه نویسی C# می باشد که طی دو بخش و با برخورداری از ده ها فصل مطالب مورد نیاز یک برنامه نویس C# را به شما آموزش خواهد داد. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است.

آموزش برنامه نویسی Visual C# 2012

آموزش برنامه نویسی Visual C# 2012 ، آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
با مشاهده این دوره آموزشی برنامه نویسی C# 2012 را به خوبی خواهید آموخت. برخی از مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی عبارتند از : مبانی برنامه نویسی C# ساخت برنامه های دیتابیس در C# ساخت برنامه های وب در C# برنامه نویسی شی گرا در C# و . . . این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی LiveLessons است.

آموزش برنامه نویسی غیر همزمان C# 5.0

آموزش برنامه نویسی غیر همزمان C# 5.0 ، آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
با مشاهده این دوره آموزشی با برنامه نویسی Asynchronous به کمک C# آشنا خواهید شد. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی PluralSight است.

آموزش پیشرفته #C

آموزش پیشرفته #C ، آموزش سی شارپ

در این دوره آموزشی با ویژگی ها و تکنیک های پیشرفته کدنویسی سی شارپ آشنا خواهید شد. از ویژگی های این دوره آموزشی می توان به سادگی و سهولت درک آن اشاره نمود. به طوری که مبتدیان نیز قادر به استفاده و بکارگیری این تکنیک ها می باشند.
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی TutsPlus است.

آموزش برنامه نویسی Visual C# 2012 - دو

آموزش برنامه نویسی Visual C# 2012 ، آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
با مشاهده این دوره آموزشی برنامه نویسی C# 2012 را به خوبی خواهید آموخت. برخی از مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی عبارتند از : مبانی برنامه نویسی C# ساخت برنامه های دیتابیس در C# ساخت برنامه های وب در C# برنامه نویسی شی گرا در C# و . . . این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی LiveLessons است.

آموزش ساده و ‏کاربردی ‏برنامه نویسی ‏به زبان ‏C‏#‏

دانلود فیلم آموزش سی شارپ

دوره آموزش C#
این مجموعه آموزش می تواند بهترین نقطه شروع برای علاقه مندان به زبان برنامه نویسی C# باشد چرا که مطالب را از مبتدی تا سطح متوسط به خوبی و همراه با مثال های ساده و کاربردی آموزش می دهد . این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda است.

آموزش سی شارپ

فيلم آموزش برنامه نویسی #C،در این مجموعه فیلم آموزشی یاد خواهید گرفت:  شروع کار با سی شارپ اصول سی شارپ دستورهای کنترلی در سی شارپ کار با متغیر ها در سی شارپ تعریف کلاس و شی در سی شارپ کار با مجموعه ها در سی شارپ مفاهیم پیشرفته شی گرایی در سی شارپ کار با Exception ها در سی شارپ کار با فایل در سی شارپ ویژگی های پیشرفته سی شارپ Garbage collection در سی شارپ دیباگ کردن(Debug)  در سی شارپ

دوره آموزش C#
در این دوره آموزشی با برنامه نویسی به زبان C# آشنا خواهید شد. این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی TutsPlusاست.

#C زبان برنامه نویسی زیبا و امن از نوع شی گرا می باشد که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به ساخت انواع برنامه های کاربردی امن و قوی بپردازند.که در چارچوب .NET Framework قابل اجرا است.شما می توانید از تسلط بر زبان #C برای ایجاد برنامه های کاربردی ویندوز ، خدمات وب ، توزیع اجزاء،برنامه های کاربردی کلاینت سرور ، برنامه های کاربردی پایگاه داده، و خیلی، خیلی بیشتر استفاده کنید.
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده
آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه تحلیل داده می باشد .